Motoobleceni-kb.cz

Autoservis
0 View
Article Rating
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Kdy vyměnit rozvodový řemen volvo v40?

Nákup auta je pro většinu lidí velký rozpočet, ale k tomu budete muset přidat údržbu vašeho auta a za některé úkony údržby může být účet poměrně vysoký. Je proto logické si položit otázku, kdy je nejlepší čas tyto opravy provést, a nedělat je „pro nic za nic“. Dnes vám to popíšeme kdy vyměnit rozvodový řemen na svém volvo v40? Z tohoto důvodu nejprve zjistíme, proč je důležité tento proces údržby dosáhnout, kdy udělat rozvodový řemen vašeho volvo v40 , pak vám rychle ukážeme, jak se tato změna provádí, a nakonec, kolik stojí provedení rozvodového řemene volvo v40.

Proč potřebujeme měnit rozvodový řemen an volvo v40?

Jak jsme vám vysvětlili v úvodu, výměna rozvodového řemene na a volvo v40 představuje značný rozpočet, takže jsme zjistili, že váháte, zda to udělat, a umožnit vám zjistit důležitost této opravy, takže rychle popíšeme, proč je tak důležité udělat to včas.

váš volvo Akce rozvodového řemene v40

Načasování a volvo v40 má zásadní význam pro hladký chod vašeho motoru. Ve skutečnosti to bude mít poslání synchronizovat ventily a písty a vytvořit spojení mezi vačkovým hřídelem, vodním čerpadlem, klikovým hřídelem a vstřikovacím čerpadlem . Umožní to správnému fungování motoru a zamezí se tak riziku poškození motoru. Čím je vzdálenost, kterou vaše vozidlo ujede, tím menší bude váš pás při spuštění motoru.

Jaká jsou rizika, pokud se časovací řemen nezmění včas?

Problém s načasováním a volvo v40 spočívá v tom, že je vnitřní součástí motoru. A v důsledku toho je na rozdíl od opasku na příslušenství nemožné vizuálně ověřit jeho stav. Můžete se tedy domnívat, že tento řemen je jen nedůležitou součástí, ale rizika, která podstupujete, pokud jej včas nevyměníte, jsou obrovská. Pokud načasování vašeho volvo v40 se rozbije, určitě budete muset vyměnit motor tohoto. Písty totiž narazí na ventily a zničí je a rozbije se i vačkový hřídel. Čím rychleji motor v okamžiku rozbití běží, tím vážnější jsou následky. Je to proto prvotní, aby se váš časovací pás včas .

Kdy udělat rozvodový řemen jeho volvo v40?

Nyní odpovíme na otázku, kterou si musíte všichni položit sami, kdy vyrobit rozvodový řemen a volvo v40? Je nutné vědět, že každý motor je jiný a jak jsme již zmínili, výměna tohoto dílu nesmí chybět. Čím více postupujeme v čase, tím více výrobci vylepšují rozvodový řemen a obvykle tím novější volvo V40 bude tím méně, že se budete muset o svůj opasek starat. Nicméně, podívejte se na své volvo Servisní knížka v40, abyste získali přesnou životnost a maximální kilometrový výkon, který můžete dosáhnout, než provedete načasování . Obecně mají rozvodové řemeny a životnost 5 až 10 let a maximální počet najetých kilometrů mezi 80 000 a 200 000 km .

Weiterlesen:
Na jaké palivo volvo v40?

Jak vyměnit rozvodový řemen an volvo v40?

Jako rozvodový řemen a volvo v40 představuje vysoký rozpočet, lze se racionálně ptát, zda to není možné změnit svépomocí. Přístup k němu je bohužel velmi obtížný a tento postup dokážou zvážit pouze nejzkušenější amatérští mechanici a nejvybavenější nástroji, přesto rychle ilustrujeme různé kroky, které je třeba provést při výměně tohoto rozvodového řemene:

 • Umístěte volvo v40 na stojanech a v závislosti na vašem motoru možná budete muset sundat kolo. Demontujte rozvodovky

  .

 • Chcete-li to provést, musíte si koupit časovací sadu tak, aby všechny součásti motoru zůstaly ve správné poloze, jinak se váš motor rozbije. Odstraňte ostatní součásti, které vás obtěžují (například tlumicí kladka).
 • Po uvolnění napínacích válečků odstraňte staré rozvody. Před umístěním nového musíte odstranit všechny napínací kladky a vodní čerpadlo.
 • Umístěte nové vodní čerpadlo.
 • Namontujte nové napínací kladky, věnujte pozornost umístění každého z nich.
 • Nainstalujte novou distribuci vašeho volvo v40 respektováním značek.
 • Napněte pás podle údajů výrobce.
 • Dejte zbytek dohromady.
 • Zkontrolujte, zda motor běží správně.

Kolik to stojí výměna rozvodového řemene?

A nakonec se vám pokusíme dát představu o ceně, pokud chcete vyměnit rozvodový řemen vašeho volvo v40 . Vezměte na vědomí, že pokud to uděláte v garáži značky nebo v autocentru, jako je Feu Vert, cena se může hodně lišit, ale obecně odhadujeme, že cena distribuce se liší mezi 400 900 a XNUMX XNUMX EUR , v závislosti na místě, kde to děláte, a na vašem motoru. Vezměte na vědomí, že soupravy obsahují řemen, vodicí kladky a vodní čerpadlo.

Pokud potřebujete více průvodců na volvo v40, přejděte na náš volvo kategorie v40.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector