Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kde najít zapnutou pojistku blinkru Volvo V60?

Moderní vozy jsou stále více vybavovány technikou a přesto nám to přináší pohodlí, bohužel podstupujeme i nevýhody. Většině z nás je nepříjemné cokoli elektrického na nás Volvo V60, natož se přiblížit k pojistkám na něm. Léta jsou bohužel stále teplejší a teplejší a některé funkce, jako je klimatizace, jsou nepostradatelné, takže porucha klimatizace samozřejmě ovlivní pohodlí vašeho vozidla. V tomto příspěvku se vám pokusíme pomoci opravit problémy s pojistkami a konkrétně objevte pojistku směrových světel na svém Volvo V60. Abychom toho dosáhli, nejprve zjistíme, ve kterých scénářích může být důležité vyměnit pojistku ukazatele směru na vašem Volvo Tedy V60 kde je zapnutá pojistka blinkru Volvo V60 .

Proč měnit pojistky blinkrů Volvo V60?

.

Začněme tedy s naším obsahem na umístění pojistky blinkru vašeho Volvo V60 ve prospěch změny. Možná budete mít pocit, že je vaše pojistka spálená, ale nejste si jisti. Opravdu, pokud vaše ukazatel směru nefunguje Volvo V60 Pokud jste již zkontrolovali, že žárovka není spálená, je velmi pravděpodobné, že příčinou je pojistka. Měli byste si uvědomit, že pojistka funguje jako bezpečnostní zařízení, které zabrání přepětí na vašem Volvo V60 . Bude to odpor, vlákna, více či méně silné, které propustí určité napětí a které se zlomí, pokud je napětí příliš silné. Proto je to pravda že jsou průhledné, můžete je zkontrolovat a pomocí jednoduché vizuální kontroly ověřit, zda je vlákno stále neporušené. Obecně budete chtít vyměňte pojistku směrových světel a Volvo V60, když už bez zjevné příčiny nefunguje .

Kde je zapnutá pojistka blinkru Volvo V60?

Nyní budeme hledat kde pojistka blinkru na vašem Volvo V60 je. Ukazatele směru jsou spojeny s několika elektronickými součástkami a na vašem vozidle může být spojeno několik pojistek podle roku a možností, které má. Na druhou stranu, kromě pojistek, je zde také relé, které řídí rozhodující provoz vaší klimatizace. Pomůžeme vám jeden po druhém objevte pojistku a relé směrových světel na svém Volvo V60 .

Výměna vnitřních pojistek ukazatele směru vašeho Volvo V60

.

Nejprve se podíváme na vaše vnitřní pojistky Volvo Blinkry V60. K tomu budete muset jděte do pojistkové skříňky vašeho auta . Pokud jej nemůžete objevit, uvědomte si, že je blízko vašeho volantu, jeho přesnou polohu zjistíte díky manuálu vašeho Volvo V60.

  • Projděte si návod k použití na krytu pojistkové skříňky zjistit pojistku(y) směrových světel Volvo V60 , zkontrolujte všechny pojistky se jménem „světla“.
  • Pojistku (pojistky) směrových světel opatrně odstraňte kleštěmi a zkontrolujte stav vlákna.
  • Pokud některá z nich selže, vyměňte ji za novou pojistku. Jako poslední řešení můžete vzít své vozidlo k vašemu technikovi, aby se mohl podrobněji podívat na příčinu vašeho problému.
  • Po výměně pojistky ukazatele směru ve vozidle znovu sestavte a vyzkoušejte světla.
Weiterlesen:
Oranžová světla Volvo V60, která zůstane zapnutá

Výměna pojistkového relé směrových světel vaší Volvo V60

Nakonec zjistíme, jak zkontrolovat stav relé blikání ve vašem autě. Chcete-li to provést, budete muset jít na stranu motorového prostoru:

  • Otevřete pojistkovou skříňku svého Volvo V60, pod plastovým krytem je blízko vaší baterie.
  • Zkontrolujte vnitřní stranu krytu, zda není umístěno relé směrových světel, nebo pokud jej nemůžete najít, podívejte se do příručky s pokyny. Toto je obvykle relé kompresoru klimatizace.
  • Chcete-li otestovat směrová světla, vyměňte relé za jiné relé, nebo jej vyměňte za nové

Teď to víš jak najít pojistku směru jízdy vašeho automobilu , pokud hledáte jiné pojistky, jako je pojistka startéru Volvo V60 nebo pojistka klaksonu, nepřemýšlejte dvakrát a vyhledejte radu z našeho webového obsahu věnovaného těmto pojistkám.

Chcete-li zjistit další tipy na Volvo V60, podívejte se na Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector