Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutá pojistka autorádia Volvo V60?

Moderní vozy jsou stále více vybavovány technologiemi a i když nám to přináší pohodlí, bohužel trpíme i nevýhodami. Většině z nás není příjemné, když máme na sobě cokoli elektrického Volvo V60, natož se přiblížit k pojistkám na něm. V tomto příspěvku se vám pokusíme pomoci vyřešit své pojistkové komplikace a konkrétně najděte pojistku autorádia na svém Volvo V60. Abychom toho dosáhli, nejprve zjistíme, v jakých situacích může být důležité vyměnit pojistku vašeho autorádia Volvo Tedy V60 kde je pojistka vašeho autorádia Volvo V60 .

Proč měnit pojistku autorádia Volvo V60?

Začněme tedy s naší obsahovou stránkou na umístění pojistky autorádia vašeho Volvo V60 výhodou jeho změny. Možná máte pocit, že je vaše pojistka spálená, ale nejste si jisti. Je nutné vědět, že a pojistka funguje jako bezpečnostní zařízení, které zabrání přepětí na vašem Volvo V60 . Bude to odpor, vlákna, více či méně silné, které propustí určité napětí a které se zlomí, pokud je napětí příliš silné. Proto je to pravda že jsou průhledné, můžete je ověřit a potvrdit, že vlákno je stále neporušené. Obecně řečeno, budete chtít vyměňte pojistku autorádia a Volvo V60, když už to nebude fungovat bez zjevného vysvětlení . Pokud vaše baterie funguje efektivně, může to být pojistka, která způsobuje váš problém.

Kde je zapnutá pojistka hlavní jednotky Volvo V60?

Teď budeme vyhledejte pojistku v hlavní jednotce svého Volvo V60 . Pojistka je obvykle pojistka 15 amp, modrá barva. Nicméně v závislosti na druhu autorádia to může být na dvou různých místech. Často je spojena s 12 V zásuvkami na středové konzole. Najdeme dvě místa kde je pojistka autorádia vašeho Volvo V60 mohou být objeveny.

Nastavení pojistky originálního autorádia na Volvo V60

.

Pokud na sobě stále máte původní hlavní jednotku Volvo V60, vaše pojistka by měla být ve vnitřní pojistkové skříni vašeho vozidla . Měl by být za plastovým krytem poblíž sedadla řidiče. Pokud jej nemůžete zjistit, prostudujte si příručku majitele automobilu. Zde jsou kroky, které je třeba dodržovat po zbytek procesu:

 • Přečtěte si příručku pro majitele na krytu pojistkové skříňky objevit pojistku vašeho autorádia Volvo V60 , mělo by být uvedeno jako „Rádio“ nebo „zvukový systém“

  .

 • Opatrně vyjměte pojistku autorádia a ověřte její stav.
 • Pokud je vadná, vyměňte ji za novou pojistku , jinak vezměte své auto k vašemu technikovi, aby se mohl blíže podívat na příčinu vašeho problému.
 • Po výměně pojistky autorádia znovu sestavte a otestujte autorádio.

Weiterlesen:
Kde je pojistka startéru Volvo V60?

Výměna pojistky na hlavní jednotce jiného výrobce Volvo V60

Nakonec zjistíme případ autorádia zakoupeného v obchodech a jak zjistit pojistku zapnutého autorádia Volvo V60 v tomto scénáři . Zde jsou různé kroky, které musíte provést, abyste získali přístup k této pojistce:

 • Vyjměte autorádio ze svého Volvo V60 , ve většině případů budete muset pomocí úderu odemknout držáky ve všech čtyřech rozích rádia.
 • Za autorádiem vašeho Volvo V60, na napájecích vodičích byste měli vidět jedinou černou pojistkovou skříňku, otevřete ji, právě v ní objevíte pojistku autorádia svého Volvo V60

  .

 • Je to čirá skleněná pojistka, takže teď budete mít tuto schopnost vyměnit pojistku na svém Volvo V60

Teď to víš jak objevit pojistku vašeho autorádia , pokud hledáte jiné pojistky, jako je pojistka startéru Volvo V60 nebo pojistka klaksonu, nepřemýšlejte dvakrát a podívejte se na náš webový obsah věnovaný těmto pojistkám.

Pokud potřebujete více průvodců na Volvo V60, přejděte k nám Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector