Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyměnit žárovku do mlhy na mém Volvo Xc40?

Bez ohledu na to, zda jde o vaši osobní bezpečnost, technické kontroly nebo váš rozpočet, je nutné zajistit, aby žárovky světlometů byly vždy funkční. Ve skutečnosti jsou žárovky opotřebitelné díly, které nevyhnutelně z dlouhodobého hlediska vyhoří a v důsledku toho je třeba je vyměnit. Pravděpodobně jste v tomto článku, protože jeden z vašich světlometů je spálený a ptáte se jak vyměnit žárovku mlhových světel na vašem Volvo xc40, vytvořili jsme tento článek, abychom vám pomohli provést tuto operaci sami a nemuseli chodit do vaší opravny. Nejprve se podíváme na výměnu žárovky předního mlhového světla u vás Volvo Xc40 a následně, jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem voze.

Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla Volvo Xc40?

Začneme s tímto článkem výměna žárovky předního mlhového světla vašeho Volvo Xc40, měli byste vědět, že v závislosti na roce a povrchové úpravě vašeho automobilu nemusí být přesný postup, proto vám nabídneme dvě nejklasičtější řešení pro výměnu žárovky předního mlhového světla vašeho vozu.

Vyměňte u sebe žárovku předního mlhového světla Volvo Xc40 bez demontáže nárazníku.

První způsob, vyměníme žárovku bez vyjmutí nárazníku vašeho auta. Navzdory skutečnosti, že tato strategie je nejjednodušší, neexistuje žádná záruka, že ji můžete provést na svém automobilu. Ve skutečnosti, v souladu s možnostmi a rokem, u některých modelů nebude dostatek místa pro výměnu žárovky tímto způsobem. Zde jsou dvě různé způsoby výměny žárovky předního mlhového světla vašeho Volvo Xc40:

 • Tím, že půjdete pod nárazník svého Volvo Xc40: Při prvním přiblížení se postavíte pod svůj automobil, nezdráhejte se jej zvednout pomocí zvedáku, pokud nemáte dost místa pod nárazníkem. Jakmile se dostanete pod automobil, stačí odstranit spony plastové botky, která chrání vaši motorovou jednotku a která spočívá na nárazníku, budete mít přístup k bloku mlhových světel vašeho Volvo Xc40 a už nebudete mít (pokud máte dostatek místa) sejměte plastový kryt, odpojte zástrčku, zatlačte na kovovou část pro vyjmutí žárovky a nakonec vyměňte žárovku předního mlhového světla vašeho Volvo xc40

  .

 • Odstraněním podběhu kola: Druhá možnost, můžete odstranit podběh kola vašeho auta, abyste měli přístup k bloku mlhových světel vašeho auta. Chcete-li to provést, zvedněte svůj automobil, sejměte přední kola, poté sejměte podběh kola pomocí svorek určených pro tento účel a proveďte stejnou operaci, jak je popsáno výše. vyměňte žárovku svého mlhového světla Volvo Xc40.

  Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla u vás Volvo Xc40 odstraněním nárazníku?

  Nyní se podíváme na případ, kdy jste nuceni z důvodu nedostatku místa na vašem modelu auta demontovat nárazník svého Volvo Xc40, abyste získali přístup k žárovce předního mlhového světla vašeho vozu. Chcete-li toho dosáhnout, budete muset nejprve odstranit přední nárazník vašeho vozu Volvo Xc40, nepřemýšlejte dvakrát, abyste si prohlédli naše kompletní instrukce, abyste věděli přesný provoz, věděli byste to shrnout, že budete potřebovat torx klíč a že budete muset odstranit šrouby pod krytem, ​​v podbězích kol a pod autem. Jakmile bude nárazník odstraněn, budete potřebovat pouze přístup k bloku předních mlhových světel a vyměnit žárovku mlhového světla na vašem Volvo Xc40 stejným způsobem, jak je popsáno výše.

  Jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem Volvo Xc40?

  Chcete-li dokončit, pokud chcete vyměňte zadní mlhovku svého automobilu proces je mnohem jednodušší. Zde je několik kroků, které vám umožní vyměnit tuto žárovku:

  • U kufru odstraňte podlahu z vašeho kufru.
  • Odšroubujte zadní kryt jednotky světlometu z vašeho Volvo Xc40.
  • Po nalezení žárovky zadního mlhového světla na autě vyjměte spálenou žárovku
  • Vložte novou žárovku zadního mlhového světla do bloku světlometů vašeho Volvo xc40
  • Dejte vše zpět na své místo

  Než vyrazíte na silnici a jste hotovi, zkontrolujte, zda vaše mlhová světla správně fungují.

  Pokud potřebujete více průvodců na Volvo Xc40, přejděte k našemu Volvo kategorie Xc40.

Weiterlesen:
Kde je pojistka startéru Volvo Xc40?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector