Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutá pojistka autorádia Volvo Xc40?

Moderní vozidla jsou stále více stavěna technologií a to nám přináší pohodlí, bohužel procházíme i nevýhodami. Většině z nás je nepříjemné cokoli elektrického na sobě Volvo Xc40, natož jít blízko k pojistkám na něm. V tomto příspěvku se vám pokusíme pomoci vyřešte své pojistkové komplikace a konkrétně najděte pojistku autorádia na svém Volvo Xc40. Za tímto účelem nejprve uvidíme, v jakých situacích může být důležité vyměnit pojistku autorádia Volvo Takže Xc40 kde je pojistka vašeho autorádia Volvo xc40 .

Proč vyměnit pojistku autorádia Volvo Xc40?

Začněme tedy s naším obsahem na umístění pojistky autorádia vašeho Volvo xc40 zájmem změnit to. Může se vám zdát, že je pojistka spálená, ale nejste si jisti. Je důležité vědět, že a pojistka funguje jako bezpečnostní zařízení, které zabrání přepětí na vašem Volvo xc40 . Bude to odpor, vlákna, více či méně silné, které propustí určité napětí a které se zlomí, pokud je napětí příliš silné. Proto je to pravda že jsou průhledné, můžete je ověřit a potvrdit, že vlákno je stále neporušené. Obecně řečeno, budete chtít vyměňte pojistku autorádia a Volvo Xc40, když už to nebude fungovat bez zjevného vysvětlení . Pokud vaše baterie funguje správně, může to být právě pojistka.

Kde je zapnutá pojistka hlavní jednotky Volvo Xc40?

Teď budeme vyhledejte pojistku v hlavní jednotce svého Volvo xc40 . Pojistka je obecně 15ampérová pojistka modré barvy. V závislosti na typu vašeho autorádia však může být na dvou různých místech. Obvykle je připojen k 12voltovým zásuvkám na středové konzole. Uvidíme ta dvě místa kde je pojistka autorádia vašeho Volvo xc40 lze identifikovat.

Nastavení pojistky originálního autorádia na Volvo xc40

.

Pokud na sobě stále máte původní hlavní jednotku Volvo Xc40, vaše pojistka by měla být ve vnitřní pojistkové skříni vašeho auta . Měl by být za plastovým krytem poblíž sedadla řidiče. Pokud jej nemůžete najít, prostudujte si návod k použití svého vozu. Následující postup je třeba dodržovat po zbytek postupu:

 • Přečtěte si návod k použití na krytu pojistkové skříňky objevit pojistku vašeho autorádia Volvo xc40 , mělo by být uvedeno jako „Rádio“ nebo „zvukový systém“

  .

 • Opatrně vyjměte pojistku autorádia a ověřte její stav.
 • Pokud je vadná, vyměňte ji za novou pojistku , jinak vezměte své auto ke svému mechanikovi, aby se mohl blíže podívat na příčinu problému.
 • Po výměně pojistky autorádia znovu sestavte a otestujte autorádio.

Weiterlesen:
Přilepené víčko palivové nádrže na mém Volvo Xc40, co dělat?

Výměna pojistky na hlavní jednotce jiné značky Volvo xc40

Nakonec uvidíme okolnost autorádia zakoupeného v obchodech a jak zjistit pojistku zapnutého autorádia Volvo Xc40 v tomto scénáři . Zde jsou různé kroky, které musíte provést, abyste získali přístup k této pojistce:

 • Vyjměte autorádio ze svého Volvo xc40 , obecně budete muset pomocí úderu odemknout držáky ve všech čtyřech rozích rádia.
 • Za autorádiem vašeho Volvo Xc40, měli byste vidět na napájecích vodičích jednu černou pojistkovou skříňku, otevřete ji, právě v ní objevíte pojistku autorádia svého Volvo xc40

  .

 • Je to čirá skleněná pojistka, takže teď budete mít tuto schopnost vyměnit pojistku na svém Volvo xc40

Teď to víš jak objevit pojistku vašeho autorádia , pokud hledáte jiné pojistky, jako je zapnutá pojistka startéru Volvo Xc40 neboli pojistka klaksonu, nepřemýšlejte dvakrát, abyste si prohlédli naše články o obsahu věnované těmto pojistkám.

Pokud máte další otázky týkající se Volvo Xc40, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie Xc40.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector