Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutá pojistka autorádia Volvo V50?

Moderní vozidla jsou stále více vybavována technikou a i když nám to přináší pohodlí, bohužel procházíme i těmi horšími stránkami. Většině z nás není příjemné, když máme na sobě cokoli elektrického Volvo V50, natož se přiblížit k pojistkám na něm. V tomto příspěvku se vám pokusíme pomoci opravit problémy s pojistkami a zejména najděte pojistku autorádia na svém Volvo V50. Abychom toho dosáhli, nejprve zjistíme, v jakých situacích může být důležité vyměnit pojistku autorádia vašeho automobilu Volvo Tedy V50 kde je pojistka vašeho autorádia Volvo V50 .

Proč vyměnit pojistku autorádia Volvo V50?

Začněme tedy s naším obsahem na umístění pojistky autorádia vašeho Volvo V50 zájmem změnit to. Možná se vám zdá, že je pojistka spálená, ale nejste si jisti. Je nutné vědět, že a pojistka funguje jako bezpečnostní zařízení, které zabrání přepětí na vašem Volvo V50 . Bude to odpor, vlákna, více či méně silné, které propustí určité napětí a které se zlomí, pokud je napětí příliš silné. Proto je to pravda že jsou průhledné, můžete je zkontrolovat a ověřit, zda je vlákno stále neporušené. Obecně řečeno, budete chtít vyměňte pojistku autorádia a Volvo V50, když už to nebude fungovat bez zjevného vysvětlení . Pokud vaše baterie funguje efektivně, může to být pojistka, která způsobuje váš problém.

Kde je zapnutá pojistka hlavní jednotky Volvo V50?

Teď budeme vyhledejte pojistku v hlavní jednotce svého Volvo V50 . Pojistka je obecně 15ampérová pojistka modré barvy. Podle typu vašeho autorádia však může být na dvou různých místech. Obvykle je připojen k 12voltovým zásuvkám na středové konzole. Objevíme dvě místa kde je pojistka autorádia vašeho Volvo V50 lze určit.

Nastavení pojistky originálního autorádia na Volvo V50

.

Pokud na sobě stále máte původní hlavní jednotku Volvo V50, vaše pojistka by měla být ve vnitřní pojistkové skříni vašeho vozidla . Měl by být za plastovým krytem poblíž sedadla řidiče. Pokud jej nemůžete najít, prostudujte si návod k obsluze vozidla. Zde jsou kroky, které je třeba dodržovat po zbytek procesu:

 • Projděte si návod k použití na krytu pojistkové skříňky najít pojistku vašeho autorádia Volvo V50 , mělo by být uvedeno jako „Rádio“ nebo „zvukový systém“

  .

 • Opatrně vyjměte pojistku autorádia a zkontrolujte její stav.
 • Pokud je vadná, vyměňte ji za novou pojistku , jinak vezměte své vozidlo k vašemu mechanikovi, aby se mohl blíže podívat na příčinu vašeho problému.
 • Po výměně pojistky autorádia znovu sestavte a otestujte autorádio.

Weiterlesen:
Jak vypnout servisní světlo Volvo V50

Výměna pojistky na hlavní jednotce jiného výrobce Volvo V50

Nakonec objevíme případ autorádia zakoupeného v obchodech a jak najít pojistku na autorádiu Volvo V50 v této situaci . Zde jsou různé kroky, které musíte provést, abyste získali přístup k této pojistce:

 • Vyjměte autorádio ze svého Volvo V50 , obvykle budete muset pomocí úderu odemknout držáky ve všech čtyřech rozích rádia.
 • Na zadní straně vašeho autorádia Volvo V50, na napájecích vodičích byste měli vidět jednu černou pojistkovou skříňku, otevřete ji, právě v ní najdete pojistku autorádia vašeho Volvo V50

  .

 • Je to čirá skleněná pojistka, takže teď budete mít tuto schopnost vyměnit pojistku na svém Volvo V50

Teď to víš jak najít pojistku autorádia , pokud hledáte jiné pojistky, jako je zapnutá pojistka startéru Volvo V50, nebo pojistka houkačky, neváhejte a podívejte se na náš webový obsah věnovaný těmto pojistkám.

Pokud potřebujete více průvodců na Volvo V50, přejděte k nám Volvo kategorie V50.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector