Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyčistit světlomety volvo v90?

Světelné prvky našich vozidel jsou součástí nezbytných součástí zabezpečení. Ve skutečnosti nám umožňují vidět a být pozorováni přes noc nebo za špatných klimatických podmínek. Je tak důležité je udržovat v dobrém provozním stavu a mít vždy optimální osvětlení. V tomto příspěvku se zaměříme na světlomety vašeho motorového vozidla a přesněji jak čistit vaše světlomety volvo v90? Tento obsah začneme vysvětlením, proč může být důležité čistit světlomety vašeho vozu, poté, jak konkrétně vyčistit světlomety vašeho volvo v90.

Proč čistit kryty světlometů vašeho volvo v90?

Většina z nás má obvykle tendenci brát v úvahu vyprázdnění vozidla, výměnu spálené žárovky, ale málokdy bereme v úvahu při pohledu na čistotu světlometů na jeho volvo v90 . Po pravdě, pokud ano žlutá, neprůhledná nebo špinavá , je důležité ověřit, zda jsou vaše světlomety schopny efektivně osvětlit vozovku. Nejprve si můžete prozkoumat seřízení vašeho světlometu volvo v90 nebo jeho potkávací světla, nahlédněte do našich dvou konkrétních článků s obsahem.

Vyčistěte své matné světlomety volvo v90 pro technické kontroly

Prvním důvodem, proč můžete být na této webové stránce, je, že jste potřebovali nebo prošli technickou kontrolou a vyskytly se problémy se světlomety vašeho volvo v90. Po pravdě, pokud se vaše světlomety staly neprůhledný v průběhu času a jste ztratili světelnou energii, nemusíte projít technickou kontrolou, v takovém případě může být proto důležité vyčistěte nebo obnovte plastový kryt světlometů vašeho volvo v90 před technickou nebo pultovou kontrolou.

Vyčistěte neprůhledné světlomety volvo v90, abyste získali viditelnost

Druhou situaci máte dojem, že se vám v noci hůře svítí volvo v90 . V tomto případě je zajímavé je očistit dříve, než se vrstva nečistot odstraní, doporučujeme vám to čistěte světlomety motorového vozidla opakovaně .

Weiterlesen:
Jak aktualizovat GPS na mém volvo v90?

Jak vyčistit světlomety volvo v90?

Nyní přejdeme ke komponentě, která vás s největší pravděpodobností nejvíce zajímá, jak vyčistit kryty světlometů vašeho volvo v90? Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit vnitřek světlometů vašeho auta, poté zvenčí a nakonec, jak renovovat světlomety vašeho auta. volvo v90.

Vyčistěte vnitřek svých světlometů volvo v90

První příležitost, máte dojem že uvnitř vašich světlometů nebo nečistot je vlhkost . V tomto případě budete muset vyčistit vnitřek volvo Přední světlomety v90, pro to nemůže být nic jednoduššího:

 • Pop kapotu vašeho auta
 • Demontujte optické komponenty pomocí dodaných šroubů pro tento účel
 • Sejměte vnější kryt světlometu a očistěte vnitřek vlhkou houbou a jedlou sodu posypanou na vnitřní straně krytu
 • Před opětovnou montáží vyfoukněte silnou sušičku

Vyčistěte plastové kryty světlometů na něm volvo v90

Druhá příležitost, optika vašich světlometů volvo v90 jsou špinavé a chcete je vyčistit, máte k dispozici několik možností, zde jsou:

 • Vyčistěte světlomety motorového vozidla vlhkou houbou posypanou polévkovou lžičkou jedlé sody a poté opláchněte
 • Vyčistěte své světlomety volvo v90 s a hadřík a zubní pasta . Nasaďte zubní pastu na celý povrch vašich světlometů a otřete hadříkem krouživým pohybem, poté opláchněte velkým množstvím vody
 • Vyčistěte světlomety svého auta pomocí čisticí sady, kterou najdete ve specializovaném obchodě. Budete se muset řídit pouze pokyny pro čištění světlometů. Tato léčba je účinná, ale o něco dražší než alternativní způsoby uvedené výše.

Leštění jeho vybledlých světlometů volvo v90

Konečně, v případě, že i po vyčištění vašich světlometů máte dojem, že zůstanou nudné nebo vybledlé , máme pro vás nápravu. To je v mnoha případech případ protinávštěvy technické kontroly. Zde je návod, jak renovovat vaše světlomety volvo v90/Silný:

 • Vyčistěte vaše světlomety krátce houbou a jedlá soda
 • Chraňte své tělo silnou páskou kolem vašich světlometů
 • Získejte asi 400 zrnitých brusných papírů, navlhčete je a proveďte mírné kruhové pohyby k broušení povrchu vašeho světlometu, dokončete vodorovnými pohyby
 • Po opláchnutí světlometu opakujte ošetření brusným papírem se zrnitostí 600
 • Nakonec to udělejte naposledy skleněným papírem o zrnitosti 2000, poté opláchněte světlomety
 • Nakonec naneste ochranný vosk na ochranu vašich světlometů volvo v90
Weiterlesen:
Proč mám zaseknutá dvířka paliva volvo v90?

Pokud chcete více tutoriálů na volvo v90, přejděte na náš volvo kategorie v90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector