Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyměnit žárovku do mlhy na mém volvo xc70?

Ať už je to pro vaši vlastní bezpečnost, pro technické kontroly nebo pro vaši peněženku, zajistit, aby žárovky světlometů byly vždy funkční, je nesmírně důležité. Skutečností je, že žárovky jsou opotřebitelné díly, které se časem nevyhnutelně spálí, a proto je třeba je vyměnit. Na této stránce jste téměř jistě, protože jedno z vašich světlometů je spálené a vy se ptáte jak vyměnit žárovku mlhových světel na vašem volvo xc70, zveřejnili jsme obsah tohoto článku, abychom vám pomohli provést tento proces sami a nemuseli chodit ke svému automechanikovi. Nejprve se podíváme na výměnu žárovky předního mlhového světla u vás volvo xc70 a za druhé, jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem autě.

Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla volvo xc70?

Začneme s obsahem tohoto článku pomocí výměna žárovky předního mlhového světla vašeho volvo xc70, pamatujte, že v závislosti na roce a povrchové úpravě vašeho vozu to nemusí být přesný způsob použití, proto vám nabídneme dvě nejběžnější řešení výměny žárovky předního mlhového světla vašeho vozidla.

Vyměňte u sebe žárovku předního mlhového světla volvo xc70 bez demontáže nárazníku.

První možnost, vyměníme žárovku bez demontáže nárazníku vašeho vozu. I když je tento proces nejjednodušší, neexistuje žádná záruka, že jej můžete provést na svém vozidle. Realita je taková, že podle možností a roku na některých modelech nebude dostatek místa na výměnu žárovky touto metodou. Zde jsou dvě různé způsoby výměny žárovky předního mlhového světla vašeho volvo xc70:

 • Projetím pod nárazníkem vašeho volvo xc70: První technikou, postavíte se pod své vozidlo, neváhejte jej zvednout zvedákem, pokud nemáte dost místa pod nárazníkem. Jakmile se dostanete pod vozidlo, stačí odstranit spony plastové botky, která zakrývá vaši motorovou jednotku a která spočívá na nárazníku, budete mít přístup k bloku mlhových světel vašeho volvo xc70 a další už mít nebudete (pokud máte dostatek místa) sejměte plastový kryt, odpojte zástrčku, zatlačte na kovovou část pro vyjmutí žárovky a nakonec vyměňte žárovku předního mlhového světla vašeho volvo xc70

  .

 • Odstraněním podběhu kola: Druhá možnost, můžete odstranit podběh kola vašeho auta, abyste měli přístup k bloku mlhových světel vašeho auta. Chcete-li to provést, zvedněte vozidlo, sejměte přední kola a poté sejměte podběh kola pomocí svorek určených pro tento účel a proveďte stejný postup, jak je popsáno výše. vyměňte žárovku svého mlhového světla volvo xc70.

  Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla u vás volvo xc70 odstraněním nárazníku?

  Nyní se podíváme na případ, kdy jste nuceni z důvodu nedostatku místa na vašem modelu auta demontovat nárazník svého volvo xc70, abyste měli přístup k žárovce předního mlhového světla vašeho vozu. Chcete-li toho dosáhnout, musíte nejprve odstranit přední nárazník vašeho vozu volvo xc70, neváhejte si přečíst náš celý článek, abyste věděli přesný postup, vězte, že to shrneme, že budete potřebovat torx klíč a že budete muset odstranit šrouby pod kapotou, v podbězích kol a pod vozidlem. Po sejmutí nárazníku budete potřebovat pouze přístup k bloku předních mlhových světel a vyměnit žárovku mlhového světla na vašem volvo xc70 stejným způsobem, jak bylo popsáno dříve.

  Jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem volvo xc70?

  Nakonec, pokud si přejete vyměňte zadní mlhovku svého automobilu metoda je mnohem jednodušší, zde jsou různé kroky, kterými se musíte držet, abyste mohli tuto žárovku vyměnit:

  • U kufru odstraňte podlahu z vašeho kufru.
  • Odšroubujte zadní kryt jednotky světlometu z vašeho volvo xc70.
  • Po nalezení žárovky zadního mlhového světla na autě vyjměte spálenou žárovku
  • Umístěte novou žárovku zadního mlhového světla do bloku světlometů volvo xc70
  • Vraťte vše zpět

  Než vyrazíte na silnici a máte hotovo, zkontrolujte, zda vaše mlhová světla fungují správně.

  Pokud chcete více průvodců na volvo xc70, přejděte na náš volvo kategorie xc70.

Weiterlesen:
Jak vypnout kontrolku motoru volvo xc70?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector