Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
2 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

ABS light stays on Acura ILX, what to do ?

Sledování vašeho automobilu je v dnešní době zásadní, pokud nechcete provádět jeho minimální rutinní servis nebo neberete-li v úvahu výstrahy o abnormalitě, hrozí, že vaše auto uschne. To je konkrétně téma, o kterém dnes budeme mluvit, jedním z náznaků, že většina rušivých motoristů je ABS warning light on Acura ILX. Abychom vám pomohli zkontrolovat toto výstražné světlo, nejprve se podíváme na to, k čemu toto výstražné světlo ABS odpovídá, poté za sekundu what you can do if the ABS light is on Acura ILX?.

What does the ABS light on Acura ILX znamenat?

Začneme náš článek s meaning of an ABS warning light on Acura ILX, nejprve to uvidíme, co je ABS, a poté, proč se na vašem autě rozsvítí kontrolka ABS.

What is the ABS on Acura ILX?

First of all, it is necessary to demonstrate to you what the ABS of your Acura ILX is intended for so that you can understand the remaining of this guideline. The ABS (Anti-lock Braking System) is a device that prevents the wheels of your car from locking during braking. The goal of this system is to optimise the braking distance of a car by preventing the wheels from locking, sliding on the road and you losing control of your car. The ABS system of your Acura ILX is consisting of several components, here they are:

  • Senzory rychlosti na každém kole, který zkontroluje, zda se jedno z kol uzamkne.
  • Hydraulický systém a ventily které budou řídit tlak brzdových destiček na disky pro řízení brzdné síly automobilu
  • A computer that is the control center of your entire ABS system as well as the ABS light of your Acura ILX
Weiterlesen:
Jak vyměnit olej v převodovce Acura ILX ?

.

Ve skutečnosti můžete snadno zjistit, jak funguje ABS vašeho vozu. Pokud musíte řídit, zjistíte, že vaše auto bude brzdit tlapáním, toto je přesně to chování, které ABS umožňuje, optimalizuje brzdění na maximum propojením fází tlaku na brzdové kotouče a fází uvolnění, aby se zabránilo zablokování kol.

Meaning of an ABS light on Acura ILX

Nyní přejdeme k části, na kterou jste téměř jistě více zvědaví, meaning of an ABS warning light on a Acura ILX? Firstly, it is an orange light, so if it is on it suggest that your ABS system is faulty. You should be advised that when the ABS warning light is on, the ABS will be put into security mode, so you should adjust your driving and not take any risks. Here are the different problems that the ABS warning light on your Acura ILX can point:

  • Může to být jednoduchý zkrat, poškozený kabelový svazek, vadné relé nebo pojistka. Zkontrolujte to pomocí tlakoměru.
  • Poruchový senzor ABS: A failure of one of them motives the ABS light on your Acura ILX to come on
  • The ABS hydraulic block of your Acura ILX: Pokud je to vadné, je možné, že se rozsvítí kontrolka a nebudete již moci používat ABS.
  • Počítač ABS: Pokud má počítač potíže, protože je středem všech rozhodnutí učiněných pro správu vašeho ABS, světlo se zjevně rozsvítí.

What if the ABS light comes on on my Acura ILX?

Nyní přejdeme k části, kde se pokusíme dát několik odpovědí, abychom toto světlo zhasli, a tak odpovíme na následující otázku, what to do if the ABS light is on on my Acura ILX?. Odpovědi budou záviset na selhání, kterým procházíte. Za prvé, předat svůj Acura ILX to the diagnostic tool, if you don’t know how to read a fault code on Acura ILX, don’t hesitate to go through our guideline which points out the steps to take. Once you have identified the cause of your trouble, here are the steps to take to fix it and turn off the ABS light on your Acura ILX:

  • Problémy s ECU nebo hydraulickým blokem: Lze je změnit pouze a v tomto případě budete muset projít odborníkem, ale pokud je mrtvý, může vás výměna ECU stát přibližně 1000 1500 EUR a 2000 XNUMX až XNUMX XNUMX EUR pokud je musíte vyměnit oba.
  • Elektrické potíže: Jakmile si všimnete elektrického problému s manometrem, je-li to jen pojistka nebo relé, počítejte maximálně kolem 10 €, jinak budete muset opravit kabelový svazek.
  • Vadný senzor: V některých případech bude k odstranění problému stačit jednoduché čištění senzorů, jinak může výměna senzoru stát až několik set eur.
Weiterlesen:
Svítí kontrolka klíče Acura ILX zůstane zapnutý

If you wish more tutorials on the Acura ILX, jděte k nám Acura ILX kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector