Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
7 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak nastavit ruční brzdu Mercedes Benz GLA Class ?

Ruční brzda vašeho vozu je ve skutečnosti požadovaným ochranným prvkem podle silničního zákona, ve skutečnosti má za cíl zastavit Mercedes Benz GLA Classi při mírném stoupání. Musí být navíc k hlavním ovládacím prvkům brzdového systému. Je možné, že se časem lankový systém ruční brzdy uvolní a vy neprojdete technickou kontrolou, nebo se vám může zdát, že už nemůže zastavit vaše auto. Abychom tyto problémy vyřešili, podíváme se na jak nastavit ruční brzdu na vašem Mercedes Benz GLA Class . Abychom toho dosáhli, nejprve uvidíme seřízení ruční ruční brzdy Mercedes Benz GLA Class , pak ve druhém kroku, jak nastavit automatickou ruční brzdu, a poté cenu služby poskytované profesionálem.

Seřízení ruční ruční brzdy Mercedes Benz GLA Class?

Takže začneme s dokumentem seřízení ruční brzdy a Mercedes Benz GLA Class ve své ruční verzi. Tato verze funguje jednoduchým způsobem pomocí systému drátů a kotevních šroubů, které vám umožňují řídit napětí v zařízení, a tak upravovat zdvih pákou ruční brzdy. Chcete-li na to jednat, měli byste jednat podle těchto druhů šroubů, abyste byli schopni natáhněte lanko ruční brzdy Mercedes Benz GLA Class . V každém případě, těsně před seřízením ruční brzdy, musíte mít jistotu, že vaše zadní koncová kola nejsou během seřizování blokována. Níže naleznete podrobný postup provedení tohoto typu intervence:

  • V úrovni ruční brzdy odstraňte plastovou konzolu, která ji zakrývá, pomocí šroubů a svorek torx.
  • Poté, co provedete, měli byste najít kapotu na ruční brzdě, otevřete ji a podívejte se na systém šroubů a drátů.
  • Musíte najít pojistné matice a povolit je pomocí klíče, abyste mohli změnit napětí kabelu.
  • Nyní našroubujte pojistné matice na obou stranách, ujistěte se, že jste provedli srovnatelné změny na obou stranách, abyste udrželi vyváženou brzdu, a ujistěte se, že páka ruční brzdy vašeho Mercedes Benz GLA Class má zdvih asi 3 zářezy.
  • Utáhněte pojistné matice a vyzkoušejte upevnění pneumatik vašeho vozu, pokud je to velmi dobré, můžete sadu znovu sestavit, jinak dotáhněte znovu utahovací kotevní šrouby, dokud nedosáhnete optimálního nastavení
Weiterlesen:
Můj Mercedes Gla táhne doprava, co dělat?

.

Pokud nemáte přístup k ruční brzdě svého Mercedes Benz GLA Class, nastavení bude přesně stejné, ale provede se průjezdem přímo pod vaším vozem na úrovni páky ruční brzdy. Ujistěte se, že jste auto postavili na stojan těsně před jakoukoli akcí.

Jak nastavím automatickou ruční brzdu mého osobního Mercedes Benz GLA Class?

Druhý systém seřízení ruční brzdy v Mercedes Benz GLA Class , jedná se o automatickou ruční brzdu, na rozdíl od ruční brzdy, toto místo se provádí na brzdových bubnech nebo třmenech a očekává se také, že se automaticky přizpůsobí opotřebení brzdových čelistí nebo destiček. Je možné, že pokud si budete muset rychle koupit brzdové destičky, ruční brzda ztratí energii, dovolte mi sdílet kroky, abych si ověřila, zda je tlak vaší ruční brzdy správný:

  • Pamatujte, že automatickou ruční brzdu nelze nastavit přímo, protože je navržena tak, aby se sama přizpůsobila použití destiček nebo destiček vašeho Mercedes Benz GLA Class.
  • Můžete si však ověřit, že systém funguje správně, jednoduše postavením vozu na stojan a kontrolou pod auto zkontrolujte, zda jsou kotoučové brzdové destičky stále funkční.
  • U bubnových brzd je nutné rozebrat pneumatiky pro ověření vaší obuvi. Doporučujeme vám, abyste ji dosáhli odborníkem.
  • Pokud potřebujete, vyměňte podložky.

Jaká je cena seřízení ruční brzdy Mercedes Benz GLA Class od specialisty?

A konečně, pokud se necítíte dobře s tímto postupem, zejména proto, že se obává o bezpečnostní komponentu vašeho automobilu, jmenovitě seřízení pomocí ruční brzdy vaší Mercedes Benz GLA Class , poradíme vám, abyste šli k auto technikovi, který vám přizpůsobí ruční brzdu asi padesát eur . V případě, že máte problémy s vibracemi při brzdění Mercedes Benz GLA Class, neváhejte nahlédnout do našeho dokumentu, který se týká tohoto problému.

Weiterlesen:
Kontrolka motoru zůstane svítit Mercedes Benz GLA Class

Pokud chcete více tutoriálů na Mercedes Benz GLA Class, jděte k nám Mercedes Benz GLA Class kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector