Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyměnit žárovku do mlhy na mém volvo v90?

Nezáleží na tom, zda je to pro vaši vlastní bezpečnost, pro hodnocení provozuschopnosti nebo pro váš rozpočet, ujistit se, že žárovky světlometů jsou skutečně funkční, je naprosto nezbytné. Ve skutečnosti jsou žárovky opotřebovávány autodíly, které časem nevyhnutelně vyhoří, a proto je třeba je vyměnit. Nejspíš jste tady, protože vám vyhořel jeden světlomet a vy to chcete vědět jak vyměnit žárovku mlhových světel na vašem volvo v90, vytvořili jsme tuto stránku s obsahem, abychom vám pomohli provést tento proces bez pomoci a nemuseli chodit ke svému automechanikovi. Nejprve se podíváme na výměnu žárovky předního mlhového světla u vás volvo v90 a za druhé, jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem autě.

Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla volvo v90?

Začneme tuto stránku s obsahem pomocí výměna žárovky předního mlhového světla vašeho volvo v90, mějte na paměti, že na základě roku a povrchové úpravy vašeho vozu to nemusí být přesný proces k použití, proto vám nabídneme dvě nejtradičnější řešení pro výměnu žárovky předního mlhového světla vašeho vozidla.

Vyměňte u sebe žárovku předního mlhového světla volvo v90 bez demontáže nárazníku.

První možnost, vyměníme žárovku bez demontáže nárazníku vašeho vozu. Přestože je tato metoda nejméně komplikovaná, neexistuje žádná záruka, že ji můžete provést na svém autě. Ve skutečnosti, v souladu s možnostmi a rokem, u některých modelů nebude dostatek místa pro výměnu žárovky tímto postupem. Zde jsou dvě různé řešení pro výměnu žárovky předního mlhového světla vašeho volvo v90:

 • Projetím pod nárazníkem vašeho volvo v90: První technika, zalezete si pod auto, nebojte se ho zvednout zvedákem, pokud nemáte dost místa pod nárazníkem. Jakmile se dostanete pod vůz, stačí odstranit spony plastové botky, která zakrývá vaši motorovou jednotku a která spočívá na nárazníku, a budete mít přístup k bloku mlhových světel vašeho volvo v90 a už nebudete mít (pokud máte dostatek místa) sejměte plastový kryt, odpojte zástrčku, zatlačte na kovovou část pro vyjmutí žárovky a nakonec vyměňte žárovku předního mlhového světla vašeho volvo v90

  .

 • Odstraněním podběhu kola: Druhé řešení, můžete odstranit podběh kola vašeho auta, abyste měli přístup k bloku mlhových světel vašeho auta. Chcete-li to provést, zvedněte auto, sejměte přední kola, poté sejměte podběh kola pomocí svorek určených pro tento účel a proveďte stejný proces, jak bylo uvedeno výše. vyměňte žárovku svého mlhového světla volvo v90.

  Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla u vás volvo v90 odstraněním nárazníku?

  Nyní prověříme okolnost, kdy jste nuceni z důvodu nedostatku místa na modelu vašeho vozu odstranit nárazník vašeho volvo v90, abyste měli přístup k žárovce předního mlhového světla vašeho vozu. Chcete-li to provést, musíte nejprve odstranit přední nárazník vašeho vozu volvo v90, nezdráhejte se nahlédnout do našich kompletních pokynů, abyste věděli přesnou techniku, uvědomte si to shrnout, že budete potřebovat torx klíč a že budete muset odstranit šrouby pod kapotou, v podbězích kol a pod auto. Jakmile bude nárazník odstraněn, budete potřebovat pouze přístup k bloku předních mlhových světel a vyměnit žárovku mlhového světla na vašem volvo v90 stejnou technikou, jaká byla popsána dříve.

  Jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem volvo v90?

  Nakonec, pokud si přejete vyměňte zadní mlhovku svého automobilu proces je mnohem jednodušší, zde jsou různé kroky, kterými se musíte držet, abyste mohli vyměnit tuto žárovku:

  • U kufru odstraňte podlahu z vašeho kufru.
  • Odšroubujte zadní kryt jednotky světlometu z vašeho volvo v90.
  • Po nalezení žárovky zadního mlhového světla na autě vyjměte spálenou žárovku
  • Vložte novou žárovku zadního mlhového světla do bloku světlometů vašeho volvo v90
  • Vraťte vše zpět

  Než vyrazíte na silnici a jste hotovi, ověřte si, že vaše mlhová světla fungují správně.

  Pokud potřebujete více průvodců na volvo v90, přejděte na náš volvo kategorie v90.

Weiterlesen:
Jak opravit zamčený klíč na mém volvo v90?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector