Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyčistit světlomety volvo xc70?

Světelné prvky našich vozů jsou součástí nezbytných prvků bezpečnosti. Ve skutečnosti nám umožňují vidět a být pozorováni v noci nebo za špatných povětrnostních podmínek. Je tak nutné je udržovat v dobrém provozním stavu a mít vždy optimální osvětlení. V tomto článku se zaměříme na světlomety vašeho motorového vozidla a přesněji jak čistit vaše světlomety volvo xc70? Tento obsah začneme zdůvodněním, proč může být důležité čistit světlomety vašeho vozu, poté jak konkrétně vyčistit světlomety vašeho volvo xc70.

Proč čistit kryty světlometů vašeho volvo xc70?

Většina z nás má tendenci přemýšlet o vyprázdnění vozidla, výměně spálené žárovky, ale sotva jsme kdy uvažovali kontrola čistoty světlometů na jeho volvo xc70 . Ve skutečnosti, pokud ano žlutá, neprůhledná nebo špinavá , je nutné ověřit, zda jsou vaše světlomety schopny řádně osvětlit vozovku. Nejprve si můžete prozkoumat seřízení vašeho světlometu volvo xc70, nebo jeho potkávací světla, nahlédnutím do našich dvou konkrétních webových stránek.

Vyčistěte své matné světlomety volvo xc70 pro technickou kontrolu

Prvním důvodem, proč můžete být na této stránce, je, že jste chtěli nebo prošli technickou kontrolou a máte problémy se světlomety vašeho volvo xc70. Ve skutečnosti, pokud se vaše světlomety staly neprůhledný po nějaké době a ztratíte-li energii osvětlení, nemusíte dokončit technickou kontrolu, v tomto případě to může být důležité vyčistěte nebo obnovte plastový kryt světlometů vašeho volvo xc70 před technickou nebo pultovou kontrolou.

Vyčistěte neprůhledné světlomety volvo xc70, abyste získali viditelnost

Druhá situace, prostě máte dojem horšího osvětlení v noci s vaším volvo xc70 . V takovém případě je zajímavé je očistit dříve, než bude obtížné odstranit vrstvu nečistot, doporučujeme vám to Pravidelně čistěte světlomety motorového vozidla .

Weiterlesen:
volvo xc70, který již nezrychluje

Jak vyčistit světlomety volvo xc70?

Nyní přejdeme ke komponentě, která vás téměř jistě nejvíce zajímá, jak vyčistit kryty světlometů vašeho volvo xc70? Nejprve se podíváme na to, jak vyčistit vnitřek světlometů vašeho auta, poté zvenčí a nakonec, jak renovovat světlomety vašeho volvo xc70.

Vyčistěte vnitřek svých světlometů volvo xc70

První příležitost, máte pocit že uvnitř vašich světlometů nebo nečistot je vlhkost . V tomto případě budete muset vyčistit vnitřek volvo Přední světlomety xc70, pro to nemůže být nic méně obtížné:

 • Pop kapotu vašeho auta
 • Demontujte optické komponenty pomocí dodaných šroubů, abyste toho dosáhli
 • Sejměte vnější kryt světlometu a očistěte vnitřek vlhkou houbou a jedlou sodu posypanou na vnitřní straně krytu
 • Před opětovnou montáží vyfoukněte silnou sušičku

Vyčistěte plastové kryty světlometů na něm volvo xc70

Druhá příležitost, optika vašich světlometů volvo xc70 jsou špinavé a chcete je vyčistit, máte k dispozici několik možností, zde jsou:

 • Vyčistěte světlomety motorového vozidla vlhkou houbou posypanou polévkovou lžičkou jedlé sody a poté opláchněte
 • Vyčistěte své světlomety volvo xc70 s a hadřík a zubní pasta . Nasaďte zubní pastu na celý povrch vašich světlometů a otřete hadříkem krouživým pohybem, poté opláchněte velkým množstvím vody
 • Vyčistěte světlomety svého auta pomocí čisticí sady, kterou najdete ve specializované prodejně. Budete se muset držet pouze pokynů pro čištění světlometů. Tato léčba je výkonná, ale o něco dražší než náhradní techniky uvedené výše.

Leštění jeho vybledlých světlometů volvo xc70

A konečně, v případě, že i po vyčištění vašich světlometů máte pocit, že zůstanou nudné nebo vybledlé , máme pro vás nápravu. To je často případ protinávštěvy technické kontroly. Zde je návod, jak renovovat vaše světlomety volvo xc70/Strong:

 • Vyčistěte vaše světlomety krátce houbou a jedlá soda
 • Chraňte své tělo silnou páskou kolem vašich světlometů
 • Získejte asi 400 drsných brusných papírů, navlhčete je a udělejte jemné kruhové pohyby pro broušení povrchu vašeho světlometu, dokončete vodorovnými pohyby
 • Po opláchnutí světlometu zopakujte operaci pomocí brusného papíru se zrnitostí 600
 • Nakonec to udělejte naposledy skleněným papírem o zrnitosti 2000, poté opláchněte světlomety
 • Nakonec naneste ochranný vosk na ochranu vašich světlometů volvo xc70
Weiterlesen:
Jak deaktivovat alarm na pásu volvo xc70?

Chcete-li najít další tipy na volvo xc70, podívejte se na volvo kategorie xc70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector