Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde je zapnutý startér Volvo XC90?

Když vaše auto jede normálně, je vše v pořádku, nicméně pokud začne mít pravidelné problémy, můžete začít spekulovat, konkrétně jestli vaše motorové vozidlo nenastartuje. V tomto článku se dozvíte, kde startér a Volvo XC90 vám pomůže vyřešit problémy se zapalováním. Abychom toho dosáhli, nejprve si ukážeme účel spouštěče, poté kde je startér na a Volvo XC90 a konečně, jak změnit startér motorového vozidla.

Role startéra na vaší Volvo XC90

Tento obsah začínáme vysvětlením účelu startéru na vašem Volvo XC90. Startér je elektrický motor který je poháněn baterií, jeho účelem bude, aby váš motor běžel dostatečně vysokou rychlostí, aby jej mohl nastartovat (obvykle kolem 300/400 ot / min). Je postaven ze tří nejdůležitějších částí:

 • Solenoid: Tato součást je elektrické relé, které bude fungovat jako spínač, bude aktivováno vaším klíčem Volvo XC90 a nechte proud z vaší baterie do motorové jednotky vašeho alternátoru.

  Motorová jednotka: Hlavní prvek vašeho alternátoru, je to ten, který pohání váš setrvačník Volvo XC90 a vygenerujte dostatečnou rychlost, aby vaše motorová jednotka mohla začít.

 • Záběrový pastorek: Toto je poslední součást startéru, je to ozubené kolo, které bude v přímém kontaktu se setrvačníkem, umožňuje přenášet sílu ze startéru na motor.

Kde je startér na a Volvo XC90?

Nyní, když jsme rychle vysvětlili, co je to startér a jak to funguje, odpovíme na otázku, kterou si většina z vás musí položit kde se nachází startér na a Volvo XC90? Je docela snadné objevit startér, samozřejmě je to velká součást, která bude téměř vždy umístěna na podobném místě. Níže uvádíme dvě možná místa pro startér vašeho motorového vozidla.

Weiterlesen:
Jak sklopit přední sedadlo Volvo XC90?

Umístění startéru na tradiční Volvo XC90

První a nejčastější okolnost, kde objevit startér a Volvo XC90 s konvenčním motorem (implicitně bez spuštění a zastavení). Startér má zvláštní funkci pro nastartování motorové jednotky vašeho motorového vozidla, k tomu musí být vždy poblíž tohoto setrvačníku motorové jednotky protože je to součást, která se při použití aktivuje. Setrvačník je umístěn na křižovatce mezi převodovkou a motorovou jednotkou.

Umístění startéru do Volvo XC90 se startem a stopem

A nyní druhý možné startovací místo vašeho Volvo XC90 . Tento případ je mnohem méně častý. Týká se pouze motorů vybavených systémem start a stop a jejich dobrá součást bude vybavena startérem umístěným blízko setrvačníku. U některých konkrétních řad nebo motorů však startér vašeho Volvo XC90 může být integrován do vašeho alternátoru, pak se nazývá startér-alternátor, abyste jej objevili, není nic jednoduššího, najděte si řemen příslušenství a měli byste vidět velký startovací blok.

Jak vyměnit startér na a Volvo XC90?

Nakonec vám popíšeme vlastně docela rychle, jak změnit startér a Volvo XC90. Tento proces není ve skutečnosti složitý, mohou ho zvážit lidé, kteří mají minimum jednoduchých mechanických zkušeností a přizpůsobeného vybavení. Při provádění tohoto zásahu se řiďte níže uvedenými nejdůležitějšími kroky:

 • Odpojte baterii na vašem Volvo XC90, pokud nevíte, jak na to, neváhejte se podívat na náš obsah, který ukazuje, jak to udělat, aniž byste riskovali.
 • Po objevení startéru povolte upevňovací prvky, které jej drží v bloku motorové jednotky, obvykle se vyskytnou 2 nebo 3

  .

 • Bude čas odpojit napájecí kabely od startéru vašeho motoru Volvo XC90, přesto vám před tím doporučujeme vyfotit instalaci, abyste se při opětovném sestavení nedopustili chyby.
 • Je možné, že k jeho odstranění budete možná muset odstranit auto díly, jako je kardan.
 • Namontujte nový startér, buďte opatrní při připojování konektorů.
 • Znovu připojte baterii a vyzkoušejte startér.
Weiterlesen:
Problém s automatickou převodovkou Volvo XC90?

Pokud potřebujete více průvodců na Volvo XC90, přejděte k našemu Volvo kategorie XC90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector