Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyčistit světlomety Volvo V60?

Světelné prvky našich vozidel jsou součástí důležitých prvků bezpečnosti. Ve skutečnosti nám umožňují vidět a být viděn v noci nebo ve špatných klimatických podmínkách. Je proto důležité udržovat je v dobrém funkčním stavu a mít neustále optimální osvětlení. V tomto článku se zaměříme přesněji na světlomety vašeho motorového vozidla jak čistit vaše světlomety Volvo V60? Tento obsah začneme vysvětlením, proč může být nutné vyčistit světlomety vašeho vozu, poté, jak konkrétně vyčistit světlomety vašeho vozu Volvo V60.

Proč čistit kryty světlometů vašeho Volvo V60?

Většina z nás má obvykle tendenci přemýšlet o vyprázdnění vozidla, výměně vyhořelé žárovky, ale sotva jsme kdy brali v úvahu kontrola čistoty světlometů na jeho Volvo V60 . Ve skutečnosti, pokud ano žlutá, neprůhledná nebo špinavá , je důležité zkontrolovat, zda jsou vaše světlomety schopny efektivně osvětlit vozovku. Nejprve si můžete zkontrolovat seřízení světlometů vašeho Volvo V60 nebo jeho potkávací světla, když se podíváte na naše dva vyhrazené webové stránky.

Vyčistěte své matné světlomety Volvo V60 pro technickou kontrolu

Prvním důvodem, proč můžete být na této stránce, je, že jste potřebovali nebo prošli technickou kontrolou a vyskytly se problémy se světlomety vašeho Volvo V60. Ve skutečnosti, pokud se vaše světlomety staly neprůhledný po nějaké době a ztratíte-li světelný výkon, nemusí být technická kontrola dokončena, v tomto případě může být nutné vyčistěte nebo obnovte plastový kryt světlometů vašeho Volvo V60 před technickou nebo pultovou kontrolou.

Vyčistěte neprůhledné světlomety Volvo V60, abyste získali viditelnost

Druhá situace, prostě máte pocit, že se vám v noci hůře svítí Volvo V60 . V tomto případě je zajímavé je vyčistit dříve, než se ukáže, že je obtížné odstranit vrstvu nečistot. Pravidelně čistěte světlomety motorového vozidla .

Weiterlesen:
Jak zapnout reproduktory Volvo V60?

Jak vyčistit světlomety Volvo V60?

Nyní přejdeme k části, která vás pravděpodobně nejvíce zajímá, jak vyčistit kryty světlometů vašeho Volvo V60? Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit vnitřek světlometů vašeho auta, poté zvenčí a nakonec, jak renovovat světlomety vašeho auta. Volvo V60.

Vyčistěte vnitřek svých světlometů Volvo V60

První příležitost, máte pocit že uvnitř vašich světlometů nebo nečistot je vlhkost . V tomto případě budete muset vyčistit vnitřek Volvo Světlomety V60, pro to nemůže být nic jednoduššího:

 • Pop kapotu vašeho auta
 • Demontujte optické části pomocí dodaných šroubů
 • Sejměte vnější kryt světlometu a očistěte vnitřek vlhkou houbou a jedlou sodu posypanou na vnitřní straně krytu
 • Před opětovnou montáží vyfoukněte silnou sušičku

Vyčistěte plastové kryty světlometů na něm Volvo V60

Druhá příležitost, optika vašich světlometů Volvo V60 jsou špinavé a chcete je vyčistit, máte k dispozici některé možnosti, zde jsou:

 • Vyčistěte světlomety motorového vozidla vlhkou houbou posypanou polévkovou lžičkou jedlé sody a poté opláchněte
 • Vyčistěte své světlomety Volvo V60 s a hadřík a zubní pasta . Nasaďte zubní pastu na celý povrch vašich světlometů a otřete hadříkem krouživým pohybem, poté opláchněte velkým množstvím vody
 • Vyčistěte světlomety svého vozu čisticí sadou, kterou najdete v konkrétním obchodě. Budete muset pouze držet pokynů pro čištění vašich světlometů. Toto ošetření je účinné, ale o něco dražší než alternativní způsoby uvedené dříve.

Leštění jeho vybledlých světlometů Volvo V60

A konečně, v případě, že i po vyčištění vašich světlometů máte pocit, že zůstanou nudné nebo vybledlé , máme pro vás řešení. To je často případ protinávštěvy technické kontroly. Zde je návod, jak renovovat vaše světlomety Volvo V60/silný:

 • Vyčistěte vaše světlomety krátce houbou a jedlá soda
 • Chraňte své tělo silnou páskou kolem vašich světlometů
 • Získejte asi 400 zrnitých brusných papírů, navlhčete je a udělejte jemné kruhové pohyby, abyste broušili povrch vašeho světlometu, dokončete vodorovnými pohyby
 • Po opláchnutí světlometu tento postup opakujte s brusným papírem o zrnitosti 600
 • Nakonec toho dosáhnete naposledy skleněným papírem o zrnitosti 2000 XNUMX, poté opláchnete světlomety
 • Nakonec naneste ochranný vosk na ochranu vašich světlometů Volvo V60
Weiterlesen:
Jak vyměnit kabinový filtr z mého Volvo V60?

Pokud chcete více tutoriálů na Volvo V60, přejděte k nám Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector