Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy vyměnit filtr pevných částic volvo v90?

Filtr pevných částic je poměrně moderní vynález, který je určen k odstraňování škodlivých částic z výfukových plynů nejnovějších dieselů. Dlouho se to považovalo za zázračné řešení těchto komplikací znečištění. Přesto to nefunguje tak dobře, jak se očekávalo a způsobuje více komplikací, než řeší, a proto na této stránce objevíme při výměně filtru pevných částic a volvo v90? . Abychom toho dosáhli, nejprve zjistíme, k čemu je filtr pevných částic ve vašem voze určen, a poté, kdy je třeba filtr pevných částic na vašem voze vyměnit. volvo v90.

Jaký má smysl a volvo Filtr pevných částic v90?

Začneme tedy naše pokyny zdůvodněním tohoto prvku, který byl nedávno zahrnut do dieselových vozidel. Jak jsme rychle zmínili v úvodu, cílem tohoto filtru bylo vyřešit komplikace znečištění a škodlivosti výfukových plynů z volvo vozidla v90. Jeho provozní koncept spočívá v ukládání výfukových plynů, které jsou nespálené nebo které stále obsahují škodlivé částice, a při dostatečně vysoké teplotě spustit druhé spalování, které dokončí hoření a odstraní všechny tyto karcinogenní částice. Bohužel, abyste dosáhli této velmi vysoké teploty motoru, musíte být na dálnici nebo mít svůj volvo motor v90 se zvyšuje. Postupem času jsme si tedy všimli, že vozidla, která jezdí převážně na krátké jízdy nebo ve městě, neumožňují filtr pevných částic spalovat tyto výpary a v další části si všimneme, že tyto komplikace vás mohou donutit vyměňte u sebe filtr pevných částic volvo v90 .

Kdy vyměnit filtr pevných částic a volvo v90?

V této části identifikujeme, co vás zde jednoznačně přitahuje, pokud je potřeba vyměnit filtr pevných částic a volvo v90 a pokud ano, kdy?

Je nutné vyměnit filtr pevných částic volvo v90?

K dispozici jsou 2 druhy filtrů pevných částic pro vozidla, filtr pevných částic s aditivem, na kterém nezáleží volvo v90, který je ale nutné každých 120 000 km dobít aditivem, které umožňuje regeneraci filtru pevných částic a tím spálení všech škodlivých sazí. Druhý, ten, o který se zajímáme dnes, pracuje s drahými kovy, které při vysoké teplotě vyvolají chemickou reakci a spustí regeneraci filtru a evakuaci karcinogenních látek. Nicméně, jak je uvedeno výše, vyžaduje velmi vysoké teploty, pokud jich není dosaženo, filtr se ucpe. Pokud se filtr neregeneruje ručně, jeďte asi 20 minut vysokou rychlostí, abyste dosáhli této teploty a tím regenerovali svůj filtr, to ucpá a riskuje poškození vašeho turbo, ventilu EGR nebo motoru. Pokud potřebujete vyčistit EGR ventil vašeho volvo v90 kvůli vašemu filtru pevných částic nepřemýšlejte dvakrát a podívejte se na naši stránku s obsahem na toto téma, abyste zjistili, jaký je postup.

Weiterlesen:
volvo motor v90 chrastí za studena

Kdy vyměnit filtr pevných částic a volvo v90?

Jak jsme před chvílí odhalili, má filtr pevných částic vydržet život auta, ale někteří z vás by se mohli divit když je potřeba vyměnit jeho filtr pevných částic volvo v90? Vezměte na vědomí, že tato část je extrémně drahá, práce není hlavním problémem, protože je snadno přístupná. Cena samotného komponentu se ale bude enormně lišit v závislosti na vaší motorizaci, stále se můžete pohybovat mezi 700 a 2000 €. Tuto změnu je třeba zvážit pouze v případě zcela zaneseného částicového filtru. Pokud nejezdíte často po dálnici, doporučujeme vám, každý měsíc řídit 10 minut po dálnici alespoň 3000 ot / min . I přes to, že současný filtr částic není dobře navržen a zůstává nepříjemný, má se za to, že vzhledem k nedostatku dostatečně pravidelného nárůstu teploty a dalších konstrukčních komplikací byste měli začít plánovat změňte filtr pevných částic z 200 000 km, pokud používáte svůj XX, který je více městský a trochu víc, pokud je smíchán .

Chcete-li získat další tipy na volvo v90, podívejte se na volvo kategorie v90.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector