Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutý startér volvo xc70?

Když vaše auto běží normálně, je vše v pořádku, nicméně pokud začne mít pravidelné komplikace, můžete se začít ptát, konkrétně jestli vaše auto nejde nastartovat. V tomto článku vám ukážeme, kde startér a volvo xc70 vám pomůže vyřešit vaše komplikace se zapalováním. Abychom toho dosáhli, nejprve vysvětlíme roli startéra, poté kde je startér na a volvo xc70 a konečně, jak vyměnit startér automobilu.

Účel startéru na vašem volvo xc70

Tuto stránku s obsahem začínáme vysvětlením role startéru na vašem motoru volvo xc70. Startér je elektrický motor který je poháněn baterií, jeho úkolem bude, aby váš motor běžel dostatečně vysokou rychlostí, aby jej mohl spustit (obvykle kolem 300/400 ot / min). Skládá se ze tří hlavních částí:

 • Solenoid: Tato součást je elektrické relé, které bude fungovat jako spínač, bude aktivováno vaším klíčem volvo xc70 a nechte proud z vaší baterie do motorové jednotky vašeho alternátoru.

  Motorová jednotka: Nejdůležitější prvek vašeho alternátoru, je to ten, který pohání váš setrvačník volvo xc70 a vytvořte dostatečnou rychlost pro nastartování vaší motorové jednotky.

 • Záběrový pastorek: Toto je poslední část vašeho startéru, je to ozubené kolo, které bude v přímém kontaktu se setrvačníkem, umožňuje přenos síly ze startéru na motor.

Kde je startér na a volvo xc70?

Nyní, když jsme poměrně rychle vysvětlili, co je to startér a jak to funguje, odpovíme na otázku, kterou si většina z vás musí položit kde se nachází startér na a volvo xc70? Startér je celkem snadné najít, je zřejmé, že jde o velkou část, která bude téměř vždy situována na podobném místě. Níže vám umožníme objevit dvě možná místa pro startér vašeho auta.

Weiterlesen:
Kolik kilometrů s nízkou spotřebou paliva s mým volvo xc70?

Umístění startéru na tradiční volvo xc70

První a nejčastější okolnost, kde najít startér a volvo xc70 s konvenčním motorem (implicitně bez spuštění a zastavení). Startér má zvláštní cíl, nastartovat motorovou jednotku vašeho auta, k tomu musí být vždy poblíž tohoto setrvačníku motorové jednotky protože je to součást, která se při použití používá. Setrvačník je umístěn na křižovatce mezi převodovkou a motorovou jednotkou.

Umístění startéru do volvo xc70 se startem a stopem

A nyní druhý možné startovací místo vašeho volvo xc70 . Tento případ je mnohem méně častý. Jde pouze o motory vybavené startem a stopem a velká část z nich bude vybavena startérem umístěným blízko setrvačníku. U některých konkrétních řad nebo motorů však startér vašeho volvo xc70 může být zabudován ve vašem alternátoru, pak se nazývá startér-alternátor, najít to není nic jednoduššího, najděte řemen příslušenství a měli byste vidět velký startovací blok.

Jak vyměnit startér na a volvo xc70?

Nakonec vám poměrně rychle vysvětlíme, jak vyměnit startér a volvo xc70. Tento postup není nutně složitý, mohou o něm uvažovat lidé, kteří mají minimální základní mechanické znalosti a přizpůsobené vybavení. Chcete-li provést tento zásah, postupujte podle následujících hlavních kroků:

 • Odpojte baterii na vašem volvo xc70, pokud nevíte, jak na to, neváhejte požádat o radu na naší obsahové stránce, která vysvětluje, jak to udělat, aniž byste riskovali.
 • Po nalezení startéru povolte upevňovací prvky, které jej přidržují v bloku motorové jednotky, obvykle to budou 2 nebo 3

  .

 • Bude čas odpojit napájecí kabely od startéru vašeho motoru volvo xc70, přesto vám před provedením doporučujeme vyfotit instalaci, abyste se při opětovné montáži nedopustili chyby.
 • Je možné, že abyste to mohli vyjmout, možná budete muset vyjmout části, jako je kardan.
 • Namontujte nový startér, buďte opatrní při připojování konektorů.
 • Znovu připojte baterii a vyzkoušejte startér.
Weiterlesen:
Jak táhnout volvo xc70?

V případě, že máte další dotazy k volvo xc70, neváhejte se obrátit na naše volvo kategorie xc70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector