Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Audi A1 dotyková obrazovka nefunguje

With the democratization of new technologies, the intensive use of smartphones, 24-hour internet connection and social networks, it was obvious that cars would adhere to the movement. And after the era of the DVD car radio that could be integrated to the Audi A1, for a few years now many cars have been pre-loaded with touch screens. Although this provides a specific comfort, with technology comes also the concerns. In this article we’re going to try to help you solve a problém s dotykovou obrazovkou, který nefunguje Audi A1 už ne. Abychom toho dosáhli, nejdříve zjistíme výhody dotykové obrazovky ve vašem autě, poté různé komplikace dotykové obrazovky zapnuty Audi A1 a nakonec, jak je vyřešit.

Výhody zapnuté dotykové obrazovky Audi A1

Než se podíváme na to, proč dotyková obrazovka vašeho Audi A1 no longer works, we will first find out all the positive points that this equipment will provide you. We will only focus on the native touch screens, those integrated by the maker and not those bought in car centers. On this website is a list of the advantages and interesting features of a touch screen integrated in your car:

 • Schopnost sledovat multimediální obsah na obrazovce.
 • Možnost přilepit se na GPS stopu s obrazovkou velké velikosti.
 • Získejte přístup k mnoha možnostem nastavení svého vozu díky operačnímu systému, který je součástí obrazovky
 • Synchronizujte svůj smartphone a přijímejte hovory.
 • Snadné použití dotykové obrazovky na rozdíl od dříve používaných tlačítek a knoflíků

.

Audi A1 Problémy s dotykovou obrazovkou

Nyní přejdeme k sekci, kterou jste nejvíce rádi věděli proč můj dotykový displej Audi A1 už nefunguje? Abychom toho dosáhli, pokusili jsme se identifikovat všechny komplikace, které na dotykových obrazovkách vašeho vozu existují. Neexistuje 50 různých komplikací, ale na tomto webu jsou ty nejdůležitější, které můžete zažít:

 • Dotykový displej na mém Audi A1 už se nezapne: Toto je jeden z nejběžnějších případů u automobilu s obrazovkou, v mnoha případech se jedná o problém s napájením, přejděte k další části a získejte řešení tohoto problému
 • Dotyková obrazovka mého vozu již nereaguje: Pokud se vaše obrazovka zasekne na stránce a už nebude reagovat, je to pravděpodobně chyba v operačním systému obrazovky.
 • Můj dotykový displej Audi A1 zapíná a vypíná bez důvodu: V tomto případě jste určitě obětí zkratu.
Weiterlesen:
Špatný zápach v klimatizaci Audi A1

Jak opravit dotykovou obrazovku Audi A1

poté, co viděl proč ta vaše dotyková obrazovka Audi A1 již nefunguje , pokusíme se vám nabídnout řešení všech komplikací, se kterými se můžete setkat. Níže jsou uvedena řešení všech nejdůležitějších komplikací dotykové obrazovky:

 • Dotyková obrazovka se vůbec nezapne: V takovém případě se budete muset podívat na stranu napájení dotykové obrazovky, ve většině případů to bude spálená pojistka, proto zkontrolujte stav pojistky.
 • Dotyková obrazovka je zamrzlá: V takovém případě, jak jsme již řekli, je to pravděpodobně chyba, se kterou se setkáváte, budete se muset pokusit odpojte / znovu připojte pojistky a restartujte obrazovku . Pokud to nefunguje, možná máte problém s verzí operačního systému obrazovky, kontaktujte svého prodejce. Pokud je to pouze vaše GPS, která buguje, můžete aktualizovat GPS svého Audi A1 podle tohoto článku.
 • Váš dotykový displej Audi A1 switches on and off for no reason: In this scenario it is highly likely that you are the victim of a short circuit. Check the state of your fuses and connectors, if you can’t discover anything, take your car to a car electrician who can fix the issue.

Pokud chcete více tutoriálů na Audi A1, jděte k nám Audi A1 kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector