Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyčistit světlomety Volvo Xc40?

Světelné prvky našich vozidel jsou součástí základních součástí zabezpečení. Ve skutečnosti nám umožňují vidět a být pozorováni v noci nebo za špatných povětrnostních podmínek. Proto je zásadní udržovat je v dobrém funkčním stavu a mít vždy optimální osvětlení. V tomto příspěvku se podíváme na světlomety vašeho motorového vozidla a přesněji jak čistit vaše světlomety Volvo Xc40? Tento obsah začneme vysvětlením, proč může být důležité čistit světlomety vašeho vozu, poté, jak konkrétně vyčistit světlomety vašeho Volvo Xc40.

Proč čistit kryty světlometů vašeho Volvo Xc40?

Většina z nás má obvykle tendenci brát v úvahu vyprázdnění automobilu, výměnu spálené žárovky, ale zřídka bereme v úvahu kontrola čistoty světlometů na jeho Volvo xc40 . Opravdu, ať už jsou žlutá, neprůhledná nebo špinavá , je nezbytné ověřit, zda jsou vaše světlomety schopny efektivně osvětlit vozovku. Nejprve můžete prozkoumat seřízení vašeho světlometu Volvo Xc40 nebo jeho potkávací světla přečtením našich dvou článků o obsahu.

Vyčistěte své matné světlomety Volvo Xc40 pro technickou kontrolu

První příčinou, že jste na této internetové stránce, je, že jste chtěli nebo prošli technickou kontrolou a nastaly komplikace se světlomety vašeho Volvo Xc40. Opravdu, pokud se vaše světlomety staly neprůhledný jak plyne čas a jste ztratili energii osvětlení, nemusíte dokončit technickou kontrolu, v tomto případě to může být důležité vyčistěte nebo obnovte plastový kryt světlometů vašeho Volvo Xc40 před technickou nebo pultovou kontrolou.

Vyčistěte neprůhledné světlomety Volvo Xc40, abyste získali viditelnost

Druhá možnost, prostě máte pocit, že se vám v noci hůře svítí Volvo xc40 . V takovém případě je zajímavé je očistit dříve, než bude obtížné odstranit vrstvu nečistot, doporučujeme vám to čistěte světlomety motorového vozidla opakovaně .

Weiterlesen:
My Volvo Xc40 táhne doprava, co dělat?

Jak vyčistit světlomety Volvo Xc40?

Nyní přejdeme k části, která vás pravděpodobně nejvíce zajímá, jak vyčistit kryty světlometů vašeho Volvo Xc40? Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit vnitřek světlometů vašeho auta, poté zvenčí a nakonec, jak renovovat světlomety vašeho auta. Volvo Xc40.

Vyčistěte vnitřek svých světlometů Volvo xc40

První příležitost, máte pocit že uvnitř vašich světlometů nebo nečistot je vlhkost . V tomto případě budete muset vyčistit vnitřek Volvo Přední světlomety Xc40, pro to nemůže být nic jednoduššího:

 • Pop kapotu vašeho auta
 • Demontujte optické prvky pomocí dodaných šroubů
 • Sejměte vnější kryt světlometu a očistěte vnitřek vlhkou houbou a jedlou sodu posypanou na vnitřní straně krytu
 • Před opětovnou montáží vyfoukněte silnou sušičku

Vyčistěte plastové kryty světlometů na něm Volvo xc40

Druhá příležitost, optika vašich světlometů Volvo Xc40 jsou špinavé a chcete je vyčistit, máte k dispozici několik alternativ, zde jsou:

 • Vyčistěte světlomety motorového vozidla vlhkou houbou posypanou polévkovou lžičkou jedlé sody a poté opláchněte
 • Vyčistěte své světlomety Volvo Xc40 s a hadřík a zubní pasta . Nasaďte zubní pastu na celý povrch vašich světlometů a otřete hadříkem krouživým pohybem, poté opláchněte velkým množstvím vody
 • Vyčistěte světlomety svého vozu pomocí čisticí sady určené v konkrétní prodejně. Budete se muset držet pouze pokynů pro čištění světlometů. Toto řešení je efektivní, ale o něco dražší než alternativní řešení uvedená výše.

Leštění jeho vybledlých světlometů Volvo xc40

Konečně, v případě, že i po vyčištění vašich světlometů máte pocit, že zůstanou nudné nebo vybledlé , máme pro vás nápravu. To je často případ protinávštěvy technické kontroly. Zde je návod, jak renovovat vaše světlomety Volvo Xc40/silný:

 • Vyčistěte vaše světlomety krátce houbou a jedlá soda
 • Chraňte své tělo silnou páskou kolem vašich světlometů
 • Získejte asi 400 zrnitých brusných papírů, navlhčete je a proveďte mírné kruhové pohyby k broušení povrchu vašeho světlometu, dokončete vodorovnými pohyby
 • Po opláchnutí světlometu duplikujte proces pomocí brusného papíru se zrnitostí 600
 • Nakonec to udělejte naposledy skleněným papírem o zrnitosti 2000, poté opláchněte světlomety
 • Nakonec naneste ochranný vosk na ochranu vašich světlometů Volvo xc40
Weiterlesen:
Jak nainstalovat závěs na a Volvo Xc40?

Chcete-li najít další tipy na Volvo Xc40, podívejte se na Volvo kategorie Xc40.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector