Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy vyměnit filtr pevných částic Volvo V50?

Filtr pevných částic je poměrně moderní vynález, jehož cílem je odstranit škodlivé částice z výfukových plynů moderních dieselů. Již dlouho bylo objeveno jako zázračné řešení těchto problémů se znečištěním. Nefunguje to však tak dobře, jak bylo zamýšleno a způsobuje více problémů, než zvládá, což je důvod, proč na této stránce uvidíme při výměně filtru pevných částic a Volvo V50? . Za tímto účelem nejprve zjistíme, k čemu se používá filtr pevných částic ve vašem motorovém vozidle a poté, kdy je třeba filtr pevných částic na vašem vozidle vyměnit. Volvo V50.

Jaký je účel a Volvo Filtr pevných částic V50?

Obsah našeho článku tedy začínáme důvodem, proč tento prvek není tak dávno integrován do dieselových vozidel. Jak jsme rychle zmínili v úvodu, záměrem tohoto filtru bylo vyřešit problémy znečištění a škodlivosti výfukových plynů z Volvo Vozidla V50. Jeho pracovní koncept spočívá v ukládání výfukových plynů, které jsou nespálené nebo které stále obsahují škodlivé částice, a při dostatečně vysoké teplotě způsobit druhé spalování, které dokončí hoření a odstraní všechny tyto karcinogenní částice. Je smutné, že k dosažení této velmi vysoké teploty motorové jednotky musíte být na dálnici nebo mít svůj Volvo Motorová jednotka V50 se zvyšuje. Postupem času jsme si tedy uvědomili, že auta, která jsou speciálně na krátké cesty nebo ve městě, neumožňují filtr pevných částic spalovat tyto plyny, a v příštím díle zjistíme, že vás tyto problémy mohou donutit vyměňte svůj filtr pevných částic Volvo V50 .

Kdy vyměnit filtr pevných částic a Volvo V50?

V této sekci zjistíme, co vás zde rozhodně láká, zda je nutné vyměnit filtr pevných částic u Volvo V50 a pokud ano, kdy?

Je nutné vyměnit filtr pevných částic zap Volvo V50?

K dispozici jsou 2 typy filtrů pevných částic pro automobily, filtr pevných částic s aditivem, který se netýká Volvo V50, který je ale nutné každých 120 000 km dobít aditivem, které umožňuje regeneraci filtru pevných částic a následně spálení všech škodlivých sazí. Druhý, ten, ze kterého jsme v tomto článku nadšení, funguje s drahými kovy, které při vysoké teplotě vyvolají chemickou reakci a způsobí regeneraci filtru a evakuaci karcinogenních látek. Nicméně, jak bylo popsáno dříve, vyžaduje to velmi vysoké teploty, pokud jich není dosaženo, filtr se ucpe. Pokud se filtr neregeneruje ručně, jeďte asi 20 minut vysokou rychlostí, abyste dosáhli této teploty a tím regenerovali svůj filtr, zanáší to a riskuje poškození vašeho turbo, ventilu EGR nebo motorové jednotky. Pokud potřebujete vyčistit EGR ventil vašeho Volvo V50 jako výsledek vašeho filtru pevných částic, neváhejte se podívat na naši obsahovou stránku na toto téma, abyste zjistili, o jaký proces jde.

Weiterlesen:
Jak odstraním ráfek z Volvo V50?

Kdy vyměnit filtr pevných částic a Volvo V50?

Jak jsme vysvětlili dříve, filtr částic má trvat životnost vozidla, ale někteří z vás by se mohli divit kdy je nutné vyměnit jeho filtr pevných částic Volvo V50? Uvědomte si, že tato část je extrémně drahá, práce není nejdůležitějším problémem, protože je snadno přístupná. Samotná součást se ale bude enormně lišit v ceně na základě vaší motorizace, stále můžete počítat v rozmezí od 700 do 2000 EUR. S touto výměnou je třeba počítat v případě zcela zaneseného filtru částic. Pokud pravidelně nejdete po dálnici, doporučujeme vám, každý měsíc řídit 10 minut po dálnici alespoň 3000 ot / min . I přes to, že současný filtr částic není dobře navržen a zůstává nepříjemný, má se za to, že v důsledku nedostatku dostatečně pravidelného nárůstu teploty a dalších konstrukčních problémů byste měli začít plánovat Vyměňte filtr pevných částic z 200 000 km, pokud používáte svůj XX, který je více městský a trochu víc, pokud je smíchán .

Pokud máte nějaké další otázky týkající se Volvo V50, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie V50.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector