Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutý startér Volvo Xc40?

Když vaše auto jede normálně, je vše v pořádku, nicméně pokud začne mít pravidelné komplikace, můžete začít spekulovat, konkrétně jestli vaše auto nenastartuje. V tomto článku vám ukážeme, kde startér a Volvo Xc40 je, pomůže vám vyřešit vaše komplikace se zapalováním. Abychom toho dosáhli, nejprve shrneme účel startéru, poté kde je startér na a Volvo xc40 a konečně, jak změnit startér automobilu.

Role startéra na vaší Volvo xc40

Tuto stránku s obsahem začínáme vysvětlením účelu startéru na vašem motoru Volvo Xc40. Startér je elektrický motor který je poháněn baterií, jeho úlohou bude, aby váš motor běžel dostatečně vysokou rychlostí, aby jej mohl spustit (obvykle kolem 300/400 ot / min). Skládá se ze tří nejdůležitějších částí:

 • Solenoid: Tato část je elektrické relé, které bude fungovat jako spínač, bude aktivováno vaším klíčem Volvo Xc40 a nechte proud z vaší baterie do motorové jednotky vašeho alternátoru.

  Motorová jednotka: Nejdůležitější prvek vašeho alternátoru, je to ten, který pohání váš setrvačník Volvo Xc40 a vytvořte dostatečnou rychlost, aby vaše motorová jednotka mohla začít.

 • Záběrový pastorek: Toto je poslední komponenta vašeho startéru, je to ozubené kolo, které bude v přímém kontaktu se setrvačníkem, umožňuje přenos síly ze startéru na motor.

Kde je startér na a Volvo Xc40?

Nyní, když jsme poměrně rychle popsali, co je to startér a jak to funguje, odpovíme na otázku, kterou si většina z vás musí položit kde se nachází startér na a Volvo Xc40? Najít startér je celkem snadné, ve skutečnosti je to velký komponent, který bude téměř vždy umístěn na podobném místě. Níže vám umožníme objevit dvě možná místa pro startér vašeho auta.

Weiterlesen:
Kontrolka palivoměru mi stále svítí Volvo Xc40, co dělat?

Umístění startéru na klasiku Volvo xc40

První a nejčastější případ, kde najít startér a Volvo Xc40 s konvenčním motorem (implicitně bez spuštění a zastavení). Startér má zvláštní funkci pro nastartování motorové jednotky vašeho auta, proto musí být vždy poblíž tohoto setrvačníku motorové jednotky protože je to součást, která se při použití aktivuje. Setrvačník je umístěn na křižovatce mezi převodovkou a motorovou jednotkou.

Umístění startéru do Volvo Xc40 se startem a stopem

A nyní druhý možné startovací místo vašeho Volvo xc40 . Tento případ je mnohem méně častý. Týká se pouze motorů konstruovaných se startem a stopem a jejich dobrá součást bude vybavena startérem umístěným blízko setrvačníku. Nicméně u některých konkrétních řad nebo motorů je váš startér Volvo Xc40 může být součástí vašeho alternátoru, pak se nazývá startér-alternátor, najít to není nic jednoduššího, najděte si řemen příslušenství a měli byste vidět velký startovací blok.

Jak vyměnit startér na a Volvo Xc40?

Nakonec vám vysvětlíme vlastně docela rychle, jak změnit startér a Volvo Xc40. Tento proces není ve skutečnosti obtížný, mohou ho zvážit lidé, kteří mají minimální jednoduché mechanické znalosti a přizpůsobené vybavení. Při provádění tohoto zásahu dodržujte níže uvedené nejdůležitější kroky:

 • Odpojte baterii na vašem Volvo Xc40, pokud nevíte, jak na to, nepřemýšlejte dvakrát a vyhledejte radu na naší obsahové stránce, která ukazuje, jak to udělat, aniž byste riskovali.
 • Po nalezení startéru povolte upevňovací prvky, které jej drží v bloku motorové jednotky, ve většině případů to budou 2 nebo 3

  .

 • Bude čas odpojit napájecí kabely od startéru vašeho motoru Volvo Xc40, přesto vám před provedením doporučujeme vyfotit instalaci, abyste se při opětovné montáži nedopustili chyby.
 • Je možné, že abyste to mohli vyjmout, možná budete muset vyjmout autodíly, jako je kardan.
 • Namontujte nový startér, buďte opatrní při připojování konektorů.
 • Znovu připojte baterii a vyzkoušejte startér.
Weiterlesen:
Kdy vyměnit tlumiče Volvo Xc40?

Pokud chcete více tutoriálů na Volvo Xc40, přejděte k našemu Volvo kategorie Xc40.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector