Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyměnit žárovku do mlhy na mém Volvo XC60?

Bez ohledu na vaši vlastní bezpečnost, hodnocení technické způsobilosti nebo vaši peněženku je velmi důležité zajistit, aby žárovky světlometů byly stále funkční. Pravdou je, že žárovky mají opotřebitelné součásti, které se nevyhnutelně časem spálí a v důsledku toho je třeba je vyměnit. Pravděpodobně jste v tomto článku, protože jeden z vašich světlometů je vypálený a chcete to vědět jak vyměnit žárovku mlhových světel na vašem Volvo XC60, zveřejnili jsme tuto stránku s obsahem, abychom vám pomohli provést tento postup sami a nemuseli chodit ke svému automechanikovi. Nejprve se podíváme na výměnu žárovky předního mlhového světla u vás Volvo XC60 a následně, jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem voze.

Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla Volvo XC60?

Začneme tuto stránku s obsahem pomocí výměna žárovky předního mlhového světla vašeho Volvo XC60, mějte na paměti, že v závislosti na roce a povrchové úpravě vašeho automobilu nemusí být stejný postup, proto vám nabídneme dva nejběžnější způsoby, jak vyměnit žárovku předního mlhového světla vašeho vozidla.

Vyměňte u sebe žárovku předního mlhového světla Volvo XC60 bez demontáže nárazníku.

První způsob, jak vyměnit žárovku bez demontáže nárazníku vašeho auta. Přestože je tento proces nejméně náročný, neexistuje záruka, že jej můžete provést na svém vozidle. Pravda je, v souladu s možnostmi a rokem, na některých modelech nebude dostatek místa pro výměnu žárovky tímto způsobem. Zde jsou dva různé způsoby, jak vyměnit žárovku předního mlhového světla vašeho Volvo XC60:

 • Tím, že půjdete pod nárazník svého Volvo XC60: První technika, postavíte se pod své vozidlo, nezdráhejte se jej zvednout pomocí zvedáku, pokud nemáte dost místa pod nárazníkem. Jakmile se dostanete pod vozidlo, stačí odstranit spony plastové botky, která zakrývá vaši motorovou jednotku a která spočívá na nárazníku, budete mít přístup k bloku mlhových světel vašeho Volvo XC60 a už nebudete mít (pokud máte dostatek místa) sejměte plastový kryt, odpojte zástrčku, zatlačte na kovovou část pro vyjmutí žárovky a nakonec vyměňte žárovku předního mlhového světla vašeho Volvo XC60

  .

 • Odstraněním podběhu kola: Druhou alternativou je odstranění podběhu kola vašeho automobilu a přístup k bloku mlhových světel vašeho automobilu. Aby k tomu došlo, zvedněte vozidlo nahoru, odstraňte přední kola a poté odstraňte oblouk kola pomocí svorek určených pro tento účel a proveďte stejný postup, jak je vysvětleno výše. vyměňte žárovku svého mlhového světla Volvo XC60.

  Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla u vás Volvo XC60 odstraněním nárazníku?

  Nyní prověříme případ, kdy jste nuceni z důvodu nedostatku místa na modelu vašeho vozu demontovat nárazník vašeho vozu Volvo XC60, abyste získali přístup k žárovce předního mlhového světla vašeho vozu. Chcete-li to provést, musíte nejprve odstranit přední nárazník vašeho vozu Volvo XC60, nezdráhejte se nahlédnout do našeho kompletního návodu, abyste zjistili přesný postup, vězte, že shrnout, že budete potřebovat torx klíč a že budete muset odstranit šrouby pod kapotou, v podbězích kol a pod vaše vozidlo. Po sejmutí nárazníku budete potřebovat pouze přístup k bloku předních mlhových světel a vyměnit žárovku mlhového světla na vašem Volvo XC60 stejnou technikou, jak je popsáno výše.

  Jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem Volvo XC60?

  Nakonec, pokud si přejete vyměňte zadní mlhovku svého automobilu proces je mnohem snazší, zde jsou různé kroky, kterými se musíte držet, abyste mohli tuto žárovku vyměnit:

  • U kufru odstraňte podlahu z vašeho kufru.
  • Odšroubujte zadní kryt jednotky světlometu z vašeho Volvo XC60.
  • Po nalezení žárovky zadního mlhového světla na autě vyjměte spálenou žárovku
  • Umístěte novou žárovku zadního mlhového světla do bloku světlometů Volvo XC60
  • Vraťte vše zpět

  Než vyrazíte na silnici a jste hotovi, zkontrolujte, zda vaše mlhová světla fungují správně.

  Pokud chcete více průvodců na Volvo XC60, přejděte k našemu Volvo kategorie XC60.

Weiterlesen:
Přilepený stěrač Volvo XC60
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector