Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je umístěn zvedák Volvo XC60?

V tomto článku se budeme zabývat tématem, které může být užitečné pro většinu z nás. Ať už je to proto, že máte defekt pneumatiky, nebo chcete vyměnit brzdové destičky, vědět kde je zvedák na a Volvo XC60 je zásadní. Bez zvedáku totiž nebudete mít možnost zvednout své auto a následně vyměnit kolo nebo získat přístup k součástem za ním, jako jsou například brzdové destičky. Nejprve vám ukážeme různé druhy zvedáků a poté, kde je zvedák na Volvo XC60 a konečně, jak používat zvedák na autě.

K čemu jsou různé typy zvedáků Volvo XC60?

Takže začneme náš článek s různými druhy konektorů, které existují. Opravdu, i když obecně většina Volvo XC60 bude vybaven stejným typem zvedáku, stále existují různé styly s různým využitím, zde jsou:

  • Jednoramenný šroubový zvedák pro Volvo XC60 : První typ zdviháku, nejtradičnější a nejlevnější ze všech, je obecně identifikován u modelů základní úrovně nebo s několika možnostmi. Tento druh zvedáku má pouze jedno kloubové rameno, které je umístěno pod motorovým vozidlem pro jeho zvednutí. Tento druh zvedáku je lehký, snadno použitelný, ale neumožňuje zvedání velkých nákladů.
  • Dvouramenný šroubový zvedák pro Volvo XC60 : Používá přesně podobný postup jako výše uvedený zvedák, tj. Šnekový šroub, který umožní šroubování zvednout zvedák, a odšroubování snížit, na druhé straně použití dvojitého ramene umožní mít stabilnější jack, který může zvednout vyšší užitečné zatížení.
  • Hydraulický zvedák pro Volvo XC60 : Tento druh zdviháku není standardní výbavou osobních automobilů a obvykle se dodává pouze s prémiovým modelem nebo se kupuje v centrech motorových vozidel. Tyto zvedáky jsou těžší, obvykle méně objemné a mají výhodu v tom, že je mnohem snazší používat a je schopen zvedat větší náklad. Koupě by stála mezi 20 a 50 EUR, zde je jednoduchý a efektivní model od Oscara.
Weiterlesen:
Brzdové světlo Volvo XC60 zůstává zapnutý, co dělat?

.

Kde je zapnutý zvedák Volvo XC60?

Nyní začneme část, která vás jistě udělala, abyste přišli na tento příspěvek, kde je zvedák na a Volvo XC60? Mohlo by se to zdát velmi snadné, ale na základě výroby a modelu motorového vozidla není umístění zvedáku podobné. Vezměte na vědomí, že většina Volvo Vozidla XC60 jsou vybavena zvedákem, pokud nejsou, budete muset místo něj najít sprej odolný proti propíchnutí nebo kompresor. Ať už jste si právě koupili svůj Volvo XC60 nebo vám byl zapůjčen nebo si jej pronajímáte, tyto informace možná nemáte. Dáme vám různá umístění zvedáku na vašem motorovém vozidle, tato umístění se mohou změnit v závislosti na roce a dokončení vašeho Volvo XC60:

  • Nejzákladnější místo pro zvedák je v kufru vašeho Volvo XC60. Abyste toho dosáhli, stačí zvednout koberec do kufru a měli byste ho najít a náhradní pneumatiku.
  • V podběhu zadního kola: Podobné, ale méně tradiční umístění, může být váš jack v kufru, ale na boku kufru, abyste toho dosáhli, stačí otevřít poklop v pravé části kufru.
  • Poslední možné místo pro jack na vašem Volvo XC60 je pod vaším motorovým vozidlem. Pokud máte stále rezervní pneumatiku, objevíte ji pod kmenem, ve většině případů budete muset odšroubovat matici, abyste ji mohli uvolnit a náhradní pneumatiku.

Jak používat zvedák na a Volvo XC60?

Nakonec vám poměrně rychle ukážeme, jak používat zvedák na vašem Volvo XC60. Ať už se jedná o výměnu kola nebo výměnu brzdových destiček Volvo XC60, postup zůstává podobný. Tento postup se může zdát složitý, ale pro bezpečné používání zvedáku stačí dodržet několik doporučení:

  • Před zvednutím svého Volvo XC60, nezapomeňte zatáhnout ruční brzdu a také rychlostní stupeň pro zablokování kol.
  • Před zvednutím vozu odšroubujte matice kol, na kterých chcete pracovat, v každém případě riskujete poškození převodovky.
  • Začněte zvedat zvedák (asi 20 centimetrů) a umístěte jej pod motorové vozidlo na úroveň podvozku. Ve většině případů objevíte zářez, který umístíte na správné místo.
  • Pozvedni svou Volvo XC60, moc se s tím neobtěžujte, pokud se vám pneumatika odlepí tři palce od země, je to dost.
Weiterlesen:
Jak zapnout klimatizaci a Volvo XC60?

Pokud potřebujete více průvodců na Volvo XC60, přejděte k našemu Volvo kategorie XC60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector