Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy vyměnit filtr pevných částic Volvo V60?

Filtr částic je docela moderní vynález, jehož cílem je odstranit škodlivé částice z výfukových plynů moderních dieselových motorů. Již dlouho je považováno za zázračné řešení těchto problémů se znečištěním. Nicméně to nefunguje tak dobře, jak bylo zamýšleno, a spouští více problémů, než zvládá, a proto v tomto článku zjistíme při výměně filtru pevných částic a Volvo V60? . Za tímto účelem nejprve zjistíme, k čemu je filtr pevných částic ve vašem motorovém vozidle určen, a poté, kdy je třeba filtr pevných částic na vašem vozidle vyměnit. Volvo V60.

Jaký je účel a Volvo Filtr pevných částic V60?

Začneme tedy naši stránku s obsahem zdůvodněním pro tuto součást nedávno zahrnutou do dieselových automobilů. Jak jsme stručně zmínili v úvodu, záměrem tohoto filtru bylo vyřešit problémy znečištění a škodlivosti výfukových plynů z Volvo Automobily V60. Jeho funkční koncept spočívá v ukládání výfukových plynů, které jsou nespálené nebo které stále obsahují škodlivé částice, a když je při dostatečně vysoké teplotě, dojde k druhému spalování, které dokončí hoření a odstraní všechny tyto karcinogenní částice. Je smutné, že k dosažení této velmi vysoké teploty motorové jednotky musíte být na dálnici nebo mít svůj Volvo Motorová jednotka V60 se zvyšuje. Postupem času jsme tedy zjistili, že auta, která jezdí zásadně na krátké cesty nebo ve městě, neumožňují filtr pevných částic spalovat tyto plyny a v příštím díle uvidíme, že tyto problémy vás mohou donutit vyměňte u sebe filtr pevných částic Volvo V60 .

Kdy vyměnit filtr pevných částic a Volvo V60?

V této sekci zjistíme, k čemu vás zde jednoznačně láká, zda je nutné vyměnit filtr pevných částic u a Volvo V60 a pokud ano, kdy?

Je nutné vyměnit filtr pevných částic Volvo V60?

K dispozici jsou 2 typy filtrů pevných částic pro automobily, filtr pevných částic s aditivem, na kterém nezáleží Volvo V60, který je ale potřeba každých 120 000 km dobít aditivem, které umožňuje regeneraci filtru pevných částic a následně spálení všech škodlivých sazí. Druhý, ten, ze kterého jsme dnes nadšení, funguje s drahými kovy, které vyvolají chemickou reakci při vysoké teplotě a způsobí regeneraci filtru a evakuaci karcinogenních látek. Nicméně, jak je uvedeno výše, potřebuje velmi vysoké teploty, pokud jich není dosaženo, filtr se ucpe. Pokud se filtr neregeneruje ručně, jeďte asi 20 minut vysokou rychlostí, abyste dosáhli této teploty a tím regenerovali svůj filtr, zanáší to a riskuje poškození vašeho turbo, ventilu EGR nebo motorové jednotky. Pokud potřebujete vyčistit EGR ventil vašeho Volvo V60 kvůli vašemu filtru pevných částic, neváhejte se podívat na naši obsahovou stránku na toto téma, abyste zjistili, o jaký proces jde.

Weiterlesen:
Kolik kilometrů s nízkou spotřebou paliva s mým Volvo V60?

Kdy vyměnit filtr pevných částic a Volvo V60?

Jak jsme popsali výše, filtr částic má vydržet životnost vozidla, ale někteří z vás se možná možná budou divit když je potřeba vyměnit jeho filtr pevných částic Volvo V60? Uvědomte si, že tato část je extrémně drahá, práce není hlavním problémem, protože je snadno přístupná. Samotná součást se ale bude enormně lišit v ceně na základě vaší motorizace, stále můžete počítat v rozmezí od 700 do 2000 EUR. Tuto změnu je třeba vzít v úvahu pouze v případě zcela zaneseného filtru částic. Pokud pravidelně nejdete po dálnici, doporučujeme vám, každý měsíc řídit 10 minut po dálnici alespoň 3000 ot / min . I přes to, že současný filtr částic není dobře navržen a zůstává nepříjemný, má se za to, že kvůli nedostatečnému pravidelnému nárůstu teploty a dalším problémům s návrhem byste měli začít plánovat změňte filtr pevných částic z 200 000 km, pokud používáte svůj XX, který je více městský a trochu víc, pokud je smíchán .

Pokud máte další otázky týkající se Volvo V60, neváhejte se poradit s naším Volvo kategorie V60.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector