Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutý startér volvo v70?

Když vaše auto běží normálně, je vše v pořádku, ale pokud začne mít pravidelné problémy, můžete začít spekulovat, zvláště pokud vaše auto nenastartuje. V tomto příspěvku se dozvíte, kde startér a volvo v70 vám pomůže vyřešit problémy se zapalováním. Abychom toho dosáhli, nejprve si ukážeme funkci spouštěče, poté kde je startér na a volvo v70 a konečně, jak změnit startér automobilu.

Role startéra na vaší volvo v70

Tento článek začínáme podrobným popisem funkce startéru na vašem motoru volvo v70. Startér je elektrický motor který je poháněn baterií, jeho úkolem bude, aby váš motor běžel dostatečně vysokou rychlostí, aby jej mohl spustit (obvykle kolem 300/400 ot / min). Skládá se ze tří hlavních částí:

 • Solenoid: Tato součást je elektrické relé, které bude fungovat jako spínač, bude aktivováno vaším klíčem volvo v70 a nechte proud z vaší baterie do motorové jednotky vašeho alternátoru.

  Motorová jednotka: Hlavní součást vašeho alternátoru, je to ta, která pohání váš setrvačník volvo v70 a nastavte dostatečnou rychlost, aby vaše motorová jednotka mohla začít.

 • Záběrový pastorek: Toto je poslední část vašeho startéru, je to ozubené kolo, které bude v přímém kontaktu se setrvačníkem, umožňuje přenos síly ze startéru na motor.

Kde je startér na a volvo v70?

Nyní, když jsme poměrně rychle popsali, co je to startér a jak to funguje, odpovíme na otázku, kterou si většina z vás musí položit kde se nachází startér na a volvo v70? Je docela snadné najít startér, samozřejmě jde o velkou část, která bude téměř vždy umístěna na podobném místě. Níže vám ukážeme dvě možná místa pro startér vašeho auta.

Weiterlesen:
Přilepené víčko palivové nádrže na mém volvo v70, co dělat?

Umístění startéru na tradiční volvo v70

První a nejčastější okolnost, kde najít startér a volvo v70 s konvenčním motorem (implicitně bez spuštění a zastavení). Startér má zvláštní funkci pro nastartování motorové jednotky vašeho auta, proto musí být vždy poblíž tohoto setrvačníku motorové jednotky protože je to součást, která se při použití používá. Setrvačník je umístěn na křižovatce mezi převodovkou a motorovou jednotkou.

Umístění startéru do volvo v70 se startem a stopem

A nyní druhý možné startovací místo vašeho volvo v70 . Tento případ je mnohem méně častý. Jde jen o motory postavené se startem a stopem a velká část z nich bude vybavena startérem umístěným blízko setrvačníku. U některých konkrétních řad nebo motorů však startér vašeho volvo V70 může být zabudován ve vašem alternátoru, pak se nazývá startér-alternátor, najít jej není nic jednoduššího, najděte řemen příslušenství a měli byste vidět velký startovací blok.

Jak vyměnit startér na a volvo v70?

Nakonec vám popíšeme vlastně docela rychle, jak změnit startér a volvo v70. Tento proces není ve skutečnosti složitý, mohou ho zvážit lidé, kteří mají nejnižší základní mechanické zkušenosti a přizpůsobené nástroje. Při provádění tohoto zásahu se držte níže uvedených hlavních kroků:

 • Odpojte baterii na vašem volvo v70, pokud nevíte, jak na to, neváhejte požádat o radu v našem článku, který vysvětluje, jak na to, aniž byste riskovali.
 • Po objevení startéru povolte upevňovací prvky, které jej drží v bloku motorové jednotky, ve většině případů budou 2 nebo 3

  .

 • Bude čas odpojit napájecí kabely od startéru vašeho motoru volvo v70, ale před tím vám doporučujeme vyfotit sestavu, abyste se při opětovném sestavení nedopustili chyby.
 • Je možné, že abyste to mohli vyjmout, možná budete muset vyjmout autodíly, jako je kardan.
 • Namontujte nový startér, buďte opatrní při připojování konektorů.
 • Znovu připojte baterii a vyzkoušejte startér.
Weiterlesen:
Jak sundam ráfek volvo v70?

Pokud chcete více průvodců na volvo v70, přejděte na náš volvo kategorie v70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector