Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyměnit žárovku do mlhy na mém volvo v40?

Bez ohledu na to, zda jde o vaši osobní bezpečnost, posouzení způsobilosti nebo o váš rozpočet, je nesmírně důležité zajistit, aby žárovky světlometů byly stále funkční. Ve skutečnosti jsou žárovky opotřebitelné díly, které nevyhnutelně z dlouhodobého hlediska vyhoří a následně je třeba je vyměnit. Na této stránce jste téměř jistě, protože jeden z vašich světlometů je spálený a chcete to vědět jak vyměnit žárovku mlhových světel na vašem volvo v40, vytvořili jsme tento článek, abychom vám pomohli provést tento proces sami a nemuseli chodit do vaší opravny. Nejprve se podíváme na výměnu přední žárovky do mlhy u vás volvo v40 a za druhé, jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem autě.

Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla volvo v40?

Chystáme se začít tento článek s výměna žárovky předního mlhového světla vašeho volvo v40, mějte na paměti, že v závislosti na roce a povrchové úpravě vašeho vozu nemusí jít o stejnou techniku, proto vám nabídneme dvě nejběžnější řešení výměny přední mlhové žárovky vašeho vozu.

Vyměňte u sebe žárovku předního mlhového světla volvo v40 bez demontáže nárazníku.

První možnost, vyměníme žárovku bez demontáže nárazníku vašeho vozu. I když je tento proces nejméně komplikovaný, neexistuje žádná záruka, že jej můžete provést na svém vozidle. Ve skutečnosti, podle možností a roku, u některých modelů nebude dostatek místa na výměnu žárovky tímto postupem. Zde jsou dvě různé způsoby výměny žárovky předního mlhového světla vašeho volvo v40:

 • Projetím pod nárazníkem vašeho volvo v40: První technika, zalezete pod své vozidlo, nezdráhejte se ho zvednout zvedákem, pokud nemáte dost místa pod nárazníkem. Jakmile se dostanete pod vozidlo, stačí odstranit spony plastové botky, která chrání motor vašeho motoru a která spočívá na nárazníku, budete mít přístup k bloku mlhových světel vašeho volvo v40 a už nebudete mít (pokud máte dostatek místa) sejměte plastový kryt, odpojte zástrčku, zatlačte na kovovou část pro vyjmutí žárovky a nakonec vyměňte žárovku předního mlhového světla vašeho volvo v40

  .

 • Odstraněním podběhu kola: Druhá možnost, můžete odstranit podběh kola vašeho auta, abyste měli přístup k bloku mlhových světel vašeho auta. Chcete-li to provést, zvedněte vozidlo, sejměte přední kola, poté sejměte podběh kola pomocí svorek určených pro tento účel a proveďte stejný postup, jak je popsáno výše. vyměňte žárovku svého mlhového světla volvo v40.

  Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla u vás volvo v40 odstraněním nárazníku?

  V tomto bodě se podíváme na okolnost, kdy jste nuceni kvůli nedostatku místa na modelu vašeho vozu odstranit nárazník vašeho vozu. volvo v40, abyste získali přístup k žárovce předního mlhového světla vašeho vozu. Chcete-li to provést, musíte nejprve odstranit přední nárazník vašeho vozu volvo v40, nepřemýšlejte dvakrát, abyste se podívali na náš úplný návod, abyste věděli přesný provoz, věděli byste to shrnout, že budete potřebovat torx klíč a že budete muset odstranit šrouby pod krytem, ​​v podbězích kol a pod vozidlo. Po odstranění nárazníku budete potřebovat pouze přístup k bloku předních mlhových světel a vyměnit žárovku mlhového světla na vašem volvo v40 stejnou technikou, jaká byla popsána dříve.

  Jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem volvo v40?

  Konečně, pokud chcete vyměňte zadní mlhovku svého automobilu technika je mnohem jednodušší, zde jsou různé kroky, které vám umožní vyměnit tuto žárovku:

  • U kufru odstraňte podlahu z vašeho kufru.
  • Odšroubujte zadní kryt jednotky světlometu z vašeho volvo v40.
  • Po objevení žárovky zadního mlhového světla na autě vyjměte spálenou žárovku
  • Umístěte novou žárovku zadního mlhového světla do bloku světlometů volvo v40
  • Dejte vše zpět na své místo

  Než vyrazíte na silnici a jste hotovi, ověřte si, že vaše mlhová světla fungují správně.

  V případě, že máte další dotazy týkající se volvo v40, neváhejte se obrátit na naše volvo kategorie v40.

Weiterlesen:
Vibrace brzdového pedálu zapnuty volvo v40?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector