Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutá pojistka autorádia volvo v90?

Moderní auta jsou stále více stavěna technikou a přesto nám to přináší pohodlí, bohužel procházíme i nevýhodami. Většině z nás je nepříjemné cokoli elektrického na sobě volvo v90, natož jít blízko k pojistkám na něm. V tomto článku se vám pokusíme pomoci opravte své pojistkové komplikace a konkrétně najděte pojistku autorádia na svém volvo v90. Abychom toho dosáhli, nejprve uvidíme, v jakých situacích může být důležité vyměnit pojistku autorádia volvo v90 tedy kde je pojistka vašeho autorádia volvo v90 .

Proč měnit pojistku autorádia volvo v90?

Začněme tedy s naším obsahem na umístění pojistky autorádia vašeho volvo v90 výhodou jeho změny. Můžete mít pocit, že je vaše pojistka spálená, ale nejste si jisti. Je důležité vědět, že a pojistka funguje jako bezpečnostní zařízení, které zabrání přepětí na vašem volvo v90 . Bude to odpor, vlákna, více či méně silné, které propustí určité napětí a které se zlomí, pokud je napětí příliš silné. Proto je to pravda že jsou průhledné, můžete je zkontrolovat a potvrdit, že vlákno je stále neporušené. Obecně řečeno, budete chtít vyměňte pojistku autorádia a volvo v90, kdy již nebude fungovat bez zjevného důvodu . Pokud vaše baterie pracuje efektivně, může to být pojistka, která způsobuje váš problém.

Kde je zapnutá pojistka hlavní jednotky volvo v90?

Teď budeme vyhledejte pojistku v hlavní jednotce svého volvo v90 . Pojistka je obecně 15ampérová pojistka modré barvy. Nicméně podle typu vašeho autorádia může být na dvou různých místech. Poměrně často je připojen k 12voltovým zásuvkám na středové konzole. Uvidíme ta dvě místa kde je pojistka autorádia vašeho volvo v90 Může být nalezeno.

Nastavení pojistky originálního autorádia na volvo v90

.

Pokud na sobě stále máte původní hlavní jednotku volvo v90, vaše pojistka by měla být ve vnitřní pojistkové skříni vašeho vozidla . Měl by být za plastovým krytem poblíž sedadla řidiče. Pokud jej nemůžete najít, prostudujte si návod k použití svého vozu. Zde jsou kroky, kterými se musíte držet po zbytek procesu:

 • Projděte si návod k použití na krytu pojistkové skříňky objevit pojistku vašeho autorádia volvo v90 , mělo by být uvedeno jako „Rádio“ nebo „zvukový systém“

  .

 • Opatrně vyjměte pojistku autorádia a zkontrolujte její stav.
 • Pokud je vadná, vyměňte ji za novou pojistku , jinak vezměte své auto k vašemu auto technikovi, aby se mohl blíže podívat na příčinu vašeho problému.
 • Po výměně pojistky autorádia znovu sestavte a otestujte autorádio.

Weiterlesen:
Jak deaktivovat imobilizér volvo v90?

Výměna pojistky na hlavní jednotce jiné značky volvo v90

Nakonec uvidíme okolnost autorádia zakoupeného v obchodech a jak zjistit pojistku zapnutého autorádia volvo v90 v tomto scénáři . Zde jsou různé kroky, které musíte dodržet, abyste získali přístup k této pojistce:

 • Vyjměte autorádio ze svého volvo v90 , ve většině případů budete muset pomocí úderu odemknout držáky ve všech čtyřech rozích rádia.
 • Za autorádiem vašeho volvo v90, měli byste vidět na napájecích vodičích jednu černou pojistkovou skříňku, otevřete ji, právě v ní objevíte pojistku autorádia svého volvo v90

  .

 • Je to čirá skleněná pojistka, takže teď budete mít tuto schopnost vyměnit pojistku na svém volvo v90

Teď to víš jak objevit pojistku vašeho autorádia , pokud hledáte jiné pojistky, jako je zapnutá pojistka startéru volvo v90 nebo pojistku klaksonu, nepřemýšlejte dvakrát a přečtěte si naše články věnované těmto pojistkám.

Pokud máte nějaké další otázky týkající se volvo v90, neváhejte se obrátit na naše volvo kategorie v90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector