Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy vyměnit filtr pevných částic volvo v70?

Filtr pevných částic je zcela nová technologie, která je navržena tak, aby odstranila škodlivé částice z výfukových plynů moderních dieselových motorů. Dlouho byl objeven jako zázračné řešení těchto komplikací znečištění. Nicméně nefunguje tak dobře, jak je navrženo, a vyvolává více komplikací, než řeší, a proto dnes uvidíme při výměně filtru pevných částic a volvo v70? . Za tímto účelem nejprve zjistíme, k čemu je filtr pevných částic ve vašem motorovém vozidle určen, a poté, kdy je třeba filtr pevných částic na vašem vozidle vyměnit. volvo v70.

Jaký má smysl a volvo Filtr pevných částic v70?

Náš obsah tedy začneme zdůvodněním, že tento komponent byl nedávno zahrnut do dieselových vozidel. Jak jsme rychle nastínili v úvodu, záměrem tohoto filtru bylo vyřešit komplikace znečištění a škodlivosti výfukových plynů z volvo vozidla v70. Jeho funkční koncept spočívá v ukládání výfukových plynů, které jsou nespálené nebo které stále obsahují škodlivé částice, a když jsou při dostatečně vysoké teplotě, aby způsobily druhé spalování, které dokončí hoření a zbaví se všech těchto karcinogenních částic. Bohužel, abyste dosáhli této velmi vysoké teploty motoru, musíte být na dálnici nebo mít svůj volvo motor v70 se zvyšuje. Časem jsme si tedy uvědomili, že auta, která jezdí zásadně na krátké cesty nebo ve městě, neumožňují filtr pevných částic spalovat tyto plyny, a v další části zjistíme, že tyto komplikace vás mohou donutit vyměňte svůj filtr pevných částic volvo v70 .

Kdy vyměnit filtr pevných částic a volvo v70?

V této části zjistíme, co vás zde jednoznačně přitahuje, zda je nutné vyměnit filtr pevných částic a volvo v70 a pokud ano, kdy?

Je nutné vyměnit filtr pevných částic zap volvo v70?

K dispozici jsou 2 typy filtrů pevných částic pro automobily, filtr pevných částic s aditivem, který se netýká volvo v70, který je však nutné každých 120 000 km dobít aditivem, které umožňuje regeneraci filtru pevných částic a následně spálení všech škodlivých sazí. Druhý, o který se zajímáme dnes, funguje s drahými kovy, které při vysoké teplotě vyvolají chemickou reakci a způsobí regeneraci filtru a evakuaci karcinogenních látek. Nicméně, jak je vysvětleno výše, vyžaduje velmi vysoké teploty, pokud jich není dosaženo, filtr se ucpe. Pokud se filtr neregeneruje ručně, jeďte asi 20 minut vysokou rychlostí, abyste dosáhli této teploty a tím regenerovali svůj filtr, to ucpá a riskuje poškození vašeho turbo, ventilu EGR nebo motoru. Pokud potřebujete vyčistit EGR ventil vašeho volvo v70 jako výsledek vašeho filtru pevných částic, neváhejte se podívat na náš článek na toto téma, abyste zjistili, jaký je postup.

Weiterlesen:
Cena výměny brzdového kotouče za volvo v70?

Kdy vyměnit filtr pevných částic a volvo v70?

Jak jsme vysvětlili dříve, filtr částic je navržen tak, aby vydržel život auta, ale někteří z vás by se mohli divit kdy je nutné vyměnit jeho filtr pevných částic volvo v70? Vezměte na vědomí, že tato část je extrémně drahá, práce není hlavním problémem, protože je snadno přístupná. Cena samotného dílu se ale bude enormně lišit v závislosti na vaší motorizaci, stále můžete počítat s rozmezím mezi 700 a 2000 €. Tuto výměnu je třeba zvážit pouze v případě zcela ucpaného částicového filtru. Pokud opakovaně nepojedete po dálnici, doporučujeme, každý měsíc řídit 10 minut po dálnici alespoň 3000 ot / min . I přes to, že současný filtr částic není dobře navržen a zůstává nepříjemný, má se za to, že v důsledku nedostatku dostatečně pravidelného nárůstu teploty a dalších konstrukčních komplikací byste měli začít plánovat Vyměňte filtr pevných částic z 200 000 km, pokud používáte svůj XX, který je více městský a trochu víc, pokud je smíchán .

Chcete-li zjistit další tipy na volvo v70, podívejte se na volvo kategorie v70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector