Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutý startér Volvo V50?

Když vaše auto běží normálně, je vše v pořádku, ale pokud začne mít časté problémy, můžete začít spekulovat, konkrétně jestli vaše auto nenastartuje. V tomto článku vás naučíme, kde startér a Volvo V50 vám pomůže vyřešit problémy se zapalováním. Za tímto účelem nejprve popíšeme roli startéra, poté kde je startér na a Volvo V50 a konečně, jak změnit startér automobilu.

Funkce startéru na vašem Volvo V50

Tuto stránku s obsahem začínáme podrobným popisem role startéru na vašem motoru Volvo V50. Startér je elektrický motor který je poháněn baterií, jeho účelem bude, aby váš motor běžel dostatečně vysokou rychlostí, aby jej mohl nastartovat (obvykle kolem 300/400 ot / min). Skládá se ze tří nejdůležitějších částí:

 • Solenoid: Tato část je elektrické relé, které bude fungovat jako spínač, bude aktivováno vaším klíčem Volvo V50 a nechte proud z vaší baterie do motorové jednotky vašeho alternátoru.

  Motorová jednotka: Hlavní prvek vašeho alternátoru, je to ten, který pohání váš setrvačník Volvo V50 a vygenerujte dostatečnou rychlost pro nastartování vaší motorové jednotky.

 • Záběrový pastorek: Toto je poslední část vašeho startéru, je to ozubené kolo, které bude v přímém kontaktu se setrvačníkem, umožňuje vyslat sílu ze startéru do motoru.

Kde je startér na a Volvo V50?

Nyní, když jsme poměrně rychle podrobně popsali, co je startér a jak to funguje, odpovíme na otázku, kterou si většina z vás musí položit kde je startér založen na a Volvo V50? Odhalit startér je celkem snadné, skutečně jde o velkou část, která bude téměř neustále umístěna na podobném místě. Níže vám ukážeme dvě možná umístění startéru vašeho auta.

Umístění startéru na klasiku Volvo V50

První a nejobecnější případ, kde najít startér a Volvo V50 s konvenčním motorem (implicitně bez spuštění a zastavení). Startér má specifickou funkci, aby nastartoval motorovou jednotku vašeho auta, k tomu musí být neustále poblíž tohoto setrvačníku motorové jednotky protože je to součást, která se při použití používá. Setrvačník je založen na křižovatce mezi převodovkou a motorovou jednotkou.

Weiterlesen:
Kapota se mi přilepila Volvo V50, co mohu dělat?

Umístění startéru do Volvo V50 se startem a stopem

A nyní druhý možné startovací místo vašeho Volvo V50 . Tento případ je mnohem méně častý. Týká se pouze motorů se startem a stopem a velká část z nich bude vybavena startérem umístěným blízko setrvačníku. Přesto u některých konkrétních řad nebo motorů startér vašeho Volvo V50 může být integrován do vašeho alternátoru, pak je známý jako startér-alternátor, abyste jej objevili, není nic jednoduššího, najděte si pás příslušenství a měli byste vidět velký startovací blok.

Jak vyměnit startér na a Volvo V50?

Nakonec vám poměrně rychle vysvětlíme, jak změnit startér a Volvo V50. Tento postup vlastně není náročný, mohou o něm uvažovat lidé, kteří mají minimum jednoduchých mechanických znalostí a přizpůsobených nástrojů. Při provádění tohoto zásahu se držte níže nejdůležitějších kroků:

 • Odpojte baterii na vašem Volvo V50, pokud nevíte, jak na to, nepřemýšlejte dvakrát a vyhledejte radu na naší obsahové stránce, která vysvětluje, jak to udělat, aniž byste riskovali.
 • Po nalezení startéru povolte upevňovací prvky, které jej přidržují v bloku motorové jednotky, obvykle budou 2 nebo 3

  .

 • Bude čas odpojit napájecí kabely od startéru vašeho motoru Volvo V50, ale před tím vám doporučujeme vyfotit instalaci, aby nedošlo k chybě při opětovné montáži.
 • Je možné, že k jeho odstranění budete možná muset odstranit části, jako je kardan.
 • Namontujte nový startér, buďte opatrní při připojování konektorů.
 • Znovu připojte baterii a vyzkoušejte startér.

Chcete-li získat další tipy na Volvo V50, podívejte se na Volvo kategorie V50.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector