Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
5 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak deaktivovat imobilizér Volkswagen Touareg ?

váš Volkswagen Touareg už nezačíná? Vyzkoušeli jste všechno možné? Baterie, alternátor, náhradní klíče … A máte pocit, že problém vychází z vašeho imobilizéru? Je skutečně možné, že ve skutečnosti je otázkou, zda váš automobil již nechce nastartovat nebo zastavit, když startuje bez důvodu. Chcete deaktivovat imobilizér na svém Volkswagen Touareg ? Jste na dobrém článku, tento příspěvek jsme napsali, abychom vám pomohli vidět jasněji a vyřešili vaše potíže související s tímto prvkem. Nejprve uvidíme, jak funguje imobilizér na vašem Volkswagen Touarega pak různými způsoby, jak jej zakázat.

Jak funguje váš systém imobilizéru Volkswagen Touareg

Než popíšete různé alternativy, které máte k dispozici, zde je krátký úvod vysvětlující účel a funkci imobilizéru ve vašem Volkswagen Touareg. Tato elektronická část vyšla před 30 lety a má zabránit krádeži vašeho Volkswagen Touareg. Vskutku, díky transpondéru a anténě (cívce) integrované v klíči a ovládací skříňce imobilizace integrovaná v ECU a přijímací anténa na neiman, vaše Volkswagen Touareg půjde pokaždé, když vložíte klíč do zapalování, zkontroluje, zda kód vydávaný vaším klíčem je ve skutečnosti ta, která se od vaší imobilizační skříňky očekává. Je to jen v tuto chvíli, že vám to umožní začít. Tato jednotka bude fungovat díky technologii RFID (čip v klíči).

Různá řešení, jak obejít imobilizér na vašem Volkswagen Touareg

Zadejte kód pro vypnutí imobilizéru

První metodologie, váš klíč již neumožňuje vaši Volkswagen Touareg Chcete-li začít, chcete deaktivovat imobilizér svého Volkswagen Touareg, ale nejprve byste měli vyzkoušet tuto techniku ​​k nastartování a vzít ji k mechanikovi, aby prozkoumal, že nemůžete provést méně důležitou operaci, abyste obnovili normální start vašeho automobilu. Ve skutečnosti byste s autem měli mít náhradní klíč (který byste měli vyzkoušet a který by měl nastartovat váš Volkswagen Touareg), ale pokud ho nemáte měli byste mít alespoň „kódovou kartu“, obsahuje startovací kód. Díky tomuto kódu budete stále moci nastartovat svůj automobil zadáním ručně. Chcete-li to provést, zapněte zapalování, pomocí centrálního tlačítka zadejte číslice, několika rychlými stisky (příklad: 2 pro číslici 2) a následným zastavením na jeden a půl sekundy pro potvrzení číslice a pokračování v operaci, dokud nezadáte celý kód. To by vám mělo umožnit Volkswagen Touareg nastartovat, aniž byste museli demontovat imobilizér.

Opravte svůj klíč u klíčového specialisty nebo u prodejce automobilů

Pokud i přes výměnu baterie dojde k několika pokusům o zadání kódu imobilizéru na vašem zařízení Volkswagen Touareg stále nechce začít, téměř jistě jde o váš klíč. Chápeme, že stále chcete obejít systém imobilizéru ze svého Volkswagen Touareg. Opravdu, vaše transpondér musel být oslaben nebo musel spadnout z vašeho klíče. Chcete-li tento problém vyřešit, pouze řešení, jděte na klíčového specialistu (k dispozici také na internetu) nebo u vašeho prodejce automobilů kdo může obnovit váš Volkswagen Touareg klíč. Podle toho, ke komu chodíte oprava by vás měla stát asi 100 eur, pokud stále máte duplikát nebo „kódovou kartu“, a asi 350 eur u prodejce automobilů, pokud nemáte podporu a chcete nový funkční klíč, vyhnete se tak nutnosti vyndat imobilizér z vašeho Volkswagen Touareg.

Weiterlesen:
Kdy vyměnit tlumiče Volkswagen Touareg ?

Ručně imobilizér vyjměte

I když vás může lákat obejít imobilizér z vašeho Volkswagen Touareg, to se z několika důvodů vůbec nedoporučuje. První váš Volkswagen Touareg bude mnohem zranitelnější vůči pokusům o krádež. Bez skříně imobilizéru může ke spuštění stačit pouhé provedení „drátů“. Navíc k tomu, vaše pojištění pro případ krádeže vám to s největší pravděpodobností nevrátí pokud ví, že imobilizér na vašem Volkswagen Touareg byl odstraněn, vynechán nebo deaktivován. Pokud to přesto chcete udělat, některé webové stránky online stále poskytují proces, rozhodli jsme se to nezveřejnit, protože by to mohlo pomoci lidem se špatnými úmysly.

Chcete-li získat další tipy na Volkswagen Touareg, podívejte se na Volkswagen Touareg kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector