Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Bonnet nalepený na mém Cadillac CTS, co mám dělat?

Ať už jde o kontrolu hladiny kapaliny ve vašem vozidle, výměnu oleje, doplnění kapaliny do ostřikovačů nebo výměnu baterie, je zásadní udržovat motorovou jednotku v dobrém stavu. Může se však stát, že kapota vašeho Cadillac CTS se nechce otevřítv takovém případě, co můžete dělat? To je právě problém, na který v tomto článku odpovíme a pomůžeme vám dostat se z tohoto frustrujícího postavení. Abychom toho dosáhli, uvidíme, co může být příčiny uvíznutí kapoty na Cadillac CTS a jaké jsou možnosti řešení tohoto problému.

Proč je moje kapota přilepená na mém Cadillac CTS? Jaké jsou možnosti otevření kapoty?

Jak jsme již dříve odhalili, střídavě uvidíme vysvětlení pro kapotu přilepenou na Cadillac CTSa jaké možnosti můžete použít k otevření a opravě kapoty.

Otevřený kabel kapoty Cadillac CTS

1. případová situace. Pravděpodobně nebudete moci otevřít kapotu vašeho Cadillac CTS v důsledku otevíracího kabelu. Ve skutečnosti se při opotřebení nebo v důsledku poruchy kabel, který vede z prostoru pro cestující do kapoty, může po chvíli zhroutit nebo uvíznout ve skořápce, která ho chrání. Přestože je to u novějších automobilů jen zřídka, není pravděpodobné, že byste se mohli stát obětí tohoto problému, zejména pokud je v místě, kde používáte Cadillac CTS, nadměrná vlhkost. Pokud je to váš případ, existuje několik možností, které se vám líbí, a zdá se, že nejúčinnější a nejpraktičtější metodou je jít k vašemu mechanikovi. Budeš muset sundejte přední mřížku Cadillac CTS, abyste získali přístup k zámku na přilepené kapotě. Pomocí velkého plochého šroubováku budete moci otevřít zámek kapoty automobilu vyvíjením síly na zámek, aby se uvolnil z pružiny. Po otevření se můžete pokusit najděte zlomenou část kabelu kapoty vašeho Cadillac CTS, vyjměte jej z prostoru pro cestující a ze strany motorového prostoru a vyměňte jej.

Jak otevřít kapotu mého Cadillac CTS, i když mám zkroucenou otevírací páku?

Druhá možnost, která může generovat a kapota přilepená na Cadillac CTS. Je to tentokrát na úrovni sekundární páky, která se používá k dokončení akce otevření krytu automobilu. Po chvíli se tato páka může zlomit nebo krútit, a tím zabránit v dokončení otevírání motorového prostoru. Stále byste měli mít možnost odemknout kapotu zevnitř vašeho automobilu, ale ne úplně ji otevřít. V tomto scénáři: lék je použití multifunkčních svorek a v mezeře mezi kapotou a mřížkou, uchopte zbytek páky nebo nezkroucenou část vaší páky a zatáhněte ji silou. Tím se otevře zamčená kapota vašeho Cadillac CTS. Pak, pokud je zkroucený, zkuste jej narovnat kleštěmi. Nebo jej vyměňte za nový.

Weiterlesen:
Jak vyměnit žárovku potkávacího světla na mém Cadillac DTS ?

Hrajte v kabelu a otevřete přilepenou kapotu vašeho Cadillac CTS

.

Před poslední příčinou a kapota přilepená na Cadillac CTS, můžete čelit kabelu, který začíná hrát. Opravdu, Systém otevírání kapoty vašeho automobilu je vybaven kabelem, který vede z prostoru pro cestující vašeho Cadillac CTS do odkládací skříňky. Tento kabel se může po chvíli uvolnit. Chcete-li tento problém navždy vyřešit, existuje pouze jedna metoda, vyměňte kabel pro otevírání kapoty vašeho Cadillac CTS. K tomu však budete potřebovat jednorázové řešení otevřete kryt svého auta, budete muset někoho požádat, aby vám pomohl. Umístěte osobu před váš Cadillac CTS, která drží páčku dolů, jako by chtěla dokončit otevření kapoty. Umístěte se do prostoru pro cestující a zatáhněte za uvolňovací rukojeť kapoty svého vozu. Pokud to nefunguje, můžete to zkusit udělat vždy jako v případě zlomeného kabelu s párem svorek. Jinak jděte do garáže.

Kapota mého Cadillac CTS uvízla

.

Posledním případem je případ, kdy se při ovládání kliky v prostoru pro cestující zablokuje kapota. V tomto případě, Chcete-li odemknout kapotu vašeho Cadillac CTS, postavte někoho před přední část vašeho motorového vozidla. A kdokoli mírně tlačí na kapotu Cadillac CTS, bude to mít za následek uvolnění hry, takže zámek se odemkne, když aktivujete vnitřní kliku.

Pokud máte nějaké další otázky ohledně Cadillac CTS, neváhejte se podívat do naší kategorie Cadillac CTS.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector