Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
4 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak vyměnit žárovku SPZ Peugeot 207?

Nezáleží na tom, zda je to pro vaši vlastní bezpečnost, pro technické kontroly nebo abyste se vyhnuli pokutě, zajistit, aby žárovky světlometů byly stále funkční, je velmi důležité. Ve skutečnosti jsou žárovky opotřebovávané jednotky, které nepochybně v budoucnu vyhoří a v důsledku toho je třeba je vyměnit. Pravděpodobně jste na tomto webu, protože jedno z vašich parkovacích světel je spálené, a vy se ptáte jak změnit svůj Peugeot 207 žárovka SPZ, vytvořili jsme tuto stránku s obsahem, abychom vám pomohli to udělat sami a nemuseli chodit k vašemu automechanikovi. Za prvé prozkoumáme výměnu žárovky SPZ zvenčí, za druhé, jak vyměnit žárovku SPZ bez přístupu zvenčí, a zatřetí, jak vyměnit žárovku zadní SPZ vašeho Peugeot 207.

Jak vyměnit žárovku SPZ na vašem Peugeot 207 po celé vnější straně

Toto řešení je nejrychlejší ze dvou, popravdě u tohoto budete muset jednoduše sundat ochranné kryty žárovek. Bohužel u některých let nebo obalů automobilů se tyto kryty neotevírají zvenčí, a pokud tomu tak je, strávíme nějaký čas ve druhé části této stránky s obsahem, abychom vysvětlili způsob.

Začněme tedy výměna žárovky registrační značky tím, že projdete vnější stranou vašeho Peugeot 207. Nezáleží na tom, zda se jedná o přední nebo zadní část vašeho vozu, metoda bude stejná.

Zde je několik jednoduchých kroků, kterých se můžete držet při provádění těchto úkolů údržby:

 • Při vypnutém motoru odpojte od auta vývody baterie
 • Umístěte se před registrační značku a pomocí plochého šroubováku nebo nože zasuňte plochý díl do zářezu určeného pro tento účel (téměř vždy na průhledném krytu) a páčkou na plastovém okénku otevřete otvor pro žárovku registrační značky vašeho vozu Peugeot 207

  .

 • Použijte šroubovák nebo nůž k vyjmutí žárovky z jejího umístění, pokud se bojíte rozbití věci, můžete to také udělat prsty.
 • Nakonec vložte novou žárovku SPZ
 • Poslední krok, před opětovnou montáží, znovu připojte baterii a zkontrolujte světlo, abyste potvrdili úspěšnost úkolu.
Weiterlesen:
Jak nainstalovat parkovací senzory Peugeot 207?

Jak vyměnit žárovku SPZ na vašem Peugeot 207 bez venkovního přístupu

Druhá část našeho článku, vyměňte tuto žárovku SPZ na svém Peugeot 207 bez vnějšího přístupu. Ve většině případů budete mít přístup k němu, přesto některé série (často vzadu neumožňuje tento přístup).

Jak vyměnit žárovku přední SPZ na mém Peugeot 207

Pro výměnu toho na předním štítku už nemůže být nic jednoduššího, budete se muset postavit pod auto (ideálně nasadit svíčky, abyste měli trochu místa) a při průchodu zadní částí nárazníku Odepněte blok žárovky poznávací značky, téměř vždy držený dvěma měkkými plastovými jazýčky stiskem obou současně a poté, když máte v ruce žárovku s poznávací značkou, Odstraňte plast, který funguje jako těsnění, poté tenkým šroubovákem, na jedné straně najdete malý zářez, pomocí páky otevřete plastový kryt (dejte pozor, abyste nevyvíjeli příliš velký tlak, jinak byste rozbili plastový kryt), a budete prostě muset sundat žárovku vyhořelé poznávací značky a vyměnit ji za novou , vyzkoušejte a znovu sestavte celou věc.

Jak vyměnit žárovku zadní SPZ na mém Peugeot 207

Posledním řešením je výměna žárovky na zadní desce Peugeot 207, ale opravdu nemůžete otevřít kryt z vnější strany vašeho auta. V takovém případě je zde technika k provedení tohoto úkolu:

 • Odpojte baterii od vašeho Peugeot 207
 • Najděte místo vašich žárovek z vnějšku.
 • Zevnitř trupu musíte odstranit obložení trupu, které drží klipy, budete muset opatrně páčit po celém rámu trupu, abyste jej odstranili.
 • Jakmile je najdete, před vyjmutím držáků žárovek odpojte držáky pro mnohem snadnější přístup.
 • Pomocí šroubováku uvolněte držák žárovek ze dvou plastových částí

  .

 • Vyměňte vypálenou žárovku SPZ na svém Peugeot 207, zkontrolujte jej a znovu jej sestavte, sledujte svorky na vložce kufru
Weiterlesen:
Olejové světlo Peugeot 207, která zůstane zapnutá

.

Tam to máte, objevili jste hlavní techniky výměna žárovek poznávací značky na vašem autě, mějte na paměti, že u některých modelů může být metoda trochu odlišná, ale měli byste být schopni si to uvědomit po vysvětlení obsahu tohoto článku. Pokud to nedokážeš, nebojte se jít do své garáže, byla by škoda zlomit část vaší Peugeot 207. Pokud chcete vyměnit jiné žárovky, jako jsou poziční žárovky na vaší Peugeot 207 nebo rozsvícené žárovky potkávacích světel Peugeot 207, nezdráhejte se nahlédnout do našich článků, které popisují postup, kterým se řídit.

Chcete-li získat další tipy na Peugeot 207, podívejte se na Peugeot 207 kategorie.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector