Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyčistit světlomety Volvo XC60?

Světelné části našich aut jsou součástí důležitých součástí bezpečnosti. Ve skutečnosti nám umožňují vidět a být vidět v noci nebo za špatných povětrnostních podmínek. Proto je důležité udržovat je v dobrém provozním stavu a mít vždy optimální osvětlení. V tomto článku se podíváme na světlomety vašeho motorového vozidla a přesněji jak čistit vaše světlomety Volvo XC60? Tento článek začneme zdůvodněním, proč může být důležité čistit světlomety vašeho auta, poté, jak konkrétně vyčistit světlomety vašeho Volvo XC60.

Proč čistit kryty světlometů vašeho Volvo XC60?

Většina z nás má sklon brát v úvahu vyprázdnění vozidla, výměnu vyhořelé žárovky, ale zřídka je zohledňujeme kontrola čistoty světlometů na jeho Volvo XC60 . Po pravdě, pokud ano žlutá, neprůhledná nebo špinavá , je nutné zkontrolovat, zda jsou vaše světlomety schopny efektivně osvětlit vozovku. Nejprve můžete zkontrolovat nastavení světlometů Volvo XC60 nebo jeho potkávací světla, nahlédněte do našich dvou konkrétních článků.

Vyčistěte své matné světlomety Volvo XC60 pro technickou kontrolu

Prvním důvodem, proč můžete být u tohoto článku, je, že jste potřebovali nebo prošli technickou kontrolou a nastaly komplikace se světlomety vašeho Volvo XC60. Po pravdě, pokud se vaše světlomety staly neprůhledný po nějaké době a ztratíte-li světelný výkon, nemusíte projít technickou kontrolou, v tomto případě to může být relevantní vyčistěte nebo obnovte plastový kryt světlometů vašeho Volvo XC60 před technickou nebo pultovou kontrolou.

Vyčistěte neprůhledné světlomety Volvo XC60 pro získání viditelnosti

Druhou situaci máte pocit, že se vám v noci hůře svítí Volvo XC60 . V tomto případě je zajímavé je očistit dříve, než se vrstva nečistot odstraní, doporučujeme vám to čistěte světlomety motorového vozidla opakovaně .

Weiterlesen:
Kde najít pojistku pro rozsvícená parkovací světla Volvo XC60?

Jak vyčistit světlomety Volvo XC60?

Nyní přejdeme ke komponentě, která vás téměř jistě nejvíce zajímá, jak vyčistit kryty světlometů vašeho Volvo XC60? Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit vnitřek světlometů vašeho auta, poté zvenčí a nakonec, jak renovovat světlomety vašeho auta. Volvo XC60.

Vyčistěte vnitřek svých světlometů Volvo XC60

První příležitost, máte dojem že uvnitř vašich světlometů nebo nečistot je vlhkost . V tomto případě budete muset vyčistit vnitřek Volvo Přední světlomety XC60, pro to nemůže být nic méně komplikovaného:

 • Pop kapotu vašeho auta
 • Demontujte optické součásti pomocí dodaných šroubů pro tento účel
 • Vyjměte vnější kryt světlometu a očistěte vnitřek vlhkou houbou a jedlou sodou posypanou na vnitřní straně krytu
 • Před opětovnou montáží vyfoukněte silnou sušičku

Vyčistěte plastové kryty světlometů na něm Volvo XC60

Druhá příležitost, optika vašich světlometů Volvo XC60 jsou špinavé a chcete je vyčistit, máte k dispozici některé možnosti, zde jsou:

 • Vyčistěte světlomety motorového vozidla vlhkou houbou posypanou polévkovou lžičkou jedlé sody a poté opláchněte
 • Vyčistěte své světlomety Volvo XC60 s a hadřík a zubní pasta . Nasaďte zubní pastu na celý povrch vašich světlometů a otřete hadříkem krouživým pohybem, poté opláchněte velkým množstvím vody
 • Vyčistěte světlomety svého automobilu čisticí soupravou určenou ve specializovaném obchodě. Budete muset postupovat pouze podle pokynů pro čištění vašich světlometů. Toto řešení je efektivní, ale o něco dražší než výše uvedené náhradní způsoby.

Leštění jeho vybledlých světlometů Volvo XC60

Konečně, v případě, že i po vyčištění vašich světlometů máte dojem, že zůstanou nudné nebo vybledlé , máme pro vás nápravu. To je v mnoha případech okolnost pro protinávštěvu technické kontroly. Zde je návod, jak renovovat vaše světlomety Volvo XC60/silný:

 • Vyčistěte vaše světlomety krátce houbou a jedlá soda
 • Chraňte své tělo silnou páskou kolem vašich světlometů
 • Získejte asi 400 zrnitých brusných papírů, navlhčete je a proveďte mírné kruhové pohyby, abyste broušili povrch vašeho světlometu, dokončete vodorovnými pohyby
 • Po opláchnutí světlometu opakujte ošetření brusným papírem se zrnitostí 600
 • Nakonec to udělejte naposledy skleněným papírem o zrnitosti 2000, poté opláchněte světlomety
 • Nakonec naneste ochranný vosk na ochranu vašich světlometů Volvo XC60
Weiterlesen:
Proč mám zaseknutá dvířka paliva Volvo XC60?

Chcete-li získat další tipy na Volvo XC60, podívejte se na Volvo kategorie XC60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector