Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
3 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak táhnout skoda octavia ?

Mít auto je užitečné, jen vozidlo znamená poruchu… A bohužel velmi dobře víme, že i ti nejšťastnější z nás jen zřídka propadnou trhlinami. Nicméně mezi autem, které ráno nenastartuje, a poroucháním na dálnici, budou výsledky docela odlišné. Bez ohledu na důvod, a skoda octavia který neřídí, je složitý na přesun a jedinou odpovědí je často odtažení do nejbližší dílny. V tomto článku vám to ukážeme jak táhnout a skoda octavia, respektující nařízení a zaručující maximální bezpečnost. Abychom toho dosáhli, nejprve se podíváme na pravidla, která je třeba dodržovat při tažení a skoda octavia, pak jak táhnout a skoda octavia a nakonec nejrozumnějším řešením je najmout si na odtah vašeho auta profesionála.

Pravidla, která je třeba dodržovat, pokud chcete táhnout skoda octavia

Ve skutečnosti je možné odtáhnout vaše auto. Nicméně, pokud chcete jít do tažení a skoda octavia budete muset dodržovat některá opatření. Představujeme vám je níže:

 • Nejezděte po dálnicích nebo rychlostních komunikacích, protože rychlost, kterou budete táhnout, je vaše skoda octavia můžete ohrozit sebe i ostatní motoristy, pokud to uděláte na rychlostní komunikaci.
 • Nepřekračujte rychlost 25 km / h, vždy musíte mít obě auta pod kontrolou, vysoká rychlost vám nedovolí předvídat možné překážky a tažené auto může vjet do prvního

  .

 • Omezte se na krátké vzdálenosti. Pokud musíte cestovat několik desítek kilometrů, je lepší zavolat poruchovou službu.
 • Při tažení se snažte ujistit, že skoda octavia a vůz, který jej táhne, jsou správně vyrovnány, aby se zachovalo skvělé chování.
 • Zapněte výstražná světla na obou vozidlech.
 • V případě, že skoda octavia vlečený nemá baterii, budete muset použít odnímatelnou desku spojenou s prvním vozem, abyste mohli varovat řidiče za vámi.
Weiterlesen:
Jak opravit netěsnost převodovky skoda octavia ?

Jak táhnout a skoda octavia sám

Nyní, když jste se naučili základní pravidla pro bezpečné tažení a skoda octavia, naučíme vás různé způsoby, jak to udělat:

 • K tažení používejte pouze tažné zařízení skoda octavia, protože lana, popruhy nebo jiné výrobky nejsou vhodné a riskují jen nehodu. Pokud je tažné zařízení pružné, riskujete náraz do tažného vozu. Bude to lepší koupit tažné zařízení.

  .

 • K tažení můžete použít jeden ze tří typů stávajících tažných tyčí skoda octavia, teleskopické tyče (40 až 50 EUR), skládací tyče (30 až 100 EUR) a standardní tyče (30 až 40 EUR).
 • Prozkoumejte to dva tažné kroužky na autech, což vám umožní propojit je s tažným zařízením.
 • Zkontrolujte, zda je tažné vozidlo těžší než tažné auto.
 • Mít funkční signalizaci na skoda octavia být odtažen.

To jsou protokoly, které musíte dodržovat, pokud chcete odtáhnout své skoda octavia. Mějte však na paměti, že tento lék by se měl používat pouze na krátké vzdálenosti, aby se zabránilo dražšímu tažení, pokud máte velkou vzdálenost, doporučujeme projít následující sekci.

Nechte své skoda octavia taženo profesionálem

.

Na závěr poslední část našeho článku, pokud nejste schopni odtáhnout své skoda octavia za dobrých podmínek je nejlogičtější náprava, zavolat odtahovku, aby odtáhla vaše auto. Může se to zdát jako drahá volba, ale ve většině pojistných smluv je klauzule, která vám umožňuje využívat jejich služby zdarma. Zde jsou body, které je třeba prozkoumat na vaší pojistné smlouvě, než zavoláte odtahové vozidlo:

 • To, že vzdálenost mezi vaším domovem a místem poruchy je v souladu s ujetým kilometrem uvedeným ve vaší dohodě (obvykle je to více než 50 km od vašeho domova).
 • Zkontrolujte, zda se o komplikace, kterým čelíte, dobře postaral váš pojistitel.
 • Konečně zkontrolujte odpočitatelnou částku na vašem účtu.
Weiterlesen:
Netěsný vstřikovač na mém skoda octavia, co dělat ?

Nyní máte všechny informace, které potřebujete k odtažení skoda octavia v dobrých podmínkách.

Chcete-li najít další tipy na skoda octavia, podívejte se na skoda octavia kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector