Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyčistit světlomety volvo v40?

Osvětlovací části našich vozidel jsou součástí základních součástí zabezpečení. Ve skutečnosti nám umožňují vidět a být viděni v noci nebo za špatných povětrnostních podmínek. Je tak zásadní udržovat je v dobrém provozním stavu a mít neustále optimální osvětlení. V tomto příspěvku se zaměříme na světlomety vašeho motorového vozidla a přesněji jak čistit vaše světlomety volvo v40? Tento obsah začneme tím, proč může být důležité čistit světlomety vašeho auta, poté jak konkrétně vyčistit světlomety vašeho volvo v40.

Proč čistit kryty světlometů vašeho volvo v40?

Většina z nás má tendenci myslet na vyprázdnění vozidla, výměnu spálené žárovky, ale málokdy na to myslíme kontrola čistoty světlometů na jeho volvo v40 . Opravdu, ať už jsou žlutá, neprůhledná nebo špinavá , je nezbytné ověřit, zda jsou vaše světlomety schopny správně osvětlit vozovku. Nejprve můžete zkontrolovat nastavení světlometů volvo v40 nebo jejích potkávacích světel tím, že se podíváte na naše dva konkrétní webové stránky.

Vyčistěte své matné světlomety volvo v40 pro technické kontroly

Prvním důvodem, proč můžete být v tomto článku, je, že jste potřebovali nebo prošli technickou kontrolou a došlo ke komplikacím se světlomety vašeho volvo v40. Opravdu, pokud se vaše světlomety staly neprůhledný v průběhu času a jste ztratili světelný výkon, nemusíte projít technickou kontrolou, v tomto případě to může být relevantní vyčistěte nebo obnovte plastový kryt světlometů vašeho volvo v40 před technickou nebo pultovou kontrolou.

Vyčistěte neprůhledné světlomety volvo v40, abyste získali viditelnost

Druhá možnost, prostě máte pocit horšího osvětlení během noci s vaším volvo v40 . V takovém případě je zajímavé je očistit před tím, než se vrstva nečistot vypěstuje tak, aby byla odstranitelná, doporučujeme vám čistěte světlomety motorového vozidla opakovaně .

Weiterlesen:
Jak vypnout servisní světlo volvo v40

Jak vyčistit světlomety volvo v40?

Nyní přejdeme k části, která vás určitě nejvíce zajímá, jak vyčistit kryty světlometů vašeho volvo v40? Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit vnitřek světlometů vašeho auta, poté zvenčí a nakonec, jak renovovat světlomety vašeho auta. volvo v40.

Vyčistěte vnitřek svých světlometů volvo v40

První možnost, máte pocit že uvnitř vašich světlometů nebo nečistot je vlhkost . V takovém případě budete muset vyčistit vnitřek volvo Přední světlomety v40, pro to nemůže být nic jednoduššího:

 • Pop kapotu vašeho auta
 • Demontujte optické části pomocí šroubů dodaných pro tento účel
 • Vyjměte vnější kryt světlometu a očistěte vnitřek vlhkou houbou a jedlou sodou posypanou na vnitřní straně krytu
 • Před opětovnou montáží vyfoukněte silnou sušičku

Vyčistěte plastové kryty světlometů na něm volvo v40

Druhá možnost, optika vašich světlometů volvo v40 jsou špinavé a chcete je vyčistit, máte k dispozici několik možností, zde jsou:

 • Vyčistěte světlomety motorového vozidla vlhkou houbou posypanou polévkovou lžičkou jedlé sody a poté opláchněte
 • Vyčistěte své světlomety volvo v40 s a hadřík a zubní pasta . Nasaďte zubní pastu na celý povrch vašich světlometů a otřete hadříkem krouživým pohybem, poté opláchněte velkým množstvím vody
 • Vyčistěte světlomety svého auta pomocí čisticí sady identifikované v konkrétním obchodě. Budete se muset držet pouze pokynů pro čištění světlometů. Tato léčba je účinná, ale o něco dražší než náhradní techniky uvedené výše.

Leštění jeho vybledlých světlometů volvo v40

A konečně, v případě, že i po vyčištění vašich světlometů máte pocit, že zůstanou nudné nebo vybledlé , máme pro vás řešení. To je často okolnost pro protinávštěvu technické kontroly. Zde je návod, jak renovovat vaše světlomety volvo v40/Silný:

 • Vyčistěte vaše světlomety krátce houbou a jedlá soda
 • Chraňte své tělo silnou páskou kolem vašich světlometů
 • Získejte asi 400 zrnitých brusných papírů, navlhčete je a udělejte jemné kruhové pohyby k broušení povrchu vašeho světlometu, dokončete vodorovnými pohyby
 • Po opláchnutí světlometu zopakujte operaci pomocí brusného papíru se zrnitostí 600
 • Nakonec to udělejte naposledy skleněným papírem o zrnitosti 2000, poté opláchněte světlomety
 • Nakonec naneste ochranný vosk na ochranu vašich světlometů volvo v40
Weiterlesen:
Únik brzdové kapaliny volvo v40

V případě, že máte další dotazy týkající se volvo v40, neváhejte se obrátit na naše volvo kategorie v40.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector