Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Bonnet nalepený na mé Buick Lucerne, co mám dělat?

Ať už je to kontrola hladiny kapaliny ve vašem vozidle, provádění servisu, doplňování kapaliny do ostřikovačů, nebo výměna baterie v autě, je nutné udržovat motor v dobrém stavu. Může se však zdát, že kapota vašeho Buicku Lucerne se nechce otevřít, v takových případech, co můžete dělat? To je přesně ten problém, na který v tomto článku odpovíme a pomůžeme vám dostat se z tohoto frustrujícího postavení. Abychom toho dosáhli, prozkoumáme, co může být spouště spoušťové kapoty na Buick Lucerne a jaké jsou možnosti, jak tento problém vyléčit.

Proč je moje kapota přilepená na mém Buick Lucerne? Jaké jsou možnosti otevření kapoty?

Jak jsme již dříve odhalili, střídavě uvidíme důvody pro kapotu přilepenou na Buick Lucernea jaké možnosti můžete použít k otevření a opravě kapoty.

Otevřený kabel kapoty Buick Lucerne

1. případová situace. Pravděpodobně nebudete moci otevřít kapotu vašeho Buick Lucerne kvůli otevíracímu kabelu. Kabel, který vede z prostoru pro cestující do kapoty, se může v důsledku opotřebení nebo v důsledku poruchy rozpadat v průběhu času nebo uvíznout ve skořápce, která ho chrání. I když je to u novějších vozidel docela neobvyklé, není nemožné, abyste se stali obětí tohoto problému, zejména pokud je v oblasti, kde používáte Buick Lucerne, nadměrná vlhkost. Pokud je tomu tak, máte k dispozici několik možností a zdá se, že nejjednodušší a nejpraktičtější strategií je jít na mechanika. Budeš muset vyjměte přední mřížku Buick Lucerne, abyste získali přístup k zámku na přilepené kapotě. Pomocí velkého plochého šroubováku budete moci otevřít zámek kapoty automobilu vyvíjením síly na zámek, aby se uvolnil z pružiny. Po otevření se můžete pokusit najděte zlomenou část kabelu kapoty vašeho Buick Lucerne, sundejte jej z prostoru pro cestující a ze strany motorového prostoru a vyměňte jej.

Jak otevřít kapotu mého Buick Lucerne, i když mám zkroucenou otevírací páku?

Druhá možnost, která může generovat a kapota přilepená na Buick Lucerne. Je to tentokrát na úrovni sekundární páky, která slouží k ukončení postupu otevírání krytu vašeho automobilu. Po nějaké době se tato páka může zlomit nebo kroužit a zabránit tak v dokončení otevírání motorového prostoru. Stále byste měli mít možnost otevřít kapotu zevnitř svého automobilu, ale ne úplně ji otevřít. V tomto scénáři: ošetření spočívá v použití multifunkčních svorek a v mezeře mezi kapotou a mřížkou, uchopte zbytek páky nebo nezkroucenou část vaší páky a zatlačte ji silou. Tím se otevře zamčená kapota vašeho Buick Lucerne. Pak, pokud je zkroucený, zkuste jej narovnat kleštěmi. Nebo ji vyměňte za novou.

Weiterlesen:
Kdy vyměnit tlumiče Buick Lucerne ?

Hrajte v kabelu a otevřete přilepenou kapotu Buick Lucerne

.

Před poslední příčinou a kapota přilepená na Buick Lucerne, můžete se stát obětí kabelu, který začíná hrát. Po pravdě řečeno, systém otevírání kapoty vašeho automobilu je vybaven kabelem, který vede z prostoru pro cestující vašeho Buick Lucerne do odemykatelné skříňky. Tento kabel se může časem uvolnit. Chcete-li vyřešit tento problém jednou provždy, existuje pouze jedna metoda, vyměňte kabel pro otevírání kapoty vašeho Buick Lucerne. K tomu však budete potřebovat jednorázové řešení otevřete kryt svého auta, budete muset požádat přítele nebo příbuzného, ​​aby vám pomohl. Umístěte osobu na přední část vašeho Buick Lucernu, která drží páčku dolů, jako by chtěla dokončit otevření kapoty. Umístěte se do prostoru pro cestující a zatáhněte za uvolňovací rukojeť kapoty svého vozu. Pokud to nefunguje, můžete to zkusit vždy jako v případě zlomeného kabelu s párem svorek. Jinak jděte ke svému mechanikovi.

Kapota mého Buick Lucerne uvízla

.

Konečně poslední situace je, když se kapota při manipulaci s klikou v prostoru pro cestující zasekne. V takovém případě, Chcete-li odemknout kapotu svého Buick Lucerne, postavte někoho před přední část vašeho auta. A kdokoli mírně tlačí na kapotu Buick Lucerne, bude to mít za následek uvolnění hry, takže zámek se odemkne, když aktivujete vnitřní kliku.

Pokud si přejete další návody na Buick Lucerne, přejděte do naší kategorie Buick Lucerne.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector