Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
8 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak připojit Android Auto k Skoda Kamiq ?

Právě jste si zakoupili nové vozidlo nebo jste právě objevili Android Auto a také si ho přejete vyzkoušet. To je zcela běžné, proč se připravovat o bezplatnou a efektivní službu, ať už chcete poslouchat hudbu, používat gps nebo telefonovat, aplikace je kompletní. V tomto dokumentu si ukážeme jak připojit Android Auto k vašemu Skoda Kamiq. Abychom toho dosáhli, nejprve se zaměříme na to, co je Android Auto a k čemu se používá, poté přejdeme k instalaci Android Auto a připojení k vašemu Skoda Kamiq, a dokončit, jaká alternativa pro vás existuje, pokud je vaše Skoda Kamiq není vytvořen se zařízeními kompatibilními se systémem Android Auto.

Android Auto zapnuto Skoda Kamiq, co to je?

O Android Auto jste již slyšeli, ale konkrétně nerozumíte, o co jde? Jednoduše popíšeme cíl této aplikace a jaké výhody může mít nastavení na vašem Skoda Kamiq. Android Auto je program Google, je navržen tak, aby integroval všechny vaše chytré telefony do vašeho auta. Google ve skutečnosti přišel na to, že dnešní auta postrádají integrovanou technologii. V důsledku toho přemýšleli o nejlepší technice, jak začlenit svůj operační systém do vašeho vozidla. Jejich služba poskytuje některé významné výhody, které zlepší vaši cestu autem. Navíc vám dá možnost zůstat ve spojení, aniž byste během jízdy riskovali. zapnout Android Auto Skoda Kamiq vám poskytuje přístup k řadě výhod, voicis:

 • Udržujte to nejlepší z vašeho mobilního telefonu na obrazovce vašeho telefonu Skoda Kamiq
 • Aby bylo možné volat do reproduktorů vašeho automobilu
 • Poslouchejte svou oblíbenou hudbu pomocí Google Music nebo klasických softwarových programů, jako je Spotify nebo Deezer
 • Ovládejte svůj smartphone hlasem
 • Nechte své zprávy číst, diktujte své odpovědi na Android Auto, které je promění v textovou zprávu

Weiterlesen:
Klimatizace v mém Skoda Kamiq už není zima

Jak připojit Android Auto Skoda Kamiq?

V této druhé části se zaměříme na proces, který je třeba udělat zapněte Android Auto Skoda Kamiq. Bez ohledu na to, zda máte nebo nemáte kompatibilní obrazovku, existuje způsob, jak využít výhod této služby, která vám zpříjemní cestování autem.

Kurz: Aktivace Android Auto na vašem Skoda Kamiq

Nyní je čas nainstalujte si do svého zařízení Android Auto Skoda Kamiq. Díky tomuto článku popíšeme několik kroků této techniky a upozorníme vás na prvky, které mohou způsobit potíže, tady to je:

 • Prozkoumejte kompatibilitu svého mobilního telefonu s Android Auto (minimální verze 5.1 Lollipop), nezapomeňte svůj smartphone aktualizovat, pokud není aktuální.
 • Stáhněte si aplikaci Android Auto z Google Play
 • Spusťte aplikaci Android Auto, při prvním otevření zkontroluje, zda jsou všechny potřebné aplikace aktuální.
 • Jakmile přijmete všechna oprávnění a podmínky použití, budete moci dokončit aktivaci Android Auto ve svém zařízení Skoda Kamiq
 • Připojte telefon k Bluetooth na vašem autě, pokud nevíte, jak na to, procházejte náš obsah na a připojte se nebo aktivujte Android Auto na svém Skoda Kamiq zjistit, jak to udělat.
 • Jakmile je váš telefon připojen přes Bluetooth k vašemu autě, spuštění aplikace by mělo propojit Android auto s vaším Skoda Kamiq.
 • Pokud toto připojení nefunguje, zkuste jej nejprve připojit přes USB (zapnuto zapalování) a poté aktivovat Bluetooth

Nemám na sobě kompatibilní displej Skoda Kamiq ale přesto chci využívat Android Auto:

Pokud k tomu dojde, po ověření, vaše Skoda Kamiq není kompatibilní s Android Auto, stále máte řešení, jak tuto službu využít jiným způsobem. Ve skutečnosti budete moci používat obrazovku telefonu jako rozhraní Android Auto. Proto nemůže být nic méně obtížné:

Weiterlesen:
Skoda Kamiq který zemře při jízdě
 • Stáhněte si do svého smartphonu Android Auto
 • Nakonfigurujte aplikaci, jak bylo uvedeno výše (oprávnění, podmínky použití)
 • Spusťte aplikaci a budete mít přístup k jejímu rozhraní a nyní si můžete vychutnat všechny pozitivní aspekty Android Auto ve svém Skoda Kamiq bez kompatibilní obrazovky.

  Pokud chcete více tutoriálů na Skoda Kamiq, jděte k nám Skoda Kamiq kategorie.

 • Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector