Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutý startér Volvo V60?

Když vaše auto běží normálně, je vše v pořádku, ale pokud začne mít pravidelné problémy, můžete začít pochybovat, zvláště pokud vaše auto nenastartuje. V tomto článku vás naučíme, kde startér a Volvo V60 vám pomůže vyřešit problémy se zapalováním. K tomu nejprve vysvětlíme funkci spouštěče, poté kde je startér na a Volvo V60 a konečně, jak vyměnit startér automobilu.

Funkce startéru na vašem Volvo V60

Na začátku této stránky s obsahem podrobně popisujeme funkci startéru na vašem motoru Volvo V60. Startér je elektrický motor který je poháněn baterií, jeho úlohou bude, aby váš motor běžel dostatečně vysokou rychlostí, aby jej mohl spustit (obvykle kolem 300/400 ot / min). Je postaven ze tří nejdůležitějších částí:

 • Solenoid: Tato součást je elektrické relé, které bude fungovat jako spínač, bude aktivováno vaším klíčem Volvo V60 a nechte proud z vaší baterie do motorové jednotky vašeho alternátoru.

  Motorová jednotka: Nejdůležitější prvek vašeho alternátoru, je to ten, který pohání váš setrvačník Volvo V60 a udělejte dostatečnou rychlost, aby vaše motorová jednotka mohla začít.

 • Záběrový pastorek: Toto je poslední komponenta vašeho startéru, je to ozubené kolo, které bude v přímém kontaktu se setrvačníkem, umožňuje vyslat sílu ze startéru do motoru.

Kde je startér na a Volvo V60?

Nyní, když jsme rychle podrobně popsali, co je startér a jak to funguje, odpovíme na otázku, kterou si většina z vás musí položit kde se nachází startér na a Volvo V60? Je docela snadné najít startér, ve skutečnosti je to velká součást, která bude téměř vždy umístěna na podobném místě. Níže uvádíme dvě možná umístění vašeho startéru.

Umístění startéru na klasiku Volvo V60

První a nejzákladnější případ, kde najít startér a Volvo V60 s konvenčním motorem (implicitně bez spuštění a zastavení). Startér má specifickou akci, aby nastartoval motorovou jednotku vašeho auta, k tomu musí být vždy poblíž tohoto setrvačníku motorové jednotky protože je to součást, která se při použití aktivuje. Setrvačník se nachází na křižovatce mezi převodovkou a motorovou jednotkou.

Weiterlesen:
Okno přilepené Volvo V60, co mohu dělat?

Umístění startéru do Volvo V60 se startem a stopem

A nyní druhý možné startovací místo vašeho Volvo V60 . Tento případ je mnohem méně častý. Jde pouze o motory vybavené startem a stopem a dobrá součást z nich bude vybavena startérem umístěným blízko setrvačníku. U některých konkrétních řad nebo motorů však startér vašeho Volvo V60 může být součástí vašeho alternátoru, pak se nazývá startér-alternátor, najít jej není snazší, najděte řemen příslušenství a měli byste vidět velký startovací blok.

Jak vyměnit startér na a Volvo V60?

Nakonec vám poměrně rychle vysvětlíme, jak vyměnit startér a Volvo V60. Tento postup není nutně obtížný, mohou o něm uvažovat lidé, kteří mají minimální základní mechanické znalosti a přizpůsobené nástroje. Níže uvádíme nejdůležitější kroky k provedení tohoto zásahu:

 • Odpojte baterii na vašem Volvo V60, pokud nevíte, jak na to, nepřemýšlejte dvakrát a vyhledejte radu na naší obsahové stránce, která ukazuje, jak to udělat, aniž byste riskovali.
 • Po nalezení startéru povolte upevňovací prvky, které jej přidržují v bloku motorové jednotky, obvykle budou 2 nebo 3

  .

 • Bude čas odpojit napájecí kabely od startéru vašeho motoru Volvo V60, ale před tím vám doporučujeme vyfotit instalaci, aby nedošlo k chybě při opětovné montáži.
 • Je možné, že abyste to mohli vyjmout, možná budete muset vyjmout autodíly, jako je kardan.
 • Namontujte nový startér, buďte opatrní při připojování konektorů.
 • Znovu připojte baterii a vyzkoušejte startér.

Chcete-li získat další tipy na Volvo V60, podívejte se na Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector