Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutá pojistka autorádia Volvo XC60?

Moderní vozidla jsou stále více vybavována technologiemi a přesto nám to přináší pohodlí, bohužel trpíme i nevýhodami. Většině z nás není příjemné, když máme na sobě cokoli elektrického Volvo XC60, natož jít blízko k pojistkám na něm. V tomto článku se vám pokusíme pomoci vyřešte své pojistkové komplikace a zejména najděte pojistku autorádia na svém Volvo XC60. Abychom toho dosáhli, nejprve zjistíme, v jakých situacích může být důležité vyměnit pojistku autorádia vašeho automobilu Volvo Tedy XC60 kde je pojistka vašeho autorádia Volvo XC60 .

Proč vyměnit pojistku autorádia Volvo XC60?

Začněme tedy s naším obsahem na umístění pojistky autorádia vašeho Volvo XC60 výhodou jeho změny. Možná máte pocit, že je vaše pojistka spálená, ale nejste si jisti. Je nutné vědět, že a pojistka funguje jako bezpečnostní zařízení, které zabrání přepětí na vašem Volvo XC60 . Bude to odpor, vlákna, více či méně tlustého, které umožní určité napětí a které se zlomí, pokud je napětí příliš silné. Proto je to pravda že jsou průhledné, můžete je ověřit a potvrdit, že vlákno je stále neporušené. Obecně budete chtít vyměňte pojistku autorádia a Volvo XC60, když už to nebude fungovat bez zjevného vysvětlení . Pokud vaše baterie pracuje efektivně, může to být právě pojistka.

Kde je zapnutá pojistka hlavní jednotky Volvo XC60?

Teď budeme vyhledejte pojistku v hlavní jednotce svého Volvo XC60 . Pojistka je obvykle pojistka 15 amp, modrá barva. Nicméně v závislosti na typu autorádia to může být na dvou různých místech. Často je připojen k 12 V zásuvkám na středové konzole. Najdeme dvě místa kde je pojistka autorádia vašeho Volvo XC60 lze určit.

Nastavení pojistky originálního autorádia na Volvo XC60

.

Pokud na sobě stále máte původní hlavní jednotku Volvo XC60, váš pojistka by měla být ve vnitřní pojistkové skříni vašeho automobilu . Měl by být za plastovým krytem poblíž sedadla řidiče. Pokud jej nemůžete najít, prostudujte si příručku ke svému vozu. Zde jsou kroky, které musíte dodržet po zbytek postupu:

 • Projděte si příručku na krytu pojistkové skříňky najít pojistku vašeho autorádia Volvo XC60 , mělo by být uvedeno jako „Rádio“ nebo „zvukový systém“

  .

 • Opatrně vyjměte pojistku autorádia a ověřte její stav.
 • Pokud je porucha, vyměňte ji za novou pojistku , jinak vezměte své auto k vašemu auto technikovi, aby se mohl blíže podívat na příčinu problému.
 • Po výměně pojistky autorádia znovu sestavte a otestujte autorádio.

Weiterlesen:
Cena výměny tlumiče za Volvo XC60?

Výměna pojistky na hlavní jednotce jiného výrobce Volvo XC60

Nakonec zjistíme okolnosti autorádia zakoupeného v obchodech a jak najít pojistku na autorádiu Volvo XC60 v této situaci . Zde jsou různé kroky, které musíte dodržet, abyste získali přístup k této pojistce:

 • Vyjměte autorádio ze svého Volvo XC60 , ve většině případů budete muset pomocí úderu odemknout držáky ve všech čtyřech rozích rádia.
 • Za autorádiem vašeho Volvo XC60, měli byste vidět na napájecích vodičích jednu černou pojistkovou skříňku, otevřete ji, právě v ní najdete pojistku autorádia vašeho Volvo XC60

  .

 • Je to čirá skleněná pojistka, takže teď budete moci vyměnit pojistku na svém Volvo XC60

Teď to víš jak najít pojistku autorádia , pokud hledáte jiné pojistky, jako je zapnutá pojistka startéru Volvo XC60, neboli pojistka klaksonu, nepřemýšlejte dvakrát a prohlédněte si naše články věnované těmto pojistkám.

Kdykoli budete mít další dotazy týkající se Volvo XC60, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie XC60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector