Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Acura ILX dotyková obrazovka nefunguje

With the democratization of new technologies, the considerable usage of smartphones, 24-hour internet connection and social networks, it was evident that cars would stick to the tendency. And after the era of the DVD car radio that could be added to the Acura ILX, for a few years now many cars have been built with touch screens. Although this gives a specific comfort, with technology comes also the worries. In this article we’re going to try to help you solve a touch screen problem that doesn’t work on Acura ILX už ne. Za prvé se podíváme na výhody dotykové obrazovky v autě, pak na různé touch screen complications on Acura ILX a konečně, jak je vyřešit.

Benefits of a touch screen on Acura ILX

Before we can check out why the touch screen of your Acura ILX no longer works, we will first see all the positive aspects that this equipment will provide you. We will only focus on the native touch screens, those included by the maker and not those bought in car centers. Here is a list of the positive aspects and interesting features of a touch screen included in your car:

 • Schopnost sledovat multimediální obsah na obrazovce.
 • Možnost přilepit se na GPS stopu s obrazovkou velké velikosti.
 • Díky operačnímu systému integrovanému na obrazovce získáte přístup k mnoha možnostem nastavení svého vozu
 • Synchronizujte svůj smartphone a následně přijímejte hovory.
 • Snadné použití dotykové obrazovky na rozdíl od dříve používaných tlačítek a knoflíků

.

Acura ILX Problémy s dotykovou obrazovkou

Nyní přejdeme k té části, kterou jste znal nejvíc why the touch screen of my Acura ILX no longer works? Za tímto účelem jsme se pokusili identifikovat všechny komplikace, které existují na dotykových obrazovkách vašeho vozu. Neexistuje 50 různých komplikací, ale to znamená, že zde jsou ty hlavní, kterými byste mohli procházet:

 • The touch screen on my Acura ILX doesn’t turn on anymore: Toto je jeden z nejběžnějších případů u automobilu s obrazovkou, ve většině případů se jedná o problém s napájením, přejděte na další část a získejte řešení tohoto problému
 • Dotyková obrazovka mého vozu již nereaguje: Pokud se vaše obrazovka zasekne na stránce a už nereaguje, je to pravděpodobně chyba v operačním systému obrazovky.
 • The touch screen of my Acura ILX turns on and off for no reason: V takovém případě jste určitě obětí zkratu.
Weiterlesen:
Jak opravit zamčený klíč na mém Acura ILX ?

How to correct touch screen Acura ILX

poté, co viděl why the touch screen of your Acura ILX již nefunguje , pokusíme se vám nabídnout řešení všech komplikací, se kterými se můžete setkat. Níže jsou uvedena řešení všech hlavních komplikací dotykové obrazovky:

 • Dotyková obrazovka se vůbec nezapne: V takovém případě budete muset zkontrolovat napájecí stranu dotykové obrazovky, většinou to bude spálená pojistka, proto ověřte stav pojistky.
 • Dotyková obrazovka je zamrzlá: V takovém případě, jak jsme již uvedli, je to pravděpodobně chyba, kterou trpíte, budete se muset pokusit odpojte / znovu připojte pojistky a restartujte obrazovku . If this doesn’t work, you may have a problem with the version of the screen’s operating system, remember to contact your dealer. If it’s only your GPS that’s bugging, you can update the GPS of your Acura ILX podle tohoto článku.
 • The touch screen of your Acura ILX switches on and off for no reason: In this situation it is highly likely that you are the victim of a short circuit. Check the condition of your fuses and connectors, if you can’t find anything, take your car to a car electrician who can correct the problem.

To discover more tips on the Acura ILX, podívejte se na Acura ILX kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector