Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Alfa Romeo 147 dotyková obrazovka nefunguje

With the democratization of new technologies, the extensive usage of smartphones, 24-hour internet connection and social networks, it was evident that cars would follow the trend. And after the era of the DVD car radio that could be built in to the Alfa Romeo 147, for a few years now many cars have been furnished with touch screens. Although this provides a specific comfort, with technology comes also the worries. Today we’re going to try to help you solve a problém s dotykovou obrazovkou, který nefunguje Alfa Romeo 147 už ne. Nejprve se podíváme na výhody dotykové obrazovky ve vašem autě, poté na různé komplikace dotykové obrazovky zapnuty Alfa Romeo 147 a konečně, jak je opravit.

Výhody zapnuté dotykové obrazovky Alfa Romeo 147

Než se podíváme na to, proč je váš dotykový displej Alfa Romeo 147 no longer functions, we will first see all the positive points that this equipment will provide you. We will just concentrate on the native touch screens, those built in by the producer and not those bought in car centers. On this website is a list of the pros and interesting features of a touch screen built in in your car:

 • Schopnost sledovat multimediální obsah na obrazovce.
 • Možnost přilepit se na GPS stopu s obrazovkou velké velikosti.
 • Přístup k mnoha možnostem nastavení na svém autě díky operačnímu systému integrovanému na obrazovce
 • Synchronizujte svůj smartphone a následně přijímejte hovory.
 • Snadné použití dotykové obrazovky ve srovnání s dříve používanými tlačítky a knoflíky

.

Alfa Romeo 147 Problémy s dotykovou obrazovkou

Nyní přejdeme k sekci, o kterou se nejvíce zajímáte proč můj dotykový displej Alfa Romeo 147 již nefunguje? Abychom toho dosáhli, pokusili jsme se určit všechny komplikace, které na dotykových obrazovkách vašeho vozu existují. Neexistuje 50 různých komplikací, ale na tomto webu jsou ty hlavní, které můžete zažít:

 • Dotykový displej na mém Alfa Romeo 147 už se nezapne: Toto je jeden z nejobecnějších případů u automobilu s obrazovkou, ve většině případů se jedná o problém s napájením, přejděte k další části a získejte řešení tohoto problému
 • Dotyková obrazovka mého vozu již nereaguje: Pokud se vaše obrazovka zasekne na stránce a už nebude reagovat, je to pravděpodobně chyba v operačním systému obrazovky.
 • Můj dotykový displej Alfa Romeo 147 zapíná a vypíná se bez příčiny: V tomto případě jste určitě obětí zkratu.
Weiterlesen:
Netěsný vstřikovač na mém Alfa Romeo 147, co dělat ?

Jak opravit dotykovou obrazovku Alfa Romeo 147

Po objevení proč ta vaše dotyková obrazovka Alfa Romeo 147 již nefunguje , pokusíme se vám nabídnout řešení všech komplikací, se kterými se můžete setkat. Níže jsou uvedena řešení všech hlavních komplikací dotykové obrazovky:

 • Dotyková obrazovka se vůbec nezapne: V takovém případě budete muset zkontrolovat napájecí stranu dotykové obrazovky, většinou to bude spálená pojistka, proto ověřte stav pojistky.
 • Dotyková obrazovka je zamrzlá: Za těchto okolností, jak jsme již uvedli, je pravděpodobné, že se jedná o chybu, kterou máte, budete se muset pokusit odpojte / znovu připojte pojistky a restartujte obrazovku . If this doesn’t work, you may have a issue with the version of the screen’s operating system, remember to contact your dealer. If it’s just your GPS that’s bugging, you can update the GPS of your Alfa Romeo 147 podle tohoto průvodce.
 • Váš dotykový displej Alfa Romeo 147 switches on and off for no cause: In this scenario it is highly likely that you are the victim of a short circuit. Check the condition of your fuses and connectors, if you can’t find anything, take your car to a car electrician who can fix the issue.

Pokud potřebujete více průvodců na Alfa Romeo 147, jděte k nám Alfa Romeo 147 kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector