Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutý startér Volvo XC60?

Když vaše auto jede normálně, je vše v pořádku, nicméně pokud začne mít časté komplikace, můžete se začít bát, zvláště pokud vaše auto nenastartuje. V tomto článku se dozvíte, kde startér a Volvo XC60 je, pomůže vám vyřešit vaše komplikace se zapalováním. Abychom to mohli udělat, nejprve shrneme roli startéra, poté kde je startér na a Volvo XC60 a konečně, jak vyměnit startér automobilu.

Role startéra na vaší Volvo XC60

Tuto stránku s obsahem začínáme podrobným popisem role startéru na vašem motoru Volvo XC60. Startér je elektrický motor který je poháněn baterií, jeho úlohou bude, aby váš motor běžel dostatečně vysokou rychlostí, aby jej mohl spustit (obvykle kolem 300/400 ot / min). Skládá se ze tří nejdůležitějších částí:

 • Solenoid: Tato součást je elektrické relé, které bude fungovat jako spínač, bude aktivováno vaším klíčem Volvo XC60 a nechte proud z vaší baterie do motoru vašeho alternátoru.

  Motor: Nejdůležitější součást vašeho alternátoru, je to ten, který pohání váš setrvačník Volvo XC60 a udělejte dostatečnou rychlost, aby se váš motor nastartoval.

 • Záběrový pastorek: Toto je poslední část vašeho startéru, je to ozubené kolo, které bude v přímém kontaktu se setrvačníkem, umožňuje přenášet sílu ze startéru na motor.

Kde je startér na a Volvo XC60?

Nyní, když jsme rychle vysvětlili, co je startér a jak to funguje, odpovíme na otázku, kterou si většina z vás musí položit kde je startér založen na a Volvo XC60? Je docela snadné objevit startér, je to opravdu velká část, která bude téměř neustále umístěna na podobném místě. Níže uvádíme dvě možná místa pro váš startér.

Umístění startéru na klasiku Volvo XC60

První a nejčastější případ, kde objevit spouštěč a Volvo XC60 s konvenčním motorem (implicitně bez spuštění a zastavení). Startér má zvláštní činnost, aby nastartoval motor vašeho auta, k tomu musí být neustále poblíž tohoto setrvačníku motoru protože je to součást, která se při použití používá. Setrvačník je založen na křižovatce mezi převodovkou a motorem.

Weiterlesen:
Vibrace zrychlení zapnuty Volvo XC60, co dělat?

Umístění startéru do Volvo XC60 se startem a stopem

A nyní druhý možné startovací místo vašeho Volvo XC60 . Tento případ je mnohem méně častý. Týká se to pouze motorů se startem a stopem a velká část z nich bude vybavena startérem umístěným blízko setrvačníku. U některých konkrétních řad nebo motorů však startér vašeho Volvo XC60 může být integrován do vašeho alternátoru, pak je známý jako startér-alternátor, abyste jej objevili, není nic jednoduššího, identifikujte svůj řemen příslušenství a měli byste zjistit velký startovací blok.

Jak vyměnit startér na a Volvo XC60?

Nakonec vám vysvětlíme vlastně docela rychle, jak vyměnit startér a Volvo XC60. Tento proces nemusí být nutně obtížný, mohou ho zvážit lidé, kteří mají minimální základní mechanické znalosti a přizpůsobené vybavení. Při provádění tohoto zásahu dodržujte níže uvedené nejdůležitější kroky:

 • Odpojte baterii na vašem Volvo XC60, pokud nevíte, jak na to, nepřemýšlejte dvakrát a konzultujte naši stránku s obsahem, které podrobnosti, jak to udělat, aniž byste riskovali.
 • Po nalezení startéru povolte upevňovací prvky, které ho drží v bloku motoru, obvykle budou 2 nebo 3

  .

 • Bude čas odpojit napájecí kabely od startéru vašeho motoru Volvo XC60, přesto vám před tím doporučujeme vyfotit sestavu, abyste se při opětovném sestavení nedopustili chyby.
 • Je možné, že abyste to mohli vyjmout, možná budete muset vyjmout autodíly, jako je kardan.
 • Namontujte nový startér, buďte opatrní při připojování konektorů.
 • Znovu připojte baterii a vyzkoušejte startér.

Pokud potřebujete další tutoriály na Volvo XC60, přejděte k našemu Volvo kategorie XC60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector