Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyčistit světlomety volvo v70?

Světelné prvky našich vozů jsou součástí základních součástí bezpečnosti. Je zřejmé, že nám umožňují vidět a být pozorováni v noci nebo za špatných klimatických podmínek. Je proto zásadní je udržovat v dobrém funkčním stavu a mít neustále optimální osvětlení. V tomto příspěvku se zaměříme na světlomety vašeho motorového vozidla a přesněji jak čistit vaše světlomety volvo v70? Tento obsah začneme zdůvodněním, proč může být nutné vyčistit světlomety vašeho vozu, poté, jak konkrétně vyčistit světlomety vašeho volvo v70.

Proč čistit kryty světlometů vašeho volvo v70?

Většina z nás pravděpodobně vezme v úvahu vyprázdnění auta, výměnu spálené žárovky, ale sotva jsme kdy brali v úvahu kontrola čistoty světlometů na jeho volvo v70 . Je zřejmé, zda jsou žlutá, neprůhledná nebo špinavá , je důležité ověřit, zda jsou vaše světlomety schopny správně osvětlit vozovku. Nejprve můžete zkontrolovat nastavení světlometů volvo v70 nebo jejích potkávacích světel pomocí našich dvou článků o obsahu.

Vyčistěte své matné světlomety volvo v70 pro technické kontroly

První důvod, proč jste u tohoto článku, je ten, že jste potřebovali nebo prošli technickou kontrolou a nastaly komplikace se světlomety vašeho volvo v70. Je zřejmé, že pokud se vaše světlomety staly neprůhledný v průběhu času a jste ztratili energii osvětlení, nemusíte dokončit technickou kontrolu, v tomto případě může být proto nutné vyčistěte nebo obnovte plastový kryt světlometů vašeho volvo v70 před technickou nebo pultovou kontrolou.

Vyčistěte neprůhledné světlomety volvo v70, abyste získali viditelnost

Druhou situaci máte pocit, že se vám v noci hůře svítí volvo v70 . V takovém případě je zajímavé je očistit dříve, než bude obtížné odstranit vrstvu nečistot čistěte světlomety motorového vozidla opakovaně .

Weiterlesen:
Jak sklopit zadní sedadlo v mém volvo v70?

Jak vyčistit světlomety volvo v70?

Nyní přejdeme ke komponentě, která vás téměř jistě nejvíce zajímá, jak vyčistit kryty světlometů vašeho volvo v70? Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit vnitřek světlometů vašeho auta, poté zvenčí a nakonec, jak renovovat světlomety vašeho auta. volvo v70.

Vyčistěte vnitřek svých světlometů volvo v70

První možnost, máte pocit že uvnitř vašich světlometů nebo nečistot je vlhkost . V takovém případě budete muset vyčistit vnitřek volvo Přední světlomety v70, pro to nemůže být nic méně obtížné:

 • Pop kapotu vašeho auta
 • Demontujte optické komponenty pomocí šroubů dodaných k tomuto účelu
 • Sejměte vnější kryt světlometu a očistěte vnitřek vlhkou houbou a jedlou sodu posypanou na vnitřní straně krytu
 • Před opětovnou montáží vyfoukněte silnou sušičku

Vyčistěte plastové kryty světlometů na něm volvo v70

Druhá možnost, optika vašich světlometů volvo v70 jsou špinavé a chcete je vyčistit, máte k dispozici několik možností, zde jsou:

 • Vyčistěte světlomety motorového vozidla vlhkou houbou posypanou polévkovou lžičkou jedlé sody a poté opláchněte
 • Vyčistěte své světlomety volvo v70 s a hadřík a zubní pasta . Nasaďte zubní pastu na celý povrch vašich světlometů a otřete hadříkem krouživým pohybem, poté opláchněte velkým množstvím vody
 • Vyčistěte světlomety vašeho vozu pomocí čisticí sady určené ve specializované prodejně. Budete se muset držet pouze pokynů pro čištění světlometů. Toto řešení je efektivní, ale o něco dražší než ostatní výše uvedené strategie.

Leštění jeho vybledlých světlometů volvo v70

Nakonec, v případě, že i po vyčištění vašich světlometů, máte pocit, že zůstanou nudné nebo vybledlé , máme pro vás řešení. To je často případ protinávštěvy technické kontroly. Zde je návod, jak renovovat vaše světlomety volvo v70/Silný:

 • Vyčistěte vaše světlomety krátce houbou a jedlá soda
 • Chraňte své tělo silnou páskou kolem vašich světlometů
 • Získejte asi 400 zrnitých brusných papírů, navlhčete je a udělejte měkké kruhové pohyby pro broušení povrchu vašeho světlometu, dokončete vodorovnými pohyby
 • Po opláchnutí světlometu opakujte ošetření brusným papírem se zrnitostí 600
 • Nakonec toho dosáhnete naposledy skleněným papírem o zrnitosti 2000 XNUMX, poté opláchnete světlomety
 • Nakonec naneste ochranný vosk na ochranu vašich světlometů volvo v70
Weiterlesen:
volvo v70, který již nezrychluje

Chcete-li zjistit další tipy na volvo v70, podívejte se na volvo kategorie v70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector