Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyměnit žárovku do mlhy na mém Volvo V60?

Bez ohledu na to, zda jde o vaši vlastní bezpečnost, o kontrolu technické způsobilosti nebo o váš rozpočet, je opravdu důležité zajistit, aby žárovky světlometů po celou dobu fungovaly. Ve skutečnosti mají žárovky opotřebené autodíly, které se nevyhnutelně spálí, jak čas plyne a v důsledku toho je třeba je vyměnit. Jste téměř jistě na této stránce, protože jeden z vašich světlometů je vypálený a chcete to vědět jak vyměnit žárovku mlhových světel na vašem Volvo V60, zveřejnili jsme tento článek, abychom vám pomohli provést tuto operaci sami a nemuseli chodit do vaší opravny. Nejprve se podíváme na výměnu přední žárovky do mlhy u vás Volvo V60 a za druhé, jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem autě.

Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla Volvo V60?

Začneme s tímto článkem výměna přední žárovky do mlhy u vás Volvo V60, pamatujte, že vzhledem k roku a povrchové úpravě vašeho vozu to nemusí být stejná technika, proto vám nabídneme dva nejklasičtější způsoby, jak vyměnit žárovku předního mlhového světla vašeho vozu.

Vyměňte u sebe žárovku předního mlhového světla Volvo V60 bez demontáže nárazníku.

První možnost, vyměníme žárovku bez demontáže nárazníku vašeho auta. Přestože je toto řešení nejméně komplikované, neexistuje žádná záruka, že jej můžete provést na svém vozidle. Ve skutečnosti, v závislosti na možnostech a roce, u některých modelů nebude dostatek místa pro výměnu žárovky touto metodou. Zde jsou dva různé techniky pro výměnu žárovky předního mlhového světla vašeho Volvo V60:

 • Tím, že půjdete pod nárazník svého Volvo V60: Nejprve se přiblížíte, postavíte se pod své vozidlo, pokud nemáte dost místa pod nárazníkem, neváhejte jej zvednout zvedákem. Jakmile se dostanete pod vozidlo, stačí odstranit spony plastové botky, která zakrývá vaši motorovou jednotku a která spočívá na nárazníku, budete mít přístup k bloku mlhových světel vašeho Volvo V60 a už nebudete mít (pokud máte dostatek místa) sejměte plastový kryt, odpojte zástrčku, zatlačte na kovovou část pro vyjmutí žárovky a nakonec vyměňte žárovku předního mlhového světla vašeho Volvo V60

  .

 • Odstraněním podběhu kola: Druhou možností je odstranění podběhu kola vašeho automobilu, abyste měli přístup k bloku mlhových světel vašeho automobilu. Aby k tomu došlo, zvedněte vozidlo nahoru, odstraňte přední kola, pak vyjměte podběh kola pomocí svorek určených pro tento účel a proveďte stejnou operaci, jak je podrobně popsáno dříve. vyměňte žárovku svého mlhového světla Volvo V60.

  Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla u vás Volvo V60 odstraněním nárazníku?

  Nyní prověříme případ, kdy jste nuceni z důvodu nedostatku místa na modelu vašeho vozu demontovat nárazník vašeho vozu Volvo V60, abyste měli přístup k žárovce předního mlhového světla vašeho vozu. Chcete-li toho dosáhnout, musíte nejprve odstranit přední nárazník vašeho vozu Volvo V60, neváhejte a přečtěte si náš kompletní článek, kde se dozvíte přesný postup, vězte shrnout, že budete potřebovat torxový klíč a že budete muset odstranit šrouby pod kapotou, v podbězích kol a pod vozidlem. Jakmile bude nárazník odstraněn, budete potřebovat pouze přístup k bloku předních mlhových světel a vyměnit žárovku mlhového světla na vašem Volvo V60 stejným způsobem, jak bylo popsáno dříve.

  Jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem Volvo V60?

  Chcete-li dokončit, pokud chcete vyměňte zadní mlhovku svého automobilu technika je mnohem jednodušší, zde jsou různé kroky, které vám umožní vyměnit tuto žárovku:

  • U kufru odstraňte podlahu z vašeho kufru.
  • Odšroubujte zadní kryt jednotky světlometu z vašeho Volvo V60.
  • Po umístění žárovky zadního mlhového světla do auta vyjměte vyhořelou žárovku
  • Vložte novou žárovku zadního mlhového světla do bloku světlometů vašeho Volvo V60
  • Dejte vše zpět na své místo

  Než vyrazíte na silnici a máte hotovo, ověřte si, že vaše mlhová světla fungují správně.

  Chcete-li získat další tipy na Volvo V60, podívejte se na Volvo kategorie V60.

Weiterlesen:
Klimatizace v mém Volvo V60 už není studený
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector