Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutá pojistka autorádia volvo xc70?

Moderní vozidla jsou stále více vybavována technikou a přesto nám to přináší pohodlí, bohužel trpíme i nevýhodami. Většině z nás je nepříjemné cokoli elektrického na sobě volvo xc70, natož jít blízko k pojistkám na něm. Na této stránce se vám pokusíme pomoci vyřešit své problémy s pojistkami a zejména najděte pojistku autorádia na svém volvo xc70. Za tímto účelem nejprve zjistíme, v jakých situacích může být důležité vyměnit pojistku autorádia vašeho automobilu volvo xc70 tedy kde je pojistka vašeho autorádia volvo xc70 .

Proč vyměnit pojistku autorádia volvo xc70?

Začněme tedy s naší obsahovou stránkou na umístění pojistky autorádia vašeho volvo xc70 výhodou jeho změny. Můžete mít pocit, že je vaše pojistka spálená, ale nejste si jisti. Je důležité vědět, že a pojistka funguje jako bezpečnostní zařízení, které zabrání přepětí na vašem volvo xc70 . Bude to odpor, vlákna, více či méně tlustého, které umožní určité napětí a které se zlomí, pokud je napětí příliš silné. Proto je to pravda že jsou průhledné, můžete je zkontrolovat a potvrdit, že vlákno je stále neporušené. Obecně řečeno, budete chtít vyměňte pojistku autorádia a volvo xc70, když už to nebude fungovat bez zjevného vysvětlení . Pokud vaše baterie pracuje efektivně, může to být pojistka, která vede k vašemu problému.

Kde je zapnutá pojistka hlavní jednotky volvo xc70?

Teď budeme vyhledejte pojistku v hlavní jednotce svého volvo xc70 . Pojistka je obecně 15ampérová pojistka modré barvy. Nicméně v závislosti na typu vašeho autorádia může být na dvou různých místech. Často se připojuje k 12voltovým zásuvkám na středové konzole. Objevíme dvě místa kde je pojistka autorádia vašeho volvo xc70 lze identifikovat.

Nastavení pojistky originálního autorádia na volvo xc70

.

Pokud na sobě stále máte původní hlavní jednotku volvo xc70, vaše pojistka by měla být ve vnitřní pojistkové skříni vašeho vozidla . Měl by být za plastovým krytem poblíž sedadla řidiče. Pokud jej nemůžete zjistit, prostudujte si příručku k vozidlu. Zde jsou kroky, které je třeba dodržovat po zbytek procesu:

 • Projděte si příručku na krytu pojistkové skříňky objevit pojistku vašeho autorádia volvo xc70 , mělo by být uvedeno jako „Rádio“ nebo „zvukový systém“

  .

 • Opatrně vyjměte pojistku autorádia a zkontrolujte její stav.
 • Pokud je porucha, vyměňte ji za novou pojistku , jinak vezměte své vozidlo k automechanikovi, aby se mohl blíže podívat na příčinu problému.
 • Po výměně pojistky autorádia znovu sestavte a otestujte autorádio.

Weiterlesen:
Proč mám zaseknutá dvířka paliva volvo xc70?

Výměna pojistky na hlavní jednotce jiné značky volvo xc70

Nakonec objevíme případ autorádia zakoupeného v obchodech a jak zjistit pojistku zapnutého autorádia volvo xc70 v tomto scénáři . Zde jsou různé kroky, které musíte provést, abyste získali přístup k této pojistce:

 • Vyjměte autorádio ze svého volvo xc70 , ve většině případů budete muset pomocí úderu odemknout držáky ve všech čtyřech rozích rádia.
 • Na zadní straně vašeho autorádia volvo xc70, na napájecích vodičích byste měli vidět jedinou černou pojistkovou skříňku, otevřete ji, právě v ní objevíte pojistku autorádia svého volvo xc70

  .

 • Je to čirá skleněná pojistka, takže teď budete moci vyměnit pojistku na svém volvo xc70

Teď to víš jak objevit pojistku vašeho autorádia , pokud hledáte jiné pojistky, jako je pojistka startéru volvo xc70 nebo pojistku houkačky, neváhejte a prostudujte si naše články věnované těmto pojistkám.

Pokud chcete více tutoriálů na volvo xc70, přejděte na náš volvo kategorie xc70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector