Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyměnit žárovku do mlhy na mém Volvo XC90?

Bez ohledu na to, zda jde o vaši osobní bezpečnost, o technické prohlídky nebo o peněženku, je nutné zajistit, aby žárovky světlometů neustále fungovaly. Pravdou je, že žárovky mají opotřebitelné součásti, které se nevyhnutelně časem spálí, a proto je třeba je vyměnit. Jste téměř jistě na této stránce, protože jeden z vašich světlometů je vypálený a máte obavy jak vyměnit žárovku mlhových světel na vašem Volvo XC90, zveřejnili jsme tento obsah, abychom vám pomohli provést tuto operaci sami a nemuseli chodit do vaší opravny. Nejprve se podíváme na výměnu přední žárovky do mlhy u vás Volvo XC90 a za druhé, jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem voze.

Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla Volvo XC90?

Začneme s tímto obsahem pomocí výměna přední žárovky do mlhy u vás Volvo XC90, mějte na paměti, že v závislosti na roce a povrchové úpravě vašeho automobilu nemusí být stejná technika jako k použití, proto vám navrhneme dvě nejběžnější strategie výměny žárovky předního mlhového světla vašeho vozidla.

Vyměňte u sebe žárovku předního mlhového světla Volvo XC90 bez demontáže nárazníku.

První metoda, vyměníme žárovku bez demontáže nárazníku vašeho automobilu. Přestože je toto řešení nejjednodušší, neexistuje žádná záruka, že jej můžete provést na svém automobilu. Pravda je, v souladu s možnostmi a rokem, na některých modelech nebude dostatek místa pro výměnu žárovky tímto způsobem. Zde jsou dva různé způsoby výměny žárovky předního mlhového světla vašeho Volvo XC90:

 • Projetím pod nárazníkem vašeho Volvo XC90: První technika, postavíte se pod svůj automobil, pokud nemáte dostatek místa pod nárazníkem, neváhejte jej zvednout zvedákem. Jakmile se dostanete pod automobil, vše, co musíte udělat, je odstranit spony plastové botky, která zakrývá motor motoru a která spočívá na nárazníku, a budete mít přístup k bloku mlhových světel vašeho Volvo XC90 a už nebudete mít (pokud máte dostatek místa) sejměte plastový kryt, odpojte zástrčku, zatlačte na kovovou část pro vyjmutí žárovky a nakonec vyměňte žárovku předního mlhového světla vašeho Volvo XC90

  .

 • Odstraněním podběhu kola: Druhé řešení můžete odstranit podběhem kola vašeho automobilu, abyste měli přístup k bloku mlhových světel vašeho automobilu. Chcete-li to provést, zvedněte automobil, odstraňte přední kola, pak vyjměte podběh kola pomocí svorek určených pro tento účel a proveďte stejnou operaci, jak je vysvětleno dříve vyměňte žárovku svého mlhového světla Volvo XC90.

  Jak vyměnit žárovku předního mlhového světla u vás Volvo XC90 odstraněním nárazníku?

  Nyní se podíváme na okolnost, kdy jste nuceni z důvodu nedostatku místa na modelu vašeho vozu demontovat nárazník vašeho Volvo XC90, abyste získali přístup k žárovce předního mlhového světla vašeho vozu. Chcete-li to provést, musíte nejprve odstranit přední nárazník vašeho vozu Volvo XC90, nezdráhejte se nahlédnout do našeho kompletního průvodce, abyste věděli přesný postup, uvědomte si to shrnout, že budete potřebovat torx klíč a že budete muset odstranit šrouby pod kapotou, v podbězích kol a pod autem. Po sejmutí nárazníku budete potřebovat pouze přístup k bloku předních mlhových světel a vyměnit žárovku mlhového světla na vašem Volvo XC90 stejným způsobem, jak bylo popsáno dříve.

  Jak vyměnit žárovku zadního mlhového světla na vašem Volvo XC90?

  Konečně, pokud si přejete vyměňte zadní mlhovku svého automobilu technika je mnohem jednodušší, zde jsou různé kroky, kterými se musíte držet, abyste mohli tuto žárovku vyměnit:

  • U kufru odstraňte podlahu z vašeho kufru.
  • Odšroubujte zadní kryt jednotky světlometu z vašeho Volvo XC90.
  • Po umístění žárovky zadního mlhového světla do auta vyjměte vyhořelou žárovku
  • Vložte novou žárovku zadního mlhového světla do bloku světlometů Volvo XC90
  • Dejte vše zpět na své místo

  Než vyrazíte na silnici a jste hotovi, zkontrolujte, zda vaše mlhová světla správně fungují.

  Chcete-li zjistit další tipy na Volvo XC90, podívejte se na Volvo kategorie XC90.

Weiterlesen:
Jak vyměnit žárovku potkávacího světla na mém Volvo XC90?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector