Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyčistit světlomety Volvo V50?

Osvětlovací prvky našich automobilů jsou součástí důležitých součástí bezpečnosti. Ve skutečnosti nám umožňují vidět a být pozorováni v noci nebo za špatných klimatických podmínek. Je proto důležité je udržovat v dobrém funkčním stavu a mít vždy maximální osvětlení. V tomto příspěvku se podíváme na světlomety vašeho auta a přesněji jak čistit vaše světlomety Volvo V50? Tento obsah začneme tím, proč může být nutné vyčistit světlomety vašeho vozu, poté, jak konkrétně vyčistit světlomety vašeho vozu Volvo V50.

Proč čistit kryty světlometů vašeho Volvo V50?

Většina z nás pravděpodobně vezme v úvahu vyprázdnění vozidla a výměnu spálené žárovky, ale sotva jsme kdy přemýšleli o tom, při pohledu na čistotu světlometů na jeho Volvo V50 . Ve skutečnosti, ať už jsou žlutá, neprůhledná nebo špinavá , je nezbytné ověřit, zda jsou vaše světlomety schopny efektivně osvětlit vozovku. Nejprve si můžete zkontrolovat seřízení světlometů vašeho Volvo V50, nebo jeho potkávací světla, konzultací s našimi dvěma konkrétními webovými obsahy.

Vyčistěte své matné světlomety Volvo V50 pro technickou kontrolu

První příčinou, že jste na této webové stránce, je, že jste chtěli nebo prošli technickou kontrolou a nastaly komplikace se světlomety vašeho Volvo V50. Po pravdě, pokud se vaše světlomety staly neprůhledný v průběhu času a jste ztratili světelný výkon, nemusíte projít technickou kontrolou, v tomto případě proto může být nutné vyčistěte nebo obnovte plastový kryt světlometů vašeho Volvo V50 před technickou nebo pultovou kontrolou.

Vyčistěte neprůhledné světlomety Volvo V50, abyste získali viditelnost

Druhá situace, prostě máte dojem horšího osvětlení v noci s vaším Volvo V50 . V takovém případě je zajímavé je vyčistit dříve, než bude obtížné odstranit vrstvu nečistot, doporučujeme vám to často čistěte světlomety svého automobilu .

Weiterlesen:
Jak ručně zamknout Volvo V50?

Jak vyčistit světlomety Volvo V50?

Nyní přejdeme ke komponentě, která vás určitě nejvíce zajímá, jak vyčistit kryty světlometů vašeho Volvo V50? Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit vnitřek světlometů vašeho auta, poté zvenčí a nakonec, jak renovovat světlomety vašeho auta. Volvo V50.

Vyčistěte vnitřek svých světlometů Volvo V50

První možnost, máte dojem že uvnitř vašich světlometů nebo nečistot je vlhkost . V takovém případě budete muset vyčistit vnitřek Volvo Světlomety V50, pro to nemůže být nic méně obtížné:

 • Pop kapotu vašeho auta
 • Demontujte optické prvky pomocí šroubů dodaných pro tento účel
 • Vyjměte vnější kryt světlometu a očistěte vnitřek vlhkou houbou a jedlou sodou posypanou na vnitřní straně krytu
 • Před opětovnou montáží vyfoukněte silnou sušičku

Vyčistěte plastové kryty světlometů na něm Volvo V50

Druhá možnost, optika vašich světlometů Volvo V50 jsou špinavé a chcete je vyčistit, máte k dispozici několik možností, zde jsou:

 • Vyčistěte světlomety svého vozu vlhkou houbou posypanou lžičkou jedlé sody a poté opláchněte
 • Vyčistěte své světlomety Volvo V50 s a hadřík a zubní pasta . Nasaďte zubní pastu na celý povrch vašich světlometů a otřete hadříkem krouživým pohybem, poté opláchněte velkým množstvím vody
 • Vyčistěte světlomety svého auta pomocí čisticí sady, kterou najdete v konkrétním obchodě. Budete se muset řídit pouze pokyny pro čištění světlometů. Toto řešení je efektivní, ale o něco nákladnější než ostatní metody uvedené výše.

Leštění jeho vybledlých světlometů Volvo V50

Konečně, v případě, že i po vyčištění vašich světlometů máte dojem, že zůstanou nudné nebo vybledlé , máme pro vás nápravu. To je v mnoha případech případ protinávštěvy technické kontroly. Zde je návod, jak renovovat vaše světlomety Volvo V50/silný:

 • Vyčistěte vaše světlomety krátce houbou a jedlá soda
 • Chraňte své tělo silnou páskou kolem vašich světlometů
 • Získejte asi 400 zrnitých brusných papírů, navlhčete je a udělejte jemné kruhové pohyby k broušení povrchu vašeho světlometu, dokončete vodorovnými pohyby
 • Po opláchnutí světlometu duplikujte operaci pomocí brusného papíru o zrnitosti 600
 • Nakonec toho dosáhnete naposledy skleněným papírem o zrnitosti 2000 XNUMX, poté opláchnete světlomety
 • Nakonec naneste ochranný vosk na ochranu vašich světlometů Volvo V50
Weiterlesen:
Prokluzuje mi spojka Volvo V50, co dělat?

Máte-li jakékoli další dotazy týkající se Volvo V50, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie V50.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector