Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyčistit světlomety Nissan Micra?

Osvětlovací části našich automobilů jsou součástí základních prvků bezpečnosti. Ve skutečnosti nám umožňují vidět a být pozorováni po setmění nebo za špatných povětrnostních podmínek. Je tak zásadní udržovat je v dobrém provozním stavu a mít vždy optimální osvětlení. V tomto příspěvku se podíváme na světlomety vašeho auta a přesněji jak čistit vaše světlomety Nissan Micra? Tento článek začneme zdůvodněním, proč může být důležité čistit světlomety vašeho auta, poté jak konkrétně vyčistit světlomety vašeho Nissan Micra.

Proč čistit kryty světlometů vašeho Nissan Micra?

Většina z nás pravděpodobně přemýšlí o vyprázdnění vozidla, výměně spálené žárovky, ale jen zřídka bereme v úvahu kontrola čistoty světlometů na jeho Nissan Micra . Opravdu, pokud ano žlutá, neprůhledná nebo špinavá , je nezbytné ověřit, zda jsou vaše světlomety schopny správně osvětlit vozovku. Nejprve si můžete prozkoumat seřízení vašeho světlometu Nissan Micra, nebo jeho potkávací světla, prostudujte si naše dva články věnované obsahu.

Vyčistěte své matné světlomety Nissan Micra pro technické prohlídky

Prvním důvodem, proč jste na této stránce, je, že jste potřebovali nebo prošli technickou kontrolou a vyskytly se problémy se světlomety vašeho Nissan Micra. Opravdu, pokud se vaše světlomety staly neprůhledný s časem a ztratili jste světelný výkon, nemusíte dokončit technickou kontrolu, v takovém případě to může být relevantní vyčistěte nebo obnovte plastový kryt světlometů vašeho Nissan Micra před technickou nebo pultovou kontrolou.

Vyčistěte neprůhledné světlomety Nissan Micra získat viditelnost

Druhá situace, prostě máte pocit horšího osvětlení po setmění s vaším Nissan Micra . V takovém případě je zajímavé je vyčistit dříve, než se ukáže, že je obtížné odstranit vrstvu nečistot. čistěte světlomety vašeho automobilu opakovaně .

Weiterlesen:
Problém s nabíjením baterie Nissan Micra 2, co dělat?

Jak vyčistit světlomety Nissan Micra?

Nyní přejdeme k části, která vás pravděpodobně nejvíce zajímá, jak vyčistit kryty světlometů vašeho Nissan Micra? Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit vnitřek světlometů vašeho auta, poté zvenčí a nakonec, jak renovovat světlomety vašeho auta. Nissan Micra.

Vyčistěte vnitřek svých světlometů Nissan Micra

První možnost, máte dojem že uvnitř vašich světlometů nebo nečistot je vlhkost . V takovém případě budete muset vyčistit vnitřek Nissan Micra světlomety, proto nemůže být nic méně komplikovaného:

 • Pop kapotu vašeho auta
 • Demontujte optické komponenty pomocí šroubů dodaných pro tento účel
 • Sejměte vnější kryt světlometu a očistěte vnitřek vlhkou houbou a jedlou sodu posypanou na vnitřní straně krytu
 • Před opětovnou montáží vyfoukněte silnou sušičku

Vyčistěte plastové kryty světlometů na něm Nissan Micra

Druhá možnost, optika vašich světlometů Nissan Micra jsou špinavé a chcete je vyčistit, máte k dispozici některé alternativy, zde jsou:

 • Vyčistěte světlomety svého vozu vlhkou houbou posypanou lžičkou jedlé sody a poté opláchněte
 • Vyčistěte své světlomety Nissan Micra s hadřík a zubní pasta . Nasaďte zubní pastu na celý povrch vašich světlometů a otřete hadříkem krouživým pohybem, poté opláchněte velkým množstvím vody
 • Vyčistěte světlomety vašeho auta pomocí čisticí sady, kterou najdete ve specializované prodejně. Budete se muset řídit pouze pokyny pro čištění světlometů. Toto řešení je výkonné, ale o něco dražší než ostatní řešení představená dříve.

Leštění jeho vybledlých světlometů Nissan Micra

Nakonec, v případě, že i po vyčištění vašich světlometů, máte dojem, že zůstanou nudné nebo vybledlé , máme pro vás řešení. To je často případ protinávštěvy technické kontroly. Zde je návod, jak renovovat vaše světlomety Nissan Micra/Silný:

 • Vyčistěte vaše světlomety krátce houbou a jedlá soda
 • Chraňte své tělo silnou páskou kolem vašich světlometů
 • Získejte asi 400 zrnitých brusných papírů, navlhčete je a udělejte měkké kruhové pohyby k broušení povrchu vašeho světlometu, dokončete vodorovnými pohyby
 • Po opláchnutí světlometu opakujte ošetření brusným papírem se zrnitostí 600
 • Nakonec to udělejte naposledy skleněným papírem o zrnitosti 2000, poté opláchněte světlomety
 • Nakonec naneste ochranný vosk na ochranu vašich světlometů Nissan Micra
Weiterlesen:
Jak aktivovat automatický zámek mého Nissan Micra 5?

Pokud chcete více průvodců na Nissan Micra, jděte k nám Nissan Micra kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector