Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy vyměnit filtr pevných částic volvo xc70?

Filtr pevných částic je zcela nedávná technologie, která je navržena k odstraňování škodlivých částic z výfukových plynů moderních dieselových motorů. Dlouho se to považovalo za zázračné řešení těchto komplikací znečištění. Nefunguje však tak dobře, jak je navržen a způsobuje více komplikací, než řeší, a proto v tomto článku objevíme při výměně filtru pevných částic a volvo xc70? . Abychom toho dosáhli, nejprve zjistíme, k čemu se používá filtr pevných částic ve vašem motorovém vozidle, a poté, kdy je třeba filtr pevných částic na vašem vozidle vyměnit. volvo xc70.

Jaký je účel a volvo filtr pevných částic xc70?

Náš obsah tedy začneme zdůvodněním, že tento komponent byl nedávno zahrnut do dieselových vozidel. Jak jsme stručně zmínili v úvodu, cílem tohoto filtru bylo vyřešit komplikace znečištění a škodlivosti výfukových plynů z volvo vozidla xc70. Princip jeho fungování spočívá v ukládání výfukových plynů, které nejsou spálené nebo které ještě obsahují škodlivé částice, a při dostatečně vysoké teplotě dojde k druhému spalování, které dokončí hoření a zbaví se všech těchto karcinogenních částic. Bohužel k dosažení této velmi vysoké teploty motorové jednotky musíte být na dálnici nebo mít svůj volvo Motorová jednotka xc70 se zvyšuje. Časem jsme si tedy všimli, že vozidla, která jezdí zásadně na krátké jízdy nebo ve městě, neumožňují filtr pevných částic spalovat tyto výpary a v příštím díle si všimneme, že tyto komplikace vás mohou donutit vyměňte svůj filtr pevných částic volvo xc70 .

Kdy vyměnit filtr pevných částic a volvo xc70?

V této části zjistíme, co vás zde určitě přitahuje, pokud je potřeba vyměnit filtr pevných částic a volvo xc70 a pokud ano, kdy?

Je nutné vyměnit filtr pevných částic volvo xc70?

K dispozici jsou 2 typy filtrů pevných částic pro vozidla, filtr pevných částic s aditivem, na kterém nezáleží volvo xc70, který je ale potřeba každých 120 000 km dobít aditivem, které umožňuje regeneraci filtru pevných částic a tím spálení všech škodlivých sazí. Druhý, ten, ze kterého jsme v tomto článku nadšení, funguje s drahými kovy, které při vysoké teplotě vyvolají chemickou reakci a způsobí regeneraci filtru a evakuaci karcinogenních látek. Nicméně, jak bylo vysvětleno dříve, vyžaduje velmi vysoké teploty, pokud jich není dosaženo, filtr se ucpe. Pokud se filtr neregeneruje ručně, jeďte asi 20 minut vysokou rychlostí, abyste dosáhli této teploty a tím regenerovali svůj filtr, zanáší to a riskuje poškození vašeho turbo, ventilu EGR nebo motorové jednotky. Pokud potřebujete vyčistit EGR ventil vašeho volvo xc70 kvůli vašemu filtru pevných částic, neváhejte se podívat na náš obsah na toto téma, abyste zjistili, o jaký proces jde.

Weiterlesen:
Jak nainstalovat závěs na a volvo xc70?

Kdy vyměnit filtr pevných částic a volvo xc70?

Jak jsme již popsali, filtr částic je navržen tak, aby vydržel život auta, ale někteří z vás by se mohli divit když je potřeba vyměnit jeho filtr pevných částic volvo xc70? Uvědomte si, že tato část je extrémně drahá, práce není tím nejdůležitějším problémem, protože je snadno přístupná. Cena samotného dílu se ale bude enormně lišit v závislosti na vaší motorizaci, stále se můžete pohybovat mezi 700 a 2000 €. Tuto výměnu je třeba zvážit pouze v případě zcela ucpaného částicového filtru. Pokud nejezdíte pravidelně po dálnici, doporučujeme vám, každý měsíc řídit 10 minut po dálnici alespoň 3000 ot / min . I přes to, že současný filtr částic není dobře navržen a zůstává nepříjemný, má se za to, že kvůli nedostatečnému častému nárůstu teploty a dalším konstrukčním komplikacím byste měli začít plánovat Vyměňte filtr pevných částic z 200 000 km, pokud používáte svůj XX, který je více městský a trochu víc, pokud je smíchán .

Pokud chcete více tutoriálů na volvo xc70, přejděte na náš volvo kategorie xc70.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector