Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
1 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak sklopit boční zrcátka na BMW řady 7?

Některé manipulace se mohou zdát na vašem motorovém vozidle zjevné, nicméně každý automobil je odlišný a když si koupíte nový, půjčíte jej nebo si ho pronajmete, není vždy snadné jej provést. Proto vám to dnes ukážeme jak sklopit boční zrcátka své BMW řady 7. Ve skutečnosti, když zaparkujete v CBD nebo necháte auto na chvíli zastavené, je lepší je sklopit, abyste předešli problémům. Abychom odpověděli na tento problém, nejdříve podrobně popíšeme různé druhy bočních zrcátek, která skutečně existují, pak ve druhém kroku jak sklopit boční zrcátka své BMW řady 7a klonování možných obav, kterým můžete čelit.

Jiný druh bočních zrcátek na BMW řady 7

Než vám ukážeme přesný postup skládání zrcadel vaší BMW řady 7, okamžitě objevíme různé druhy zrcadel, která existují. Ve skutečnosti, bez ohledu na to, jestli nejde o nejsložitější výbavu automobilu, existují různé druhy zpětných zrcátek, která se obecně vztahují k vnějším obalům vašeho automobilu, jsou to:

  • Ručně sklopná a ručně nastavitelná boční zrcátka.
  • Ruční a elektricky sklopná zrcátka
  • Elektricky nastavitelná boční zrcátka

Jak sklopit boční zrcátka na BMW řady 7?

V této sekci zjistíme, proč jste na tuto webovou stránku dorazili, jak sklopit boční zrcátka BMW řady 7? Jak jsme již dříve odhalili, každý typ záhybů zrcadel v určité metodě najdete pod každou z akcí, kterou je třeba provést

Jak skládáte manuální zpětná zrcátka na BMW řady 7?

  • Sklápěcí manuální boční zrcátka BMW 7: U tohoto typu zrcátek nemůže být nic méně složitého, stojíte před zrcadlem a tlačíte jej směrem dovnitř, směrem k zadní části automobilu. Musí existovat zářez, který musí být podán dostatečně silným tlakem

    .

  • Ruční elektrická sklopná zpětná zrcátka na BMW řady 7: Pozor na tento druh zrcátek, zkontrolujte, zda se sklopí ručně a ne elektricky, najdete podrobnosti v uživatelské příručce vaší BMW řady 7.
Weiterlesen:
Jak nainstalovat autorádio do mého BMW řady 7?

Jak složíte automatická boční zrcátka na BMW řady 7?

Nakonec pro tento poslední druh zrcátek nemůže být nic jednoduššího, vaše boční zrcátka se sklopí a otevřou pokaždé, když otevřete nebo zamknete BMW řady 7. U některých automatických typů můžete stále sklopit zrcátka ručně, ale budete muset být velmi pozorní, obvykle když je sklopíte ručně, budete je muset otevřít elektrickým otvorem, abyste resetovali pohyb zrcátek .

Máte potíže s bočním zpětným zrcátkem, které se již na mém BMW 7 Series nesklání?

Pokud jste ve scénáři že boční zrcátko na vašem BMW řady 7 se už nechce sklopit pokusíme se vám pomoci vyřešit váš problém:

  • Manuální boční zrcátko BMW řady 7, které se nesklopí: V takovém případě musí něco bránit jeho kloubu, nebo bylo vynuceno a nemůže se sklopit, podívejte se na jeho stranu.
  • Automatické elektrické boční zrcátko BMW řady 7, které se již nesklopí: V takovém případě může dojít k několika problémům, možná jste deaktivovali automatické sklopení, podívejte se do příručky, jak postupovat, protože je určen rokem vašeho auto to může být jiné. Pokud se jedná spíše o problém s motorem, budete určitě muset vyměnit motor zrcátka, k tomu dochází pravidelně, když je zrcátko vynuceno ručně.

Pokud potřebujete další návody na BMW řady 7, přejděte do naší kategorie BMW řady 7.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector