Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutý startér volvo v40?

Když vaše auto jede normálně, je vše v pořádku, nicméně pokud začne mít pravidelné komplikace, můžete začít spekulovat, konkrétně jestli vaše motorové vozidlo nenastartuje. V tomto článku se dozvíte, kde startér a volvo v40 vám pomůže vyřešit komplikace se zapalováním. Za tímto účelem nejprve vysvětlíme účel startéru, poté kde je startér na a volvo v40 a konečně, jak změnit startér motorového vozidla.

Účel startéru na vašem volvo v40

Tento obsah začínáme vysvětlením účelu startéru na vašem volvo v40. Startér je elektrický motor který je poháněn baterií, jeho úlohou bude, aby váš motor běžel dostatečně vysokou rychlostí, aby jej mohl spustit (obvykle kolem 300/400 ot / min). Skládá se ze tří nejdůležitějších částí:

 • Solenoid: Tato součást je elektrické relé, které bude fungovat jako spínač, bude aktivováno vaším klíčem volvo v40 a nechte proud z vaší baterie do motoru vašeho alternátoru.

  Motor: Nejdůležitější součást vašeho alternátoru, je to ten, který pohání váš setrvačník volvo v40 a nastavte dostatečnou rychlost, aby se váš motor mohl spustit.

 • Záběrový pastorek: Toto je poslední komponenta vašeho startéru, je to ozubené kolo, které bude v přímém kontaktu se setrvačníkem, umožňuje přenos síly ze startéru na motor.

Kde je startér na a volvo v40?

Nyní, když jsme poměrně rychle vysvětlili, co je to startér a jak to funguje, odpovíme na otázku, kterou si většina z vás musí položit kde se nachází startér na a volvo v40? Startér je celkem snadné najít, ve skutečnosti jde o velkou součástku, která se bude téměř neustále nacházet na podobném místě. Níže naleznete dvě možná umístění startéru vašeho motorového vozidla.

Umístění startéru na klasiku volvo v40

První a nejobecnější případ, kde najít startér a volvo v40 s konvenčním motorem (implicitně bez spuštění a zastavení). Startér má zvláštní funkci, aby nastartoval motor vašeho motorového vozidla, k tomu musí být neustále poblíž tohoto setrvačníku motoru protože je to součást, která se při použití aktivuje. Setrvačník se nachází na křižovatce mezi převodovkou a motorem.

Weiterlesen:
Jak nainstalovat elektrický závěs přívěsu volvo v40?

Umístění startéru do volvo v40 se startem a stopem

A nyní druhý možné startovací místo vašeho volvo v40 . Tento případ je mnohem méně častý. Jde jen o motory vybavené startem a stopem a dobrá součást z nich bude vybavena startérem umístěným blízko setrvačníku. U některých konkrétních řad nebo motorů však startér vašeho volvo v40 může být integrován ve vašem alternátoru, je pak známý jako startér-alternátor, abyste to našli nic méně obtížného, ​​najděte svůj řemen příslušenství a měli byste zjistit velký startovací blok.

Jak vyměnit startér na a volvo v40?

Nakonec vám vysvětlíme vlastně docela rychle, jak změnit startér a volvo v40. Tento postup není ve skutečnosti obtížný, mohou o něm uvažovat lidé, kteří mají minimální základní mechanické znalosti a přizpůsobené vybavení. Při provádění tohoto zásahu se držte níže nejdůležitějších kroků:

 • Odpojte baterii na vašem volvo v40, pokud nevíte, jak na to, neváhejte se podívat do našeho obsahu, které podrobnosti, jak to udělat, aniž byste riskovali.
 • Po objevení startéru povolte upevňovací prvky, které jej drží v bloku motoru, obvykle to budou 2 nebo 3

  .

 • Bude čas odpojit napájecí kabely od startéru vašeho motoru volvo v40, přesto vám před provedením doporučujeme vyfotit sestavu, abyste se při opětovném sestavení nedopustili chyby.
 • Je možné, že abyste to mohli vyjmout, možná budete muset vyjmout části, jako je kardan.
 • Namontujte nový startér, buďte opatrní při připojování konektorů.
 • Znovu připojte baterii a vyzkoušejte startér.

V případě, že máte další dotazy týkající se volvo v40, neváhejte se obrátit na naše volvo kategorie v40.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector